Щедрик ведрик• 30 января 2024
Васкуліт (фото не для чутливих)
Як швидко у вас проходив? Що, крім гормонів, антигістамінів, ще допомогло?
Потринділиця• 30 января 2024
На такій стадії як у вас мені тільки бетаметазон допоміг. Потім вдогонку лікар назначив пропити гормон на 10 днів, але поки пиоа, прки і не було висипу. Тільки перестала принімати, так і пішли висипи.
Щедрик ведрик
• 30 января 2024
Ответ дляШпондєр
Ого,а як почалося,можна спитати?Одужання вам швидкого.
Руки почервоніли до ліктя, наче на сонці попечені. Потім додались мілкі петехії на ногах (на стегнах мало, більше на гомілках). Потім на антигістаміні на другий день руки прийшли в норму, а на гомілках все погіршилось до такого стану...
Потринділиця• 30 января 2024
Але коли тільки починалось і я не знала що воно таке, то гарно допомагала олія чайного дерева. Але очаги запалення були незначні.
Шпондєр• 30 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
А воно чесалося?Як алергiя?
Щедрик ведрик
• 30 января 2024
Ответ дляПотринділиця
Бетаметазон в ін´єкціях? В мене мазь, то не дуже допомагає... колола один день дексаметазон, 8мг. Лікар сказала, що більше не треба
Щедрик ведрик
• 30 января 2024
Ответ дляШпондєр
А воно чесалося?Як алергiя?
Більше пекло, як сонячний опік. Зараз злегка зудить місцями
Шпондєр• 30 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Одужуйте,співчуваю.
Герцогиня• 30 января 2024
Вам ревматолог лікування призначив ? Метипред + делагіл або плаквеніл . Антигістамінні не є базисн терапією .
Потринділиця• 30 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ні, мазь. Вона тепер в мене постійно під рукою, без неї нікуди, бо починається зуд страшний, а потім трохи висипає майже кожні 3-4 дні. Почала пити метотрексат, ревматолог призначив при РА, то вже неділю не мажусь, може якось діє.
Щедрик ведрик
• 30 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Поки гастроентеролог тільки консультував. До ревматолога аж в четвер... Це в мене на лікування по гастро проблемі. Біологічна терапія.
Щедрик ведрик
• 30 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Метіпред, та й взагалі гормони, мені зараз не бажано, бо і так імуносупресивну дію має препарат, на який така реакція виникла
Герцогиня• 30 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Якщо це не секрет , який саме препарат дав таку реакцію?
Щедрик ведрик
• 30 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Ентивіо
Герцогиня• 30 января 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ентивіо
Сподіваюсь ви отримаєте очікуваний ефект і подолаєте хворобу . Але все ж гормони мабуть треба . Одужуйте .
Щедрик ведрик
• 30 января 2024
Ответ дляNadinkova
Хв. Крона чи НВК? Співчуваю (знаю на власній шкурі, що це за халепа)...
НВК((
Щедрик ведрик
• 30 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Так, сподіваюсь. Вже дві дози ввели. Наче є невеличкий результат