За даними The Times, генерала Залужного 29 січня викликали на особисту зустріч із президентом, на якій він сказав радникам глави держави, що "їхні оцінки військової ситуації радше позитивні, ніж реалістичні". Після цього, за даними джерел The Times, Залужний повернувся у свій офіс і повідомив своїм заступникам, що "збирає речі".
Але потім занепокоєння ситуацією висловили міжнародні партнери, включно зі США та Великою Британією.
Тож Зеленський був змушений "скасувати своє рішення під тиском з боку міжнародних партнерів", стверджує The Times.
Чашечка кофе• 31 января 2024
Ответ дляРеверанс
Це той,хто за 2 роки війни передав ЗСУ більше ніж 500 авто благодійної допомоги.І зараз має кримінальну справу в Україні.І заборону вьїзду.
Не любить влада волонтерів
Можна якесь джерело про заборону виїзду в Україну? Але не від Бабченка
Чашечка кофе• 31 января 2024
Ответ дляРеверанс
Это общественнозначимая информация.
Значит, два момента, которые Залужный сказал в том интервью.
Первое — коммуникация с Президентом потеряна. Он не хочет слушать. На заседаниях Ставки перебивает Главнокомандующего: «Валєра (Валєра — sic! — пару недель назад помните?) Валєра, помолчи, пусть умные люди скажут».
И второе — примирение невозможно. Мосты сожжены. И сожжение мостов произошло именно со стороны Офиса.
Это, напомню, прямая речь Залужного.
Это есть на диктофоне.
Это, напомню, прямая речь Залужного.
Это есть на диктофоне.
А диктофон де? Бо діпфейк зараз голос будь кого і що завгодно скаже))) а на клавіатурі це взагалі елементарно
Ответ дляРеверанс
Забродський гарний генерал з авторитетом,але є один момент.
Він з ЕС.Так що швидше Кошовому запропонують.
Хоча,я не розумію нащо міняти,якщо в несприятливих обставинах шашликів Залужний зміг орду зупинити.
Вы так пишете, как будто Залужный не знал о предстоящем нападении и наивно ждал шашлыки, обещанные президентом. Он был Главнокомандующим с середины 2021 года. У меня больше вопрос как он допустил орду до Киева? И не только до Киева. И тут еще большой вопрос кто ее остановил.
Ответ дляКлементина
Тобто, вони одразу взнали і заборонили Зе звільняти Залужного ?
Бо я ніде не бачила інформацію що сталось після того, як Залужному сказали, що його звільнено. І потім він приїхав в свій штаб і всім це там об´явив.
Цікаво, як далі було.
Порошенко писав, що на той момент був у Брюсселі і описував реакцію міжнародних партнерів.
Ответ дляkanni
боневтік звичайно зупинив,як тільки побачив мир в очах путіна і заборонив стріляти в відповідь по росіянам,увівши за це покарання в армії.Шо не ясно
Чашечка кофе• 31 января 2024
Ответ дляcharunka
от цікаво, а ви де були що робили у 2000х? такі ж розумні були як зараз?
Він туди два рази їздив. Зате в інтерв´ю каже, що з перших секунд зрозумів війна це погано. Питання: якого фіга він туди двічі їздив? Ще і в Грузії встиг відмітитися.
Ответ дляЧашечка кофе
Не флудіть в моїй темі.
Створіть свою і фантазуйте будь-ласка.
Нас цікавить головком,вас - опальний журналіст.
Це 2 різні теми
Створіть свою і фантазуйте будь-ласка.
Це 2 різні теми
Ответ дляРеверанс
Вы не шутки шутите, а уточните что писали: а писали о том, что Залужный, несмотря на шашлыки, остановил. Что вы имеете в виду? Он вместо подготовки к войне тоже на шашлыки собирался? А потом раз, и смог остановить? А что с разминированием Чонгара? Главнокомандующий был не в курсе?
Клементина• 31 января 2024
Ответ дляkanni
Насправді, Залужний перед самою війною теж казав, що нападу не буде
Але....
