Кава з адреналіном• 31 января 2024
Контактні лінзи Solente - хто користувався?
Цікавлять відгуки на 2-тижневі та місячні лінзи цієї фірми. Дякую!
Кава з адреналіном
• 31 января 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я ношу. Все ок.
Які саме? Гідрогелеві чи силікон-гідрогелеві? Бо бачу що у них є і такі, і такі з різними режимами носіння
ОхиИВздохи• 31 января 2024
В цілому можу сказати якість на свою ціну, звісно дорогі лінзи більш зручні та в оці не відчуваються.
ОхиИВздохи• 31 января 2024
Для себе зробила висновок, що двотижневі можу носити нормально, і викинути не жалко. На місяць вже не підійшли, бо не витримую в них цей строк
ОхиИВздохи• 31 января 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Мене влаштовують. Ношу вже роки 4, по ціні 👍
Так саме по ціні супер, вже 5 років з ними
Сижу_и_плачу• 31 января 2024
Раз мені попалась якась бракована партія і двотижневі рвалися через пару днів . Вони тоненькі, але для ока зручні
ОхиИВздохи• 31 января 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
У мене наче всі були нормальні, але може бути, все ж такі не дорогі лінзи
Кава з адреналіном
• 31 января 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Я ношу, різні пробувала, питайте що цікаво
Різні саме від цього виробника? А де купуєте? Бачу що вони в Київлінзі є, а в інших інтернет-магазинах не бачила
Кава з адреналіном
• 31 января 2024
Ответ дляОхиИВздохи
А Ви їх очищували пероксидною системою чи лише звичайним розчином користувались?
заварний look• 31 января 2024
Брала силікон-гідрогелеві на місяць, через годину починали дуже сильно пекти очі
Кава з адреналіном
• 31 января 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Ого! Рвались прямо в оці? Чи при витяганні з контейнеру? Бо порвана лінза в оці - це для мене жах, дуже боюсь такої ситуації що порветься і не зможу вийняти з ока всі частинки
ОхиИВздохи• 31 января 2024
Ответ дляКава з адреналіном
В київлінзі, наче більше не бачила їх ніде. Брала двотижневі Ветана, та місяць Амала, двотижневі мені зайшли більше, якось на оці краще сіли.
ОхиИВздохи• 31 января 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Звичайним розчином, але то як хто звик, та в кого як очі реагують. Бо як чутливі очі то слід все більш ретельно чистити.
ОхиИВздохи• 31 января 2024
Мені в оптиці в подарунок дали одну лінзу більш дорогої фірми, там ціна вже 350 грн за лінзу, я носила ту на одному оці і амалу на іншому, то різниця звісно є. Більш дорога і сідає комфортно, і в оці не відчутна, але й ціна у неї