Губной рояль• 31 января 2024

В чому причина такого відношення до ріелторів?

Буквально вчора бачила тут тему, що ріелтор це фу і тд. Сама працюю в цій сфері, ми полегшуємо вам пошук житла, влаштовуємо зустріч - огляди (витрачаючи на це свій час тим паче безкоштовно, і чайові за цей час нам ніхто не лишає). Чому тоді не хейтять інші професіі?🤦‍♀️
А я кумедна• 31 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Интересно про турагента. Тут недавно тему создавала, то меня все уверяли, что самой на отдых, особенно первый раз, то пипец сложно.
И без фирмы, которая все организует, нет шансов на нормальный отдых.
Завжди подорожую сама, без турагентів. Все можу купити сама, і квитки, і житло забронювати, не розумію навіщо переплачувати за свій відпочинок
Радість моя• 31 января 2024
ми давали оголошення про сдачу квартири в оренду, через 30 хв, я вже не могла знайти своє оголошення. Його просто блокували і видаляли. Але наступного дня телефонували мільйон рієлторів
Так як за їхні послуги платили не ми, мене це могло б і не хвилювати. Але ж це працює в обидва боки.
Аноним_1858• 31 января 2024
Потому что врете везде и всегда , вы тратите время хозяев , вы не учитываете требования хозяев жилья . « Вы « это не лично вы , а масса основная риелторов.
А я кумедна• 31 января 2024
Ответ дляРожева юбка
Риелторы - тупые халявщики. Даже если в объявлении капсом написано БЕЗ УСЛУГ РИЕЛТОРА, то первые десять звонков будет от них
В мене колись при продажі квартири до 12 ранку було 29 дзвінків від різних ріелторів 🤣
А я кумедна• 31 января 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Отдельная обидка на риелторов за то, что моментально спрашивали ’какая прописка’ и клали трубку услышав, что Донецк. Повторюсь, это был 2018 год
Даже не разговаривая с хозяевами квартиры, хотя может те были и не против
До сих пор не понимаю чем были так страшны ВПО.
Не ображайтесь на дурнів!
Коко Шанель• 31 января 2024
Ваш % не устраивает многих
Кусюче сонечко• 31 января 2024
Ответ дляМолчалка
А ще ці трутні, це звісно не всіх стосується, крали мої фото, які я додумалася без водяних знаків опублікувати і розміщували від свого імені
А я первый раз когда сдавала, по неопытности, указала основной номер телефона, и хоть большими буквами написала риелторам, посредникам не беспокоить, бесполезно. Мало того эти ненормальные внесли мой телефон в общую базу и мне потом 3 года звонили, хотя я больше не сдавала. Иногда даже дважды в день, даже уже когда матами их посылала, не помогало.
Не гоню• 31 января 2024
Мені дуже ´сподобалося´, коли ріелтор каже-приїзджайте на третю дивитися квартиру.
Я їй-ні, я приїду о 18.30
А вона-так мені неззрууууучно, а потім ще повертатися!

