Реверанс• 31 января 2024

Сирський відмовився від посади головнокомандувача ЗСУ, - The Times

За даними The Times, генерала Залужного 29 січня викликали на особисту зустріч із президентом, на якій він сказав радникам глави держави, що "їхні оцінки військової ситуації радше позитивні, ніж реалістичні". Після цього, за даними джерел The Times, Залужний повернувся у свій офіс і повідомив своїм заступникам, що "збирає речі".
Але потім занепокоєння ситуацією висловили міжнародні партнери, включно зі США та Великою Британією.
Тож Зеленський був змушений "скасувати своє рішення під тиском з боку міжнародних партнерів", стверджує The Times.
Metelitsa• 31 января 2024
Ответ дляMangoskin
Так что тогда делает куча военных в тылу ?
Зеленский сказал армия 880 тыс , на фронте 300 тыс , так может 580 тыс военных пойдут воевать , а не штаны просиживают и вместо себя гражданских кидают ?
Ааааа
Зеленскій сказал....
Ну значить точно прада, тільки навпаки.

Декого життя нічому не вчить
Зеленскій сказал....
Mangoskin• 31 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Ааааа
Зеленскій сказал....
Ну значить точно прада, тільки навпаки.

Декого життя нічому не вчить
Зеленскій сказал....
Это и без него ясно !
Больше миллиона силовиков в стране , которые отлично владеют оружием , но кидают людей , который не умеют ничего , из-за чего огромные потери .
Так почему же молчит Залужный ? Почему не просит половину этих бездельников отправить на фронт ?
Почему не просит , чтоб тцкашников заменяли инвалидами с фронта , а их на фронт ?
Только и сокрушается , что тцк мало ему ловят .
500 тысяч ему , чтоб экономика рухнула и армия вообще без ничего осталась .
Гениальный стратег !
Metelitsa• 31 января 2024
Ответ дляebbi
Так зараз ще й друого зайця вб’ють.Починають ініціювати перевірки в Києві,чому в інфраструктуру кошти не направляють,погано все ремонується.Хитро так.Не дає їм київський гаманець вже п’ятий рік спати.От він -перед носом,а рука не догягується
Їм той Київ як кістка в горлі

Я не знаю, якими схемами КМДА викручується із закупками дронів, бо закон про бюджет забороняє робити це напряму.
Цього тільки і чекає ОПа, вони пришлють ДБР перевірити ці закупки
ebbi• 31 января 2024
Ответ дляMangoskin
Это и без него ясно !
Гениальный стратег !
А Верховній у нас ,что б видео записывать?А Минобороны?Залужный должен их работу выполнять и за них решать вопросы кого и как мобилизовать?Или Вы не в курсе,чья это работа?
Metelitsa• 31 января 2024
Ответ дляebbi
Я думаю дама в курсі, але хочеться же накинути..
Вона вірить в те що ’Зеленскій сказал’))))
Mangoskin• 31 января 2024
Ответ дляebbi
Я от него таких предложений не слышала .
Только причитания как мало ему ловит ТЦК , а про самих тцк ни слова , чтоб их отправили на фронт .
ebbi• 31 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Ну так-овації і перші шпальти мені,а провину завтра на ставці розподілимо?
Mangoskin• 31 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Дама , так ответ на вопрос будет ?
Что же Залужный не требует силовиков на фронт и тцк ? А только простой люд, который автомат ни разу в жизни не видел ?
Metelitsa• 31 января 2024
Ответ дляMangoskin
Это и без него ясно !
Гениальный стратег !
Люда, Люда...
Боже.... Боже...

Я не хочу шукати сам закон, але це легко гуглиться.
За роботу ТЦК і комісаріатів відповідає командувач Сузопутними військами. Нині цю посаду обіймає Генерал Сирський - улюбленець сами знаєте кого
Mangoskin• 31 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Люда, Люда...
Боже.... Боже...

Сырский подчиняется Залужному .
ebbi• 31 января 2024
Ответ дляMangoskin
Це не робота Головнокомандуючого,кого бронювати,кого мобілізувати.Це НЕ його робота.Розумієте?
Mangoskin• 31 января 2024
Ответ дляebbi
А заявлять , что тцк мало ловит и плохо свою работу делает это его работа ?
Metelitsa• 31 января 2024
Ответ дляMangoskin
Сырский подчиняется Залужному .
Але Залужний не виконує роботу всіх, хто нижче нього за рангом.
І не перебирає на себе їх роботу
Все! Крапка!

Сирський і частково Кабінет Міністрів відповідають за роботу ТЦК
Mangoskin• 31 января 2024
Ответ дляMetelitsa
І не перебирає на себе їх роботу
Все! Крапка!

Он отдает приказы , этого достаточно!
А Сырский выполняет приказы Залужного !
Metelitsa• 31 января 2024
Ответ дляMangoskin
Ну якщо резерву немає і люди не навчені, то що він повинен говорити?
ebbi• 31 января 2024
Ответ дляMangoskin
Вам вже пояснли,хто за що відповідає.Ви зараз просто говорите аби говорити.У нас і влада так часто робить.
Mangoskin• 31 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Чтоб половину силовиков ему прислали , которые отлично владеют оружием , а не ловили слесарей и электриков зашуганных, с астмой и давлением 180 .
Силовики все здоровые как бугаи !
Metelitsa• 31 января 2024
Ответ дляMangoskin
Силовики все здоровые как бугаи !
А хто тоді режим бубочки буде забезпечувати?
Думаєте, Сирський не в курсі?
Mangoskin• 31 января 2024
Ответ дляebbi
Интересно, то есть Залужный может критиковать работу тцк и заявлять , что мало ловят , а попросить прислать половину силовиков язык не поворачивается ?
Mangoskin• 31 января 2024
Ответ дляMetelitsa
Думаєте, Сирський не в курсі?
Это все неважно .
Было такое заявление от Залужного ?
Не было !
ebbi• 31 января 2024
Ответ дляMangoskin
Он отдает приказы , этого достаточно!
А Сырский выполняет приказы Залужного !
вам обЪяснили,вы упорно продолжаете говорить ерунду.Разговор утрачивает смысл,
Mangoskin• 31 января 2024
Ответ дляebbi
Конечно , потому -что ответа у вас нет .
А когда нет ответа , тогда просто слив с разговора.
ebbi• 31 января 2024
Ответ дляMangoskin
Вы сейчас серйозно -взять и попросить?Это как ’взять и поделить’ ?
Mangoskin• 31 января 2024
Ответ дляebbi
Ну просить чтоб тцк больше ловили он может , а тут стесняется ?
ebbi• 31 января 2024
Ответ дляMangoskin
Действительно.Нафиг нам законы?Мы вернемся назад в 90 е,когда законом было просить и добазариваться...