31 января в 22:28

Порадьте турагенство з бюджетними турами Болгарія, Турція.

Хочу поїхати автобусом з дітьми влітку.
Так точно! 31 января в 22:29
Цены не агенство устанавливает, а туроператор
Гуляю босоніж 31 января в 22:30
Звертаюсь багато років, в інстаграмі @menestys.travel
автор Шотуткоїться? 31 января в 22:33
Ответ дляТак точно!
Цены не агенство устанавливает, а туроператор
Ну порадьте тоді туроператора. Anex tour, Соral travel, Поехали с нами.
Галябалована 31 января в 22:39
Я в прошлом году ездила с ALF, тур покупала у своего турагента.
Видна міленіалка 31 января в 22:45
Шукала пвдходяцій на ’ отпуск уа’.В своєму місті турагенції, в яких можна придбати.
Чесно не уявляю в Туреччину на бусі.Торік ледь до Болгарії дочихпихали
Карапулька 31 января в 22:54
Вибачте, може туплю, а навіщо вам агенція, сіли поїхали через Букінг забронювали, все …чи я чогось не знаю? Чесно питаю без приколів … поясніть будь ласка мені
Я про Болгарію маю на увазі якщо що
ЛюбимаЯНЬ 31 января в 23:05
Ответ дляШотуткоїться?
Ну порадьте тоді туроператора. Anex tour, Соral travel, Поехали с нами.
Подорожуємо вже дуже давно з цією агенцією https://t.me/joinchat_21SY0zTSTYU2ODA6
Гуляю босоніж 31 января в 23:10
Ответ дляКарапулька
Вибачте, може туплю, а навіщо вам агенція, сіли поїхали через Букінг забронювали, все …чи я чогось не знаю? Чесно питаю без приколів … поясніть будь ласка мені
Я про Болгарію маю на увазі якщо що
У мене зазвичай виходить дешевше з агентством, було таке, що і окремо готель коштував дешевше, ніж на букінгу.
Шкідлива молекула 01 февраля в 06:33
Зараз TPG пропонує непогані ціни на автобусні тури у Грецію
Так точно! 01 февраля в 07:51
Ответ дляКарапулька
Вибачте, може туплю, а навіщо вам агенція, сіли поїхали через Букінг забронювали, все …чи я чогось не знаю? Чесно питаю без приколів … поясніть будь ласка мені
Я про Болгарію маю на увазі якщо що
Пакетные туры намного дешевле
автор Шотуткоїться? 01 февраля в 18:56
Ответ дляКарапулька
Вибачте, може туплю, а навіщо вам агенція, сіли поїхали через Букінг забронювали, все …чи я чогось не знаю? Чесно питаю без приколів … поясніть будь ласка мені
Я про Болгарію маю на увазі якщо що
Я з маленькою дитиною, мені потрібно щоб мене довезли прямо до готелю і назад так само забрали. Я дивилася, що на букінгу дешевше, але я переживати у за дорогу
Тра Ля Ля 08 февраля в 12:24
Ответ дляШотуткоїться?
Я з маленькою дитиною, мені потрібно щоб мене довезли прямо до готелю і назад так само забрали. Я дивилася, що на букінгу дешевше, але я переживати у за дорогу
Доброго дня .Ви підібрали собі турагенство ? Мене теж цікавлять дешевші тури.