Манула• 31 января 2024

Бельбек, що там у вас?

Пишуть влучання в аеродром Бельбек, Крим
il-mari• 31 января 2024
Ответ дляmymoly
А чого, а побалакати?
так балакать не вміє..
rybka21• 31 января 2024
хутин пообещал ’отодвинуть линию фронта’ в Украине.

Он заявил, что собирается «демилитаризировать» Украину на такое расстояние, чтобы до россии не долетали ракеты и дроны.

Ото виявляється яка в нас теріторія!
Напевно тищі три кілометрів з півночі на південь
LudaSHS• 31 января 2024
Ответ дляmymoly
Я точно помню как в Бородянке на жилой дом сбросили ФАБ, 9 этажей валялись на земле. Тоже было в Чернигове. Много где сбрасывали ФАБы, потому как самолёты везде летали. После того как их начали сбивать, они перестали залетать вглубь Украины.
Да я об этом моменте, когда был долет
freedom_2015• 31 января 2024
Ответ дляrybka21
Взлёт 6 вражеских истребителей, до 12 ракет. Возможны пуски в нашу сторону, мы готовимся к отражению.

👉 Жесть Крым

Звідки в нас винищувачі?!
це вони так свої мігі назвали?)))) може починають тапки міняти
rybka21• 31 января 2024
Ответ дляfreedom_2015
Ой не думаю
Є копірайтер, шо пише новини
Він художнік, він так відіт
E-ducate• 31 января 2024
Ответ дляrybka21

Ото виявляється яка в нас теріторія!
є простіший варіант - пересунути кордони росії ближче до Уралу
freedom_2015• 31 января 2024
Ответ дляrybka21
Ой не думаю
Є копірайтер, шо пише новини
Він художнік, він так відіт
ну мігів саме 6 було )))тому і запитала
LudaSHS• 31 января 2024
Ответ дляE-ducate
теж провела перші 2 місяці повномасштабної у Кам’янцю-Подільському
Здається там. навіть, сирена вила гучніше, ніж у Києві
100% на Соборной
Я еще слышала первые недели люди спускались в подьезды, потом нет.
il-mari• 31 января 2024
о, а я згадала , як вперше дрон побачила, у нас на вокзалі, питаю дітей, що це жужжить, а старши -це дрон, ми -бігти під будинок, набираю поліцію, не можу, руки трясутьс, а поліція-це наш дрон, мене тоді чуть кондратйі не хватив...
rybka21• 31 января 2024
Ответ дляE-ducate
Ну от я думаю, щоб убезпечити Крим, демілітаризовати Україну треба десь до смолєнська
LudaSHS• 31 января 2024
Ответ дляrybka21

Ото виявляється яка в нас теріторія!
Пидар сраный
rybka21• 31 января 2024
Ответ дляfreedom_2015
ну мігів саме 6 було )))тому і запитала
Ну то ж може він побачив і використав, щоб не вигадувати
E-ducate• 31 января 2024
Ответ дляil-mari
нагадали історію, як бабуся збила ворожий дрон банкою, чи то з помідорами, чи то з огірками )
il-mari• 31 января 2024
Ответ дляE-ducate
, але мені страшно було.. за дітей, думала, що шось скине..
LudaSHS• 31 января 2024
Що воно верзе

https://t.me/smolii_ukraine/56161

❗️путін заявив, що не зупиниться на захоплених територіях України і буде йти далі, — росЗМІ
E-ducate• 31 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Що воно верзе

https://t.me/smolii_ukraine/56161

там на нього далі вже чекають
LudaSHS• 31 января 2024
Ответ дляE-ducate
там на нього далі вже чекають
Короче сказал ‼️ это главный мотив за что они воюют и ’ ребята жизнями рискуют’

Отодвинуть ракетчика Украины. А нафига лезли ? Ракетчика там не стояло
E-ducate• 31 января 2024
Ответ дляLudaSHS

це нові перли? хуйло знову сьогодні ’вещает’?
freedom_2015• 31 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Що воно верзе

https://t.me/smolii_ukraine/56161

тільки хай сам йде
LudaSHS• 31 января 2024
Ответ дляE-ducate
Да пост 105
Jifer• 31 января 2024
То й нехай.
Поля Дяченко• 31 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Що воно верзе

https://t.me/smolii_ukraine/56161

Пусть это весь мир прочитает. А то они уже привыкли, что в Украине война.
nataangel• 31 января 2024
Ответ дляnataranha
Пропущений)
Там же дьєтііі!!!
Подрысь• 31 января 2024
Ответ дляPiracanta
Так что означает слово ’табельные’ в применении к дыму?
мы, конечно, военные эксперды, но не на столько)
uma• 31 января 2024
Ответ дляE-ducate
Так я і кажу, що зараз ми, на жаль, багато знаємо і розуміємо, а 2 роки назад багато ’дивних’ речей робили, і на той час це було правильно.
Я устраивала истерику до развода, чтоб муж не ставил чайник во время тревоги, тушил свет и прятался в ванной. А он крутил у виска и что-то про навигацию ракет пытался вставить… Что было то было 🤷‍♀️
Britishop• 31 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Що воно верзе

https://t.me/smolii_ukraine/56161

пиZдеть не мешки ворочать, пресловутый рузкий выпендрёж....
sumish_stock• 31 января 2024
Ответ дляuma
Март 2022, Начало, Киев, комендантский час. Около 11 вечера, я дома одна. Звонок в дверь. Кто? Соседка: -я гуляла (!) с собакой, у вас свет в окне горит, вы наводите на наш дом ракеты!!!
ToPa07• 31 января 2024
Ответ дляsumish_stock
Рівненська обл., десь на початку війни сусід нагримав на свекруху, бо вона через дорогу з ввімкненим фонариком переходила (йшла від іншої сусідки яка навпроти через дорогу живе)
аллала• 31 января 2024
Ответ дляrybka21

Ото виявляється яка в нас теріторія!
Спочатку створив лінію фронту тепер двигав би. І неширокі аплодують стоячи (правда на сьогодні деінде вже і в підвалах лежачи на щастя)
sumish_stock• 31 января 2024
Ответ дляToPa07
И смешно и грустно... Я тогда так растерялась, что забыла спросить, что она вообще на улице в комендантский час делала)