Хочу наколоти губи• 1 час назад
Стосовно кулінарії у Сільпо
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи є прийнятним попросити розігріти їжу на кулінарній точці Сільпо? Запитую, щоб не поставити себе та персонал у незручне становище, адже раніше з таким проханням не зверталася і не впевнена, чи входить це до їхніх обов’язків..
Elena_Kiev_Solomenskiy• 1 час назад
на пл. Победы (сейчас это Галицкая пл.) грели спокойно кровянку по своей инициативе
Закуйовджена життям• 1 час назад
У наших на точці з кулінарією є 2 мікрохвильовки. Зазвичай питають «Вам гріти?» коли щось замовляєш.
кураГАЛЯ• 1 час назад
Конечно. Всюду в кулинариях есть свч в зале или в самой кулинарии. Просите без стеснения
Примарочка• 1 час назад
Ответ дляА вот недавно
А чим їм гріти?
У нас навіть у Форі стоїть мікрохвильовка - грій собі шо хочеш і скільки хочеш, а то Сільпо
Мамина корзиночка• 52 минуты назад
Ответ дляХочу наколоти губи
Ну, в мікроволновці
В наших Сільпо питають чи гріти