Не зви чайна• 30 января 2024
Бісять мама та бабуся
Бісять мама та бабуся. Я знаю, мене тут закидають кросівками, але це так. Моя мама ніколи не працювала, родину забезпечував батько, побудував будинок, зробив ремонт. Але декілька років тому захворів на рак та помер. Колеги батька влаштували маму на роботу секретарем, але там вона працювала всього по декілька годин на тиждень. Зараз компанія розпалась та працівників скоротили, знайома запропонувала мамі допомогти їй на базі відпочинку. Бабуся та мама тепер жаліються, яка бідна мама, що вона змушена піти працювати, що нема кому їй заробити гроші. Хоча я працювала з першого курсу навчання, бували випадки, коли спала максимум три години. Та навіть зараз працюю на роботі та ще маю підробіток, так як орендую житло. Мамі часто допомагаю, купляю їй одяг, нещодавно подарувала телефон. Але у розумінні мами та бабусі, бідна лише мама та важко тільки їй. Це нормально, що мене нервує така їх поведінка?
забиякина• 30 января 2024
Конечно нормально, не слушайте и не берите близко к сердцу, человек не привык работать, вот и все
Бюст Березуцкого• 30 января 2024
Почему вы это все воспринимаете на свой счет и греетесь? Ну говорят и говорят. Либо сокращайте общение, либо не обращайте внимания на эти «бідкання»
забиякина• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Молодая женщина она,не вздумайте себя в чем то обвинять
Відморожена• 30 января 2024
Деточка, если вы не тролль, то прекращайте финансирование взрослой женщины.
Вас втягивают в игру ’теперь ты обязана быть моим родителем’.
БезВзяток• 30 января 2024
Типичная советчица - домохозяйка, которая сидит дома и не работает... многих в темах это устраивает.
Не зви чайна
• 30 января 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Не знаю. Вони просто так говорять, що я себе відчуваю винною.
Відморожена• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Вы ни в чем не виноваты!
Не зви чайна
• 30 января 2024
Ответ дляЯ погнала
Ще молода, може вона має серйозні хвороби ?
Ні, нічого не має.
Бюст Березуцкого• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Виноватой в чем? Что мама не думала головой и не работала раньше?
Молчунья• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Это же не первая ваша тема и вам всё уже давно здесь по полочкам разложили
Язикувата Хвеська• 30 января 2024
Ви дозволяєте такий стиль спілкування. Мені б не жалілися, бо одразу б розтавила все по місцях.
Припиніть фінансування дорослої і здорової жінки, одразу присікайте ниття у Вашій присутності з цього приводу.
Кривая спроса• 30 января 2024
Ну так і ви виходьте заміж і не працюйте, а які у вас до бабці претензії я не розумію?
Не зви чайна
• 30 января 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Що мені так ’добре’, а мама мусить працювати. Коли я ще навчалась та одночасно працювала, щоб сплатити гуртожиток мати на життя, мама мені казала, що мені так ’добре’, а вона змушена доглядати за батьком, який хворів на рак.
Не зви чайна
• 30 января 2024
Ответ дляКривая спроса
Я заміжня, але не працювати не можу. Претензії на рахунок постійної жалості мами.
Не зви чайна
• 30 января 2024
Ответ дляМолчунья
Так, Ви праві.
Кривая спроса• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Вона її мама, має право жаліти дитину, і кому жалітися як не найближчім?
ПодругаМужа• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
на ней еще пахать и пахать. не берите на себя функцию умершего отца. пусть ищет работу. мне 44 если что. работаю с 19 лет
Не зви чайна
• 30 января 2024
Ответ дляКривая спроса
Так, але жалітись, що мама буде декілька тижнів працювати та допомагати знайомій, на мою думку, не доречно.
Капризуля• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
. Моя мать не работает уже более 30 лет, но всю жизнь ноет, что пахала как лошадь всю жизнь
ВундерКИНГ• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
Ох ничего себе.Ей всего 47,но она бедная-несчастная из-за того,что надо работать?
Капризуля• 30 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
аааа, я ору!
И я тоже. 47 лет - еще работать и работать.
Курочка• 30 января 2024
У меня такая свекровь, работала раз в жизни пару месяцев.
Сидит все время дома
А дома бардак, срач
Кумарит
Сидит все время дома
А дома бардак, срач
Кумарит
Сумчатая кошка• 30 января 2024
Ответ дляВідморожена
У меня у знакомой свекровь в 55 лет как вышла на пенсию, переехала к ней и сыну с аргументацией что они теперь ее должны ’доглядать’. И вела себе как пожилой человек котрого надо доглядать. А ещё видела когда-то в одной из серий беременна в 16, как 16летней беременной дочке мама лет 40 сказала ’я тебя вырастила, обеспечивала, теперь твоя очередь меня сожержать. Там правда дочка в свои 16 была блогеркой и какие-то деньги зарабатывала. Но сам факт, только вдумайтесь ( не алкашиха какая-то, просто обычная недалекая мама типа кассирши в супермаркете или уборщицы, не помню уже кем она там работала)
Добро с Кулаками• 30 января 2024
Ответ дляНе зви чайна
якщо так шкода доньку, то нехай йде і працює замість неї, або йде газети-лотерейки продавати у кіоску, забере до себе-а мамине житло здають в оренду-буде пасивний дохід