Бабця в мештах• 31 января 2024

Знайшла це у доньки в спальні

Вона пішла до школи зранку, а я прибирала. Відкрила шухлядку і побачила ось цю річ. Я сподіваюсь це не те про що я подумала …??
Герцогиня• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
А шо ви подумали?
Найстрашніше )))

якось прийшла до мене моя мама посидіти з дітьми. Знайшла у мене масажер, і питає мене що це. А я по очах бачу, що вона думає, що це секс-іграшка. Коли мені трапляється та штука, то я завжди ржу і уявляю чотирьох чоловіків причепленими до неї, один зверху і три по боках

БоХатая• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Чому рано? Їй 15 всього лиш, я все розумію але це якось зарано, я ще незнаю де вона гроші на нього взяла, воно ж напевно недешеве
Це мій 14-річний їй подарував
АгатаХристя• 01 февраля 2024
Ответ дляБла бла бла
Я не ханжа, но это перебор. Девочка дебилка, если решила заказать на подарок вибратор и озвучила это друзьям.
Я теж не ханжа, але обзивати незнайомих людей це нормально? Хочете висловити свою думку - будь ласка, але не треба переходити на особистості
Малая еще та• 01 февраля 2024
Ответ дляПффф 100%
Вакуум на клітор
Як ви знаєте що це таке? Я взагалі вперше побачила цей пристрій, і навіть коли ви написали назву - я не можу зрозуміти що це і для чого. Ну вже з теми зрозуміло що для самозадоволення але я наприклад вперше про це чую і не знаю як цим навіть користуватися. Якось зазвичай для цього використовується чоловік в нас в родині))))
Малая еще та• 01 февраля 2024
Ответ дляПодругаМужа
хм, мне 44 и я тоже пошла в гугл смотреть что это, теперь думаю может и мне надо?
А ви знайшли? Бо я ні.
Малая еще та• 01 февраля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Йклмн. А що це за гаджет? Як воно називається? Яка я стАра Андатра, я вперше бачу такий девайс))
Пишуть вакуммний сатисфаер. Я теж вперше таке бачу
Файно Замало• 01 февраля 2024
Ответ дляМалая еще та
Чоловік, саме для цього, що полить «ця штука» не дуже ефективний. Ну і «ця штука» разом з чоловіком - це взагалі космос.

Голена блондинка• 01 февраля 2024
Ответ дляАннуитет
жах, что мне 50, а пришлось гуглить, что это такое
я теж не знаю))) якось без нього обходилася у 15))) мені 52

до речі, не така вже й дешева іграшка
Мост_Устал• 01 февраля 2024
Ответ дляАннуитет
дякую вам за iнф., менi 44
Чесно брешу• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Хоч не вздумайте з нею з´ясовувати, назавжди втратите довіру, буде вас соромитися
Маня_53• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ні, ну хочаб у 18, я незнаю. Я взагалі в шоці з коментарів, для більшості людей це нормально знайти в своєї 15 річної дитини іграшку 18+. Якось це неправильно
А порнуху вона теж не дивиться?
Я думаю у вас багато непотрібних ілюзії.
Маня_53• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
А якщо вона незнає цього?
То розкажіть
Вишиванка• 01 февраля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Я з 11 душем мастурбувала.
душ зло, забирає чутливість
Маня_53• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ну такі іграшки купляти я думаю що треба хочаб з 18, не дарма на коробці писало 18+
На сигаретах теж написано +18)))
ЛолитаНеРазлита• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Ви не займались мастурбацією в 15 років?
От тільки чесно.
Я занималась этим с садика. Как итог, я не испытала до 45 ни одного оргазма ни с одним мужчиной.
У меня дочь и я б хотела чтоб её обошло это, при мастурбации формируется рефлекс совсем нв другие движения по половым органам, которых нет при сексе.
Salsa-24da• 01 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Это никак не связано с мастурбацией в детском возрасте))
Всех анонимов аноним• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Електронні цигарки зараз кожна друга дитина курить а от таким не займаються
Краще хай тєрєбонька чим палить
Всех анонимов аноним• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Бо пальцями ти можеш зупинитися контролювати весь процес, бо це твоє особисте. А цією штукою неможливо, а якщо включить режим якийсь занадто сильний і що тоді?
Враження, що вас ці розмови збуджують і ви провокуєте до обговорення і тєрєбонькаєте
Кудрі кручу сама• 01 февраля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Сатисфаер?
Выросла дочка)
Боже мой! А мне скоро 47 и я только сейчас узнала такое слово!!!

Пацака-задирака• 01 февраля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Так эта штука не так давно и на рынке нашем)
Это раньше один вибратор был и всё, а сейчас дошел прогресс и до нас)
ЛолитаНеРазлита• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
С детского до школьного и так до первого мужчины. 15 лет практики)))
Salsa-24da• 01 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вам бы к сексологу и лет на 15 раньше.
Теперь что уже
Грабля• 02 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
В 12-13 дітей народжують, багато відео на ютуб та інформації в мережі. Циганські діти в цьому віці одружуються.
Моська-слон• 04 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, у мене є діти
Ага))))