А чого має бути зручно їй, а не мені??
Скляна миша• 31 января 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Аналогично, но в 2015 году
Луганск, Донецк не берем!
А я кумедна• 31 января 2024
Ответ дляДело было давно
Нема в них проф культури і професіоналізму часто. А ще з часів коли ще орендувала квартиру, відчула оцю їх культуру ставлення до тих хто знімає як до куска гімна, ще й комісію їм за це подавай. Взагалі не розумію, чому у нас орендарі платять комісію.
Так і досі вони до людей так відносяться , як на гімно дивляться . Або при продажі при людях покупцях починають ціну на 10тис знижувати! Це взагалі нормально?!
Неадеквати , нахаби там працюють
МинерАлочка• 31 января 2024
Згадалося, як 17 років тому купували своє перше житло. Знайшла оголошення з продажем квартири і домовилася з господарем про її перегляд на 8 вечора. Записала адресу і номер домофону, щоб потрапити у підʼїзд ( код один для всіх, а не до конкретної квартири).
На той самий день був запланований перегляд ще однієї квартири , як пізніше виявилося з ріелтором , тільки на 4 год дня. Зустрілися з ріелтором , вона сама вперше на наш масив приїхала і одразу на вулиці дала на підпис купу паперів про те, що ми не маємо права придбати житло, яке вона нам покаже без оплати вартості її послуг . Там передбачені суди, величезні штрафи і тд. Ок, підписали та їдемо. І тут я розумію, що вона мене веде за тією адресою , за якою перегляд запланований на той день, тільки на 8 вечора. Показ був без господарів. Потрапити до підʼїзду вона не могла, бо не знала коду домофону. Я допомогла, бо код вже мала записаний.
В результаті ми придбали те житло без посередника . Бо платити в моєму випадку взагалі не було за що. Пані взагалі не орієнтувалася в тому, що показує. Вона не знала інфраструктури масиву, бо сама була там вперше, вона не змогла б без мене потрапити до підʼїзду на перегляд, бо не мала коду. Але ж папірчики , що гарантують їй заробіток на рівному місці дала підписати одразу.
Висновок такий : професіонали своєї справи завжди затребувані : коли посередник підбирає мільйон варіантів , враховуючи побажання клієнта і супроводжує оформлення . А нероб , які хотять заробити не напрягаючи пʼяту точку - завжди не любитимуть
ИМХОля• 31 января 2024
Риэлтор, это глист паразит. Принципиально не имею с ними дел. Продавала, покупала, снимала и сдаю. Категорически не работаю с ними.
А я кумедна• 31 января 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ми квартиру продали 7 років тому, досі дзвонять))
А ще одну продали 2 роки тому за три дні, а ось місяць назад десь дзвонять і питають чи у продажі 😆 а інша дзвонить і питає чи не продаємо ми ще щось ! Це капець
ТочноБудет• 31 января 2024
Расскажу, почему. Сестра много лет в Испании, решила продать квартиру в Украине через риелтора, моя задача была отдать ключи и потом с доверенностью подписать документы. Обзвонила она много контор, каждый, думая, что она давно здесь не живет, вешал ей лапшу, что квартира не особо интересная, занижал всеми способами цену, мол она много хочет. Но я-то знаю спрос на квартиры по районам, мы не сдались. Кстати, город очень тихий и западный :)
Потом (до подписания договора, слава богу) неделю пришлось ждать, пока риелтор соизволит приехать прицениться в реале и сделать фото для продажи. Когда я увидела эти фото и он скинул их сестре, стало ясно, что здесь не за что платить и я сама сделаю работу качественней. Как оказалось, при наличии подробных и правильно ориентированных фото и способности отсеять на стадии переписки неплатежеспособных покупателей, вполне реально продать самому. Ой, забыла, риелторы просто задалбывали меня с уже выставленным объявлением, хотели помочь за процент )))) практически из всех, кто писал, 80% были они, родимые.
Продали успешно по той цене, какую изначально хотела сестра. Реально был нужен только нотариус, но обычно нотариуса приглашает покупатель, так ему спокойнее.
И спасибо за поддержку Советчицам, которые ранее подробно описывали, как продать самой, вы мне очень помогли!
Там все розмивчато• 31 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Ага, половина форума тур агенты)))
Я сама себе лучший турагент. Мне их услуги не нужны. Да ещё за бешеные деньги.
100%• 31 января 2024
Раніше спокійно відносилася до ріелторів, тепер м´яко кажучи їх не люблю.
З останнього, їхали з другом із за кордону, знайшла квартиру, але дівчина ’забула’ попередити, що вона ріелтор. Домовилася, що коли перетнемо кордон, я їй задзвоню і повідомлю час, коли будемо. Так і зробила, тільки квартира виявилася зайнятою. Потім було ще краще, вона дала мій номер телефону до інших ріелторів, хоча я сказала, що сама знайду житло . І як після цього до них нормально відноситися?
Атрика• 31 января 2024
Супер,я вважаю,що якісні послуги ріелтора ,оподатковані згідно чинного законодавства -це не поганий бізнес.Особисто я не сприймаю працівників даного профілю,коли мені визначають ціну за послуги,проводять по ’другій касі’ та не несуть відповідальності)
автор Губной рояль • 31 января 2024
Цінуйте працю інших замість того щоб обсирати, тоді в ваше життя прийде добро
не дивуюсь відповідям тутешніх дівиць
Лупаю цю скелю• 31 января 2024
Риэлтор нам ’оценил’ квартиру в 58 тысяч. Мы ее через месяц продали за 85 тысяч без посредников. Дальше продолжать или уже понятно?
А я кумедна• 31 января 2024
Ответ дляГубной рояль
не дивуюсь відповідям тутешніх дівиць
А Ви як працюєте? Правда в очі мабуть ріже
Там все розмивчато• 31 января 2024
Ответ дляАноним_1858
Да. Они тупо хотят сгрести скорее бабло и быстрей перескочить на следующего лоха. Интересы клиентов для них вообще ничего не значат.
ИМХОля• 31 января 2024
Ответ дляГубной рояль
не дивуюсь відповідям тутешніх дівиць
Если это качественная работа, то вопросов бы не было. А если это пять минут ее времени и украденное ней объявление на олх, то за что платить оплату месячной аренды?
Скляна миша• 31 января 2024
Один риелтор нормальный мне попался, который сдал квартиру в другом городе.
Остальные это простые барыги , которые ни в чем не разбираются и хотят поскорее быстрых денег.
Приехали на просмотр квартиры, риелтор постоял за спиной, мы пообщались с хозяевами, сняли квартиру, а ему 4000 грн отдали со скидкой! Хотел 8000 , дал скидку, потому что мы переселенцы😁
Тролю як можу• 31 января 2024
Ответ дляА я кумедна
Это с домом у меня так было.Продали в 12 году,а звонили последний раз в январе 22.Они не в состоянии даже обьявления поудалять,которые у меня же и натырили
100%• 31 января 2024
Ответ дляГубной рояль
не дивуюсь відповідям тутешніх дівиць
Хто обсирає? Ви запитали, вам відповідають реальними випадками.
Ви вже показуєте свою сутність
Зараз на дієті• 31 января 2024
Справедливости ради риелторы, которые помогали мне купить квартиру в Киеве были прекрасны, до сих пор им благодарна
Однако при съеме квартиры - это паразиты, они реально бестолковы
Лупаю цю скелю• 31 января 2024
О, еще интересное было, но давно. Посоветовали нам риэлтора для покупки недвижимости. Я сразу озвучила требования: сумма такая-то максимальная, без перепланировок, районы такие-то. В результате мне предложили квартиру в полтора раза дороже, с незаконной и стремной перепланировкой и в неудобном районе. Риэлторша очень обижалась, когда я ее охарактеризовала так, как она заслуживала, типа она же для нас как лучше старалась.
Скляна миша• 31 января 2024
Ответ дляГубной рояль
не дивуюсь відповідям тутешніх дівиць
Вы видимо тот самый компетентный риелтор
ИМХОля• 31 января 2024
Ответ дляСкляна миша
Компетентный, в кавычках
Тро Нью-Йорку• 31 января 2024
Ответ дляChaterbox
начните брать деньги только с тех, кто заказывает ваши услуги, и отношение к вам изменится
Згодна на всі 100%