Мольфарочка• 31 января 2024
Всю жизнь я жила для семьи, и больше не хочу
Как сделать так чтобы вообще забить болт на семью и не делать ничего вообще
Максимально абстрагироваться
У кого и как получилось напишите
Максимально абстрагироваться
У кого и как получилось напишите
З царем в голові• 01 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я в якійсь мірі вас розумію. На мені правда не всі проблеми, а саме побут. І це так задовбало. Думала навіть сьогодні тему створити: як перевиховати домашніх. То понию у вашій( От позвикали, що все прибрано, наготовано, попрано. Ні чоловік, ні син ніякої ініціативи не проявлять в допомозі. Якщо починаю гарчати, роблять, але отак, щоб самі-ні. Мені здається, що хай би той посуд навіть випадав з раковини, будуть ходити поряд, максимум мити собі 1 тарілку і далі ігнорити. Хоча все, що треба- завантажити посудомийку. Чи вечеря: посідали і чекають поки я тарілки розставлю, їжу насиплю, вилки роздам. Кажу- ну ви ж бачите, що я ганяю, невже так складно тарілки покласти на стіл? Ні, не бачать-не чують..одяг, де стали- там зняли..Якось нерви здали, пробувала не прибирати кілька тижнів, думала провчу. Всім тупо пофіг. Кому гірше- через 3 тижні зас.ну хату прибрати( Я не знаю, є якісь курси, як себе перевчити не робити усе і заодно їх навчити хоч щось робити?
І в мене так: ніхто не допоможе без прохань та криків. Будуть сидіти поряд пустого столу з телефонами, очікуючи коли я все на тарілки сервірую. Немає вже ні сили, ні терпіння
ЧупакабраЗеБест• 01 февраля 2024
Ответ дляМольфарочка
Сын 11,5
у моей матери получилось в свое вермя. ну что сказать: это ее выбор.
Відповів всім• 01 февраля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Просто всі звикли до такого ходу подій і всім зручно. Комунальні, то окрема історія. Не смійтеся, але ми кожний раз сваримось з чоловіком, коли платимо їх. В Україні дуже складна система з передачею усіх цих показників. Ще й свекри на нас свою комуналку повісили, а в них по іншому передаються показники ніж у нас. Делегуйте поступово свої обов´язки. Домовляйтеся, хто за що відповідальний. Вся ця битовуха дуже багато сил забирає
а какая система в Европе ?
Жена миллионера• 01 февраля 2024
Автор, читаю, как про меня написали. Но только у меня муж (слава Богу уже бывший) бухал, скандалил, обзывал. Сыну тоже 11. Мужу собрала манатки за день и выставила нафиг, подала на развод и вот с 12 января я свободная женщина!!! Ребенка он настраивает против меня, подживает по родычам, но теперь это только его проблемы и его родни, мужику почти 60. Радикально, быстро и очень рада, что так все случилось!)
Розумна Губка• 01 февраля 2024
Ответ дляВідповів всім
а какая система в Европе ?
Комунальні враховані в орендну плату щомісячними рівними платежами. Раз на рік приходить рахунок від орендодавця з перерахунком. Витратив менше, гроші повертають тобі на рахунок, більше - мусиш доплатити. Тільки електроенергія окремою платіжкою приходить, але в передачі показників я участі не приймаю, процес автоматичний
Наталя-e9ac• 01 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
не годуйте якийсь час, тупо ігнорте. тільки до цього про це заявіть. проблеми з посудом не буде. квартирі за 3 тижні нічого не стане. або прибирати по свистку, в суботу підняли - одному терти пил ,іншому пилососити. все без нарікань і страждань.