На_оба_рот• 31 января 2024

Дочка. Сигарети. Міліція

Коротко. Прошу без повчань. Прийшла донька додому (13 років, 7 клас) і розказала, що сьогодні вдень курила електронні сигарети біля магазину. Підійшли правоохоронці, вилучили той Под, зробили фото, спитали, з якої вона школи і сказали завтра з кимось з батьків прийти до відділку. Мені реально треба завтра туди йти? Чи то будуть кошмарити, що дзвонитимуть в школу і треба щось буде платити?
Смурфетта• 31 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Киньте посилання, будь ласка
Стаття 213 купап
У разі затримання неповнолітньої особи уповноважена службова особа, що здійснила затримання, зобов’язана негайно повідомити про це його батьків або усиновителів, опікунів, піклувальників, орган опіки та піклування.

И пошлоооооо поехало, превышение служебных полномочий (с каких херов изъятие электронной сигареты произошло без ведома родителей)….. и т.д и т. Д и т д

Расчет сделан на испугается, что не расскажет, просто захотелось тот айкос изъять им, они не имеют никакого права вызывать родителей через ребенка, это абсурд, а тем более изымать вещи
Сонячний день• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То ви можете відповісти чи ви з дітьми під наглядом? Чи ви і впші діти єдині кому не пофіг і хто таким не займається?
Вы читать не умеете? А, нет, читать научились, а понимать прочитанное не осилили. Учитесь не только буквы в слоги складывать, но и понимать значение слов, которое вы сложили из тех букв.
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляСонячний день
Вам хоч трішки легшає після тих примітивних приступів самоствердження?
Сонячний день• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не пойму вашего до@ба ко мне? С чего вы взяли, что я и мой ребёнок на учёте? С какой моей фразы вы сделали такое умозаключение?
Горда пташка• 31 января 2024
Я б сходила разом з дитиною. І штраф заплатила б. Дитину після цього не сварила б. Але показала б, що все має наслідки. Що гроші, які могли б витратити на розваги підуть на штраф. А значить якийсь час мінус боулінг, кафешки і таке інше. Пояснила б, що тепер ми під наглядом поліції. Що я відповідаю за її дії перед законом.
Головне не сваритися, не ображати. Проста констатація факту: паління (інше порушення закону чи правил поведінки) - наслідки (штраф, облік).
Зам. зав. Анонима• 31 января 2024
Ответ дляPrervana
Идите, вас там не съедят. А атмосфера задушевной беседы со следаком в РОВД (или как это всё по новым правилам называется?) обычно оставляет неизгладимый след в подростковой голове)
+++
Всю виховавчу роботу мами вони зроблять успішно за 1 сеанс.
Автор йдіть і претензій там менше пред*являйте.
Бо дочечка вирішить,що ви завжди будете її вигорожувати.