Силиконочка• Изменено 31 января 2024
Як добре виглядати, якщо працюєш ?
Взагалі не маю часу на догляд за собою
Тільки колочусь.
Робота з дому.
Наче на дорогу не трачусь.
Маю дитину другокласницю.
Геть не маю часу на догляд.
Спортом не маю коли зайнятися. Бо воджу дитину на спорт.
Як ви виходите ж тієї ситуації.
Мені 36 років
Зайвої ваги не маю.
Але відображення в дзеркалі не радує.
Вся одежа не подобається на мені.
Чи змінити гардероб.
Не знаю.
Тільки колочусь.
Робота з дому.
Наче на дорогу не трачусь.
Маю дитину другокласницю.
Геть не маю часу на догляд.
Як ви виходите ж тієї ситуації.
Мені 36 років
Зайвої ваги не маю.
Але відображення в дзеркалі не радує.
Вся одежа не подобається на мені.
Чи змінити гардероб.
Не знаю.
Рожки-да-ножки• 31 января 2024
Ви шукаєте собі виправдання, по собі знаю, коли хочеш, то час знаходиш, а коли ні, то купу відмазок знаходиш. Працюючи хоч в офісі, хоч з дому можна знайти час на спорт, якщо є бажання, зізнайтеся самі собі, що ви просто лінива жопка.
Чеширская кошечка• 31 января 2024
Любимая поговорка еще с детства: ,,Кто хочет, ищет возможности, кто не хочет- причины,,.
Сердючка• 31 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Время найти можно, но надо чтоб еще и силы были на это
Галя із Дарниці• 31 января 2024
Красиво выглядати это если ты хочешь мужика найти. Но вам уже не нужно, так что забейте.
Допоможіть знайти• 31 января 2024
Полюбіть себе - тоді час знайдеться. Я теж працюю з дому вже 4-й рік і син в молодшій школі, і секцій у нього купа. Але я себе люблю й ніколи не забиваю на себе ))
Творю чудеса• 31 января 2024
Научится пользоваться фильтрами на фото и видео)) У меня перед глазами 2 коллеги-одногодки. Одна постоянно «работает над собой», вторая любительница дивана и книжек. Обоим 45+. Объективно выглядят физически одинаково, но у той, которая «работает над собой» с крышей проблемы, постоянно на нервах. Я смотрю на это все и понимаю, что главное найти гармонию с собой.
Молчунья• 31 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Згодна , зайнятість +-як у автора, але я вже зрозуміла що я просто не знаходжу якісь відмазки,
Рожки-да-ножки• 31 января 2024
Ответ дляСердючка
Я розлучена, з маленькою дитиною і працюючи на іншому кінці міста в офісі знаходила сили, можливість і час ввечорі ходити на тренування. А у автора дитина вже у 2 класі, ще й працює з дому, просто немає бажання.
Тётушка Лошадь• 31 января 2024
Автор, зайвої ваги не маєте, то і чудово. Вам не треба багато часу на догляд. Треба виділити один вихідний..купити обновки на весну. І ще один день в місяць на манікюр та перукаря ...все
Свекруховна• 31 января 2024
Коли мама ходить на свої кружки ( танці, зал) то всі кружки дітей відпадають. А по темі так, треба міняти гардероб - це піднімає самооцінку. підписалась на пару стилістів, купую суто по їх лінкам і те, що не вистачає ( 2-3 речі в місяць), ну щоб не світер, джинси скіні і спортивна куртка.
Сердючка• 31 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
И что, может быть разное состояние здоровья например, апатия.
А тут лишь бы гнобить да ленивой обзывать
ГоловнаЯ• 31 января 2024
Я тренируюсь как работу заканчиваю, без проблем. У меня турник есть дома, гири, резинки, коврик. А пока работу делаю, маску ношу, а вот когда работала я не дома, вот это было сложно, приезжала домой уставшая от дороги ( очень выматывает эта вечерняя суета когда сотни заморённых лиц едут домой, очередь в магазинах, пробки). В общем работа дома это минимум нервов, это свобода 🥰 экономит много времени и можно ухаживать за собой спокойно.
Пригаю-цибаю• 31 января 2024
Я йду на свій спорт, коли у сина тренування) у нього 1,5 години. маю годину на зал)
Ну а кремчики-масочки-косметолог не так багато часу займають)
Теж з дому працюю) щоправда, поки мені нікуди не треба йти, то в піжамі ходжу
Силиконочка
• 31 января 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Підросте трохи ваша дитина і будуть у неї внекласні заняття(танці, басейн і т.ін)+ англійська)))
Походите ви тоді))
Коли маленька була, я теж ходила
Походите ви тоді))
Коли маленька була, я теж ходила
Блондинка в Шоколаде• 31 января 2024
Я працюю без вихідних, і за собою доглядаю все життя, де б не працювала, було таке, що після родів манікюр робила по ночам, бо не було коли в день, але догляд за собою в мене завжди був на першому місці
Силиконочка
• 31 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Дякую.
Я раніше любила зайти і Зару чи масімо, щось собі обрати.
Тепер покупки тільки онлайн.
Здебільшого спортивні.
Важко підібрати щось модельне
Тепер покупки тільки онлайн.
Здебільшого спортивні.
Важко підібрати щось модельне
Рожки-да-ножки• 31 января 2024
Ответ дляСиликоночка
Походите ви тоді))
Коли маленька була, я теж ходила
Походите ви тоді))
Коли маленька була, я теж ходила
Моєму сину 12, так що не розказуйте.
Рожки-да-ножки• 31 января 2024
Ответ дляСердючка
Якщо поганий стан здоров´я тоді до лікаря, автор писала, що в неї часу немає, а не здоров´я, а це різні речі.
Сердючка• 31 января 2024
Ответ дляСиликоночка
Походите ви тоді))
Коли маленька була, я теж ходила
Походите ви тоді))
Коли маленька була, я теж ходила
Не, ну вы тоже не правы, у моей 5 кружков, на которые вожу, работа и все остальное тоже на мне. Хожу в зал 2 раза в неделю минимум. Но для этого и сила воли нужна, поэтому вполне понимаю что не каждый потянет такой ритм.
А вы прям всех так сразу - ’вот посмотрите кружки начнутся’
Я тут Живу• 31 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Порадьте стилістів, будь ласка
Куратор дебошей• 31 января 2024
Все значно простіше, якщо є гроші. За ваші гроші є купа професіоналів, які і порадять, і проконсультують, і підберуть все - від догляду до одягу