Хз чому, але мені він подобається. Я все одно за нього
Але....
Ответ дляkanni
Розміновуванням Чонгару займалися під керівництвом презедента Зеленського єрмак та верещук,до чого тут Залужний?
Така була воля нашого презедента.
Чашечка кофе• 31 января 2024
Ответ дляРеверанс
Не флудіть в моїй темі.
Створіть свою і фантазуйте будь-ласка.
Це 2 різні теми
Створіть свою і фантазуйте будь-ласка.
Це 2 різні теми
Ви щось відповіли щодо автора статті в NYT?
Ответ дляkanni
А читати закони не пробували?
Залужний, як Голрвнокомандувач, відповідав за зону АТО-ООС.
За безпеку решти території України, якщо немаж дії воєнного стану, відповідає Міністр Оборони.
Він і відповідав.. як міг.
Познімав бригади з ключових напрямків ’на навчання’
Він і відповідав.. як міг.
екатериналуиза• 31 января 2024
Ответ дляКлементина
Зеленський. Чому не підписав указ?
на що указ? на звільниння Залужного? так він так не хочє,він хтів ,щоб Залужний сам звільнився.щоб у зелі рейтінг не поплив.
Чашечка кофе• 31 января 2024
Ответ дляMetelitsa
А читати закони не пробували?
Він і відповідав.. як міг.
Ви теж не знаєте законів і структур управління
екатериналуиза• 31 января 2024
Ответ дляЧашечка кофе
А Бабченко це той, хто за росію в Чечнських війнах воював?
і плавно перейдемо срати Чорновіла.
Ответ дляРеверанс
Така була воля нашого презедента.
А главнокомандующий не при чем? Если знал, что ж не уволился от такого беззакония и предательства?
Значит они одним миром мазаны, все сообщники.
Ответ дляЧашечка кофе
Добре що Ви знаєте)))
Я Вас добре запам´ятала, коли Ви про безпілотники писали і взяли доя поріаняння ударний і розвідувальний)))
І коли виступали тут експерткою з риття окопів на Півдні України переконуючи, що вони не потрібні і не допоможуть.
Це зашквар, але Ви йе волієте не згадувати
Список можна продовжити
екатериналуиза• 31 января 2024
Ответ дляillaria-k
повідомив своїм заступникам, що ’збирає речі’.
Интересно, кто сообщил международным партнерам,зі США та Великою Британією., которые начали давить на Зе?
а то они слепые и глухие и не знали о неприязни зе к Залужному.
Ответ дляkanni
Цікава спроба перевести стрілки з винуватих в окупації Півдня.
Але невдала.
Не рахуйте людей,за ідіотів.
Ідіоти не всі
Але невдала.
Не рахуйте людей,за ідіотів.
Ідіоти не всі
екатериналуиза• 31 января 2024
Ответ дляZhukOlena
Вони ніколи просто так зі Штатів не приїзжають.
мозги приехала вправлять.
екатериналуиза• 31 января 2024
Ответ дляРеверанс
Розумні люди в розумінні сонцесяйного єрмак?
Хлопи не бачивши армії,ніколи ніде не служили й беруться вчити,як саме треба воювати.Дивина,та й годі.
Якщо,ми виділим армії кошти,то не зможем будувати дороги.
Президент В.Зеленський
и 3 раза откосившего от армии.
екатериналуиза• 31 января 2024
Ответ дляcharunka
думаю,в 2000 они были за рашку и против Чечни.
Ответ дляkanni
Ну да. Великі успіхи маємо на фронті, так? Зараз ще 500 тисяч кинемо в м‘ясорубку.
Якби не закривали власне виробництво зброї, не називали союзників панікерами,а будували укріплення - успіхи були б ліпші.
От тільки презедент бачив мир в очах путіна і розводив війська з обладнаних позицій,закривав держзамовлення на зброю і готувався до свят.
Не Залужний закрив виробництво українських ракет і танків
екатериналуиза• 31 января 2024
Ответ дляkanni
думаете боневтік остановил? непокобелиной силой мысли ?