Вам телефонограмма• Изменено 31 января 2024

Питання про ВПО. Не зовсім зрозуміла про категорії.

Якщо я в декреті, маю маленьку дитину 9 місяців та виїхала з Херсону. То мені залишать чи відмінять виплати? Мої знайомі також з Херсону платили цими грошима за арендоване житло. Зараз розуміють, що якщо виплати відмінять то їм буде дуже складно тягнути цю квартиру, хоча обидва працюють. Прийняли рішення, що якщо виплати скасовують, то вони повертаються додому. Але ж дійсно, ціни на аренду тільки ростуть вгору, виплати забирають, зарплати маленькі, а як жити ВПО? Повертатися під обстріли? Цього хоче добитися наша влада?
Рита-8e7c• 31 января 2024
Якщо дитині 9 місяців (до 3 років), то оставлять. Але заново треба подавати буде. Це я так зрозуміла.

Kidstaff Bot• 31 января 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Praffiv• 31 января 2024
Так вроде геноцид идет населения, понятно что впо не выживут в таких условиях
Kisa2299l• 31 января 2024
Цнапы все пока ничего не знают толком. Но мне сказали ничего не нужно переоформлять моему ребёнку 3 года будет и сказали будет автоматом до 6 лет
Ира-e4a3• 01 февраля 2024
Ответ дляKisa2299l
Переподавать до 6 лет не нужно?