Всім привіт. Треба ваша порада. Якщо отримали гуманітарний код для в’їзду в США та при цьому протягом 90 днів не виїхали С України в США. Цей код анулюється? Не підскажите. Чи є можливість цьому ж спонсору повторно подати заявку на U4U?
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Там можна на продовження терміну подати, якщо вже пройшло 90 днів, то можна все наново зробити
Ответ дляLove_Love_Love_
Я так розумію, якщо спонсор не продовжив код. То він може заново подати заявку? Вірно?
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляEvgeniya888
Так, але продовжувати повинен не спонсор
Ответ дляLove_Love_Love_
Бенефіціар продовжує код? В особистому кабінеті самостійно без спонсора?
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляEvgeniya888
Вам потрібно написати на продовження коду запит, так в кабінеті
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую Вам за допомогу)