Блондинка в Законе• 31 января 2024
Купила терку, морковку и сельдерей
Терку для корейской моркови )
Посоветуйте вкусные полезные соусы и заправки для салатов 😍
Околовита• 31 января 2024
Смачних і корисних немає. Корисний це лимонний сік і оливкова олія. Але це не смачно. Решта смачні,але не корисні, бо додаються різні концентрати і ешки
Блондинка в Законе
• 31 января 2024
Ответ дляОколовита
Ну ні )) домашній майонез
Олія мед і гірчиця
Можливо є ще варіанти
Олія мед і гірчиця
Можливо є ще варіанти
ЭмчЭндЭм• 31 января 2024
Якщо до лимоного соку, олії додати ще діжонську гірчицю і трішки меду то вийде перфекто;)
Заюшка_хозяюшка• 31 января 2024
Ответ дляОколовита
Дуже люблю цей форум за таке
Блондинка в Законе
• 31 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Горчица в зернах и оливковое масло
Лімон і мед )) це вже класика
Я думала можливо ще щось є ))
Заела_пластинка• 31 января 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Лімон і мед )) це вже класика
Я думала можливо ще щось є ))
До моркви обожнюю додавати дрібнотовчені горіхи або насіння соняшника, заправляти олійкою, але без вираженого смаку і запаху.
Зі спецій до неї пасує мелений коріандр, часник, дрібка суміші італійські трави.
До селери і моркви в салат ще люблю додавати терту семиренку чи антоновку, трохи лляного насіння.
Якщо заправляю соєвим, то додаю кунжут.