Ніколи не збрешу• 31 января 2024

Дівчатка хто робить манікюр вам теж так нігті робили?

Зробила сьогодні манікюр це якийсь жах а не манікюр а великий палець просто треш. Не робила манікюр три роки тут вирішила зробити а вийшло це настрій просто зіпсовано 😥 Чи то мені такий майстер попався чи через те що нігті короткі хотіла гарний квадрад 🥺
автор Ніколи не збрешу • 31 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
кошмар, такое и самому можно дома сделать - неаккуратно. и маникюр, и покрытие
Я собі дома навіть краще робила просто зараз у мене лаків не має і я вирішила дешевше піти зробити ніж закупити

Ms. При теле• 31 января 2024
Ответ дляЗвоночек
Ну то ви мабуть просили без нарощення. То що вона могла зробити на таких обрізках?
100%
whenallissaidanddone• 31 января 2024
Ответ дляБабка-ежика
Чего, темные короткие ногти популярны последние лет 10-15. Если нормально выглядят
Не в случае автора;)
Бабка-ежика• 31 января 2024
Ответ дляMs. При теле
Так чего вы сразу не сказали ей что хотите наростить тот квадрат. Это конечно дороже но ей это наоборот выгоднее
Це не клієнт повинен знати.
Їй сказали, що вийде, знову помилка майстра
Дверной_Проем• 31 января 2024
Ответ дляСумка з негодою
Новий рік в людини)
Ну может на торжество идет, вот теперь, грустит..
автор Ніколи не збрешу • 31 января 2024
Ответ дляДверной_Проем
По мимо техники, автор, почему такой выбор цвета? Вы такой хотели?
Це мені майстер порадила цей колір
Дверной_Проем• 31 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Це мені майстер порадила цей колір
И смешно и грустно.. Ну, не расстраивайтесь. Купите лак и делайте сами точно лучше будет.
Полтавська галушка• 31 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
350 грн
350 грн дорого???
Как для это почти даром, я таких цен очень давно не встречала
автор Ніколи не збрешу • 31 января 2024
Ответ дляПолтавська галушка
350 грн дорого???
А і не говорю що це дорого

Полтавська галушка• 31 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
А і не говорю що це дорого
Я не вам, а девушке, которая написала, что дорого
Дверной_Проем• 31 января 2024
Я смотрю у вас для мягкого квадрата не хватает длины по бокам на многих ногтях, чтобы форму сделать. Это вы подпиливали до маникюра или мастер?
автор Ніколи не збрешу • 31 января 2024
Ответ дляДверной_Проем
Я до цього робила собі сама постійно а тут перший раз пішла до майстра мабуть це буде і останній
автор Ніколи не збрешу • 31 января 2024
Ответ дляДверной_Проем
Це робила майстер я нічого не чіпала
Ms. При теле• 31 января 2024
Ответ дляБабка-ежика
Це не клієнт повинен знати.
Если б мы мастера послушали может и другую версию услышали
Дверной_Проем• 31 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Неприятно, но зато вы теперь знаете свои действия в дальнейшем и экономия будет.
vikohka• 31 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Я в майстра ще запитала чи вийде квадрат вона каже так можна зробити м´який квадрад але тут навіть м´якого не видно
видно.
Туфли в чешуе• 31 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ні я майстру говорила що якщо без нарощення ніяк то давайте з нарощенням вона мене запевнила що можна без нарощення
Мастер дилетант. Очень много лака наложила. Ногти поплыли. Свои у вас нормальные, поменяйте мастера и все будет хорошо.
автор Ніколи не збрешу • 31 января 2024
Ответ дляДверной_Проем
На свято не іду для мене їх не існує. В планах поїздка до чоловіка якого вже майже два роки не бачу
аромат Жука• 31 января 2024
Я майстер манікюру. За таку ціну вам робив стажер. Яка ціна, така і робота. Нормально для такого. В нас на районі 650. Київ

ничевока• 31 января 2024
Ответ дляСнежнакомка
Майстер мала б відговорити, не гарно на короткі
Нормально на короткие и квадрат, если сделать с умом.. А тут пузырики ляпнула мастер и готово. Но почему сразу если не сказала, что это немного не квадрат...
Вообще давно сама делаю как раз из-за того, что вечно мастера то слой жирный ляпали, то форму портили. Пришлось научиться)
Сплюшка• 31 января 2024
Це десь в пгт так роблять?
Ку ка ку ка ку• 31 января 2024
Не ну цена ниже некуда, автор еще и чем-то недовольна??? Фигею с таких. В цену входит и стерелизация инструментов и электрика и расходники. Это очень дешево.
Бадабум• 31 января 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Я бы вообще такие короткие ногти не красила. Некрасиво же, автор. Подождали бы еще 1-2 недели чтобы отросли ногти. Ничего капец капец не вижу, видела хуже...
А мені навпаки подобається темний лак на коротких нігтях. Нічого критичного у автора не бачу, крім того одного розмальованого нігтя.
Снежнакомка• 31 января 2024
Ответ дляничевока
Я більше за поєднання кольорів ну це треш(
автор Ніколи не збрешу • 31 января 2024
Ответ дляСплюшка
Це десь в пгт так роблять?
Так пгт в місто заради манікюру їхати не захотілось це далеко
Маня_53• 31 января 2024
Скільки вам років?
Нервогенератор• 31 января 2024
Ответ дляЕрмолайчик
По-перше, на такі короткі нігті і такий колір для мене - не сумісні.
По-друге, не дуже охайно
Сделано плохо, цвет тут не при чем. Автор не спрашивала у вас мнения о цвете и длине ногтей.
автор Ніколи не збрешу • 31 января 2024
Ответ дляСнежнакомка
За кольори я в майстра запитувала чи це нормальне поєднання так як я не майстер і взагалі в салоні вперше вирішила покластись повністю на майстра так як мені порадили що це майстер хороший але майстер виявилась не дуже балакучала. так угу. це більшість відповідей
Сплюшка• 31 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну нічого, підпиляйте трохи, і норм.
Коли мовчу- приємна жінка• 31 января 2024
Ответ дляВикупана
Подпилите ровно торец и будет вам квадрат
Автор квадраД хотела