Бабця в мештах• 31 января 2024

Знайшла це у доньки в спальні

Вона пішла до школи зранку, а я прибирала. Відкрила шухлядку і побачила ось цю річ. Я сподіваюсь це не те про що я подумала …??
falcon• 01 февраля 2024
Думаю тріль.
Але ж бувають такі й0бнуті

Щедрик ведрик• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Іграшка для дорослих
Це ваш довгий ніс 😄
Веккy• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Ви не займались мастурбацією в 15 років?
От тільки чесно.
По мне так это очень рано
Хотя для некоторых и в 12 нормально трахаться. Я узнала вообще об этом лет в 18. А тут я смотрю старухи все уже с 15 мастурбировали 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ прям очевидное невероятное.
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Їй 15 років! Я маю повне право
Повне право на що? Залишати дитину без особистого простору? Вона має сформувати свою сексуальність в цьому періоді
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляПростецкая
А в чому жах? Чому зарано?
Згідна, це ж не фалоімітатор і з таким ставленням з маминої сторони і розмов не буде(
Salsa-24da• 01 февраля 2024
Ответ дляВеккy
По мне так это очень рано
Что вы узнали в 18?
И каким образом к вам пришло это откровение?
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляВеккy
По мне так это очень рано
Ви розрізняєте трахатись від пізнавати своє тіло?

Веккy• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Что вы узнали в 18?
Про сам оргази и мастурбацию. Понятия не было никакого, что такое вообще есть. А тут прям тётки из советского союза все поголовно мастурбировали. Ну смешно такое читать .
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляВеккy
По мне так это очень рано
Мастурбація природний процес пізнання тіла. А ви зараз отримуєте задоволення від сексу чи вам вже чи ще не можна чи щось там ще?
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Что вы узнали в 18?
В паспорті, мабуть
Веккy• 01 февраля 2024
Ответ дляЧервона рута
Я свое тело знала прекрасно и с 10 лет. Но что то лезть рукой никуда не хотелось. Какие то озабоченные
Веккy• 01 февраля 2024
Ответ дляЧервона рута
Хорошо что вы его получаете с 12 лет дамочка великовозрастная )
Salsa-24da• 01 февраля 2024
Ответ дляВеккy
А кто вам такое рассказал?
В 18 лет про оргазм и мастурбацию?

Т.е. до 18 лет вы росли такая квиточка и даже не знали, что и как у вас устроено?
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляВеккy
Не збочені, а цікавляться, у всіх свій період. В сексі немає нічого гидкого, навіть не знаю, що гірше мати нерозбірливі сексуальні вязки чи бути ханжою в цьому плані.
пАлАвинкА• 01 февраля 2024
Ответ дляВеккy
По мне так это очень рано
я мастурбировала лет с 8
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
А кто вам такое рассказал?
В 18 лет про оргазм и мастурбацию?

Якщо так, то це страшно( Хоча б в школі мали вивчати тіло людини
пАлАвинкА• 01 февраля 2024
Ответ дляВеккy
я и советского союза) и очень рано начала свое тело узнавать
ТрамвайGirl• 01 февраля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Совок не помню особо, но вроде как при совке тоже все знали шо дэ у кого растет и для чего. Просто не было у старшеклассников повального увлечения штучками из сексшопа . Надеюсь ваши детки не учатся у заскорузлых совковых учителей и вы принципиально не посещаете недо.аханных врачей ,вышедших из совка?)
Це жарт? Чи ви дійсно думаєте, що я розпитую у вчителів і у лікарів про їх статеве життя? Совкові вчителі в житті моїх дітей слава Богу не зустрічались. Ліцеї та приватні школи зробили свою справу, там відбір не лише учнів. Я дивніших запитань в житті не бачила.
Доречі при совку і в 2 тисячних сексом набагато більше займалися, вільного часу набагато більше було 🤓 Якщо такі тітоньки, як ви, заперечують, це не значить, що сексу не існує.
Salsa-24da• 01 февраля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
я мастурбировала лет с 8
Это невротическое скорее. Мастурбирубт дети когда им страшно или тревожно.
Это как обкусывание к ногтей или сосание волос.
Навязчивые действия не связанные с сексуальностью.

ЛисаЛилу• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Жах, їй тільки 15… як з нею про це говорити.мені здається що ще зарано такі штуки купувати
я тоже нашла такое, случайно. Положила назад и ни словом ни взглядом ей про него не обмолвилась. Это ее дело. Я не роюсь у нее в вещах. И подумайте, что лучше - эта штука или настоящий парень? 15лет
пАлАвинкА• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
да)
ТрамвайGirl• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Дійсно? А дорослі навіщо мастурбують?
Salsa-24da• 01 февраля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Дійсно? А дорослі навіщо мастурбують?
Есть тоже невротический характер, если это приобретает навязчивый характер
вре_Динка• 01 февраля 2024
Краще нехай з іграшкою отримує задоволення ніж з незрозумілими тюбиками
Поясніть про контрацепцію та про дезинфекцію іграшок
Salsa-24da• 01 февраля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
да)
Это не похоже на мастурбацию в подростковом возрасте.
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляВеккy
Це і не добре і не погано, так є просто. В кожного свій період дорослішання. Нащо ображати людину, якщо її потреби не співпадають з вашими?
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Там не про статеве життя написано, а про процес дорослішання та формування тіла, це ж не кожен день стається. А якщо батьки ще й з язиком в дупі і бояться слова секс, то дитина мусить цим цікавитись звідкись. Добре, що така мама не розповідала, бо у дитини б в 30 років було негативне і невіглаське ставлення о сексу.
Сегодня сержусь• 01 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Звісно те, але ви завчасно не кіпішуйте. В мене мама теж колись знайшла презервативи і насварила дуже жорстоко, а я поняття не мала що це, знайшла їх у дядька, ми бомбочки з води з них робили
А я знайшла у сестри презервативи. В туалеті їх відкривала подивитись
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляЛисаЛилу
Золота мама
пАлАвинкА• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
так был и подростковый возраст, я ж росла) это к тому что рано бывает. В 15 взрослая девица уже и это лучше чем парень) Но с другой стороны не считаются ли действия с этим прибором дезадаптивной мастурбацией? может лучше по старинке