Марс атакує• сегодня в 12:14
Сніданок на схудненні 78
Добрий ранок/день! Смачного!!!
Марс атакує
• 2 часа назад
Ответ дляПесиКот
покажіть фотки до / після
Жартуєте так? В мене стійка психіка, але, навіть, вона може не витримати ))))
Мовчу, що напиишуть про мене, а ще весь інтер´єр розберуть на молекули )))))
Марс атакує
• 2 часа назад
Ответ дляMs. Откровенность
То есть этот марафон бесконечен.
Чому ж, рік-півтор. Для вас це вже безкінечність?
Марс атакує
• 2 часа назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ви автор велика молодчинка! Щоб тут хейтери не писали. Головне щоб потім втримали. Бо я так і не змогла перейти на «правильне» харчування. Знову набрала. Тому головне напрацювати ту схему, яку зможете тримати все життя. Успіхів вам.
Дякую, сподіваюсь, що втримаю. Я зараз стійка до спокус, і дякую чоловіку, який дуже підтримує мене в цьому!!!
Ms. Откровенность• 2 часа назад
Ответ дляМарс атакує
Просто скоро вес остановится и вам всё равно рано или поздно придется научиться правильно считать калории.
Марс атакує
• 2 часа назад
Ответ дляMs. Откровенность
Так правильно, як вчора деякі грамотійки порахували, накинули на рівному місці 600+ ккал? Ні, так не хочу!!!
Вага не зупиниться, чому їй зупинятися?
ПесиКот• 2 часа назад
Ответ дляМарс атакує
так а шо не так ви дуже товста чи в чому проблема. Не жартую, в чому жарт. Цікаво яка різниця наглядно а не в цифрах
Майор Медуза• 2 часа назад
Ответ дляМарс атакує
Удалено администрацией...
Марс атакує
• 2 часа назад
Ответ дляДавно без алко
Рибу самостійно солите чи десь вкрали обрізь?
А де можна вкрасти обрізь, я б не проти?
Цю конкретно сама заселила, іноді купую готову, якщо своя скінчилася. В Сільпо взяла 4 кг, була акція 520, чи 540 грн/ кг
Давно без алко• 2 часа назад
Ответ дляМарс атакує
Вага не зупиниться, чому їй зупинятися?
Потому что у вас только в завтрак уже перебор по жирам,
а еще и обед и ужин
Марс атакує
• 2 часа назад
Ответ дляПесиКот
Блюрить багато фону, не звикла себе виставляти напівголою прилюдно. Це тут є одна товстонога кашоїдка-ексгібіціоністка, яка себе щодня напівголою виставляла. Десь пропала, може чоловік відправив лікуватися. Подивіться фото в Мандзяка, щоб зрозуміти різницю в вазі 20 кг.
Даю справку• 2 часа назад
Ответ дляМарс атакує
Ні, всі їх люблять.
Я ненавиджу яйця в будь-якому вигляді
Давно без алко• 2 часа назад
Ответ дляМарс атакує
Удалено администрацией...
Марс атакує
• 2 часа назад
Ответ дляМайор Медуза
Удалено администрацией...
Звісно, в селі влітку весь час брудні, мити точно не буду для таких як ти.
Янка-угомонись• 2 часа назад
Ответ длямимАпроходила
Приятного! Я не на диете, у меня банановые панкейки и сверху мёдом полью
Ой. Це вінзер сковорода?
Марс атакує
• 2 часа назад
Ответ дляДавно без алко
а еще и обед и ужин
Що серйозно, прямо перебір, 80 г? Та ви що?!!! Ого!!!
Майор Медуза• 2 часа назад
Ответ дляМарс атакує
А, так ты сельская. Тогда понятно, почему такой убогий образ жизни. Вопросов больше нет🤷♀️
Марс атакує
• 1 час назад
Ответ дляДавно без алко
Удалено администрацией...
Мені норм. А ви беріть, скільки вам влізе.
Давно без алко• 1 час назад
Ответ дляМарс атакує
С первого раза не доходит смысл? У вас уже перебор по жирам,а еще жиров добавит ужин и обед.. Белка как обычно мало. Вы чем худеть намерены? Не удивительно, что вес стоит. И в итоге вообще будет стойкое плато.
Давно без алко• 1 час назад
Ответ дляМайор Медуза
Удалено администрацией...
Давно без алко• 1 час назад
Ответ дляМарс атакує
Удалено администрацией...
Марс атакує
• 1 час назад
Ответ дляМайор Медуза
Звісно, що сільська, а ти чому таке убоге, зашугане, нещасне, гавкуче? Місто так вплинуло?
Марс атакує
• 1 час назад
Ответ дляДавно без алко
Все зрозуміло з вами, нічого!!!
Марс атакує
• 1 час назад
Ответ дляДавно без алко
Ого, які ви слова знаєте!
Давно без алко• 1 час назад
Ответ дляМарс атакує
Все зрозуміло з вами, нічого!!!
В том то и проблема, что с пониманием у вас очень туго.
Марс атакує
• 1 час назад
Ответ дляДавно без алко
Удалено администрацией...
Ви жирунья?
Давно без алко• 1 час назад
Ответ дляМарс атакує
Ого, які ви слова знаєте!
Все так же примитивно отгавкиваетесь.
Никакого прогресса ни в похудении, ни в развитии
Майор Медуза• 1 час назад
Ответ дляМарс атакує
Кидай карту, сброшу на ещё кусочек лосося и педикюр 😂
А то ты людей оскорбляешь в каждой теме от нищеты наверное 😂
Марс атакує
• 1 час назад
Ответ дляДавно без алко
Удалено администрацией...
Ви сама собі суперечите