бачили новини? тільки що.
Разом з новиною про надані американські ракети- чудові новини!
Ответ дляPlushaa
А чего вы решили, что это те самые? Нет, я только рада, если так и будет, но после тех новостей, писать «чергова класна робота команды». Без каких либо комментариев той ситуации, ну так себе
Де трупи з фото на полі?1 кацап дохлий .до бєлгородського моргу завезли 5 кацапів з того літака
Ответ дляPlushaa
Можливо, ви бачили докази того, що в тому літаку загинули полонені?
Фото тіл?
Покажіть нам всім, будь ласка.
Фото тіл?
Покажіть нам всім, будь ласка.
Ответ дляPlushaa
Списки
Списки, что тягали русские, тг и Симоньян и эти сравнить, ну как вариант. Все таки, надеюсь, их там не было в том сбитом самолете, и было 2 самолета.
Тетя Фрося• 31 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Списки
Так они могли списки из своей головы придумать. Есть хоть одно доказательство что люди из списка симонянши реальные?
Чашечка кофе• 31 января 2024
Ответ дляPlushaa
За кожним обміном стоїть просто титанічна робота
Ответ дляginora
Фото тіл?
Покажіть нам всім, будь ласка.
Фото тіл?
Покажіть нам всім, будь ласка.
Я знаю не більше ніж всі інші. Але якщо такі страшні обвинувачування, то можна якось прокоментувати може? В той день: «треба розібратись», а далі всі забули типу? Я не знаю як це робиться, але наприклад списки, тих що того дня мали і ці - скажіть, що це вони, чи не вони, ну корочше
Nathalie27• 31 января 2024
Ответ дляIsidda
Яка офіційна версія української влади?
Will_Be...• 31 января 2024
Ответ дляcoloritka
У нас в КР уже и сбить какую-то дрянь успели.