Бабця в мештах• 31 января 2024

Знайшла це у доньки в спальні

Вона пішла до школи зранку, а я прибирала. Відкрила шухлядку і побачила ось цю річ. Я сподіваюсь це не те про що я подумала …??
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Это невротическое скорее. Мастурбирубт дети когда им страшно или тревожно.
Это как обкусывание к ногтей или сосание волос.
Навязчивые действия не связанные с сексуальностью.
До речі, так. Як варіант. Але ми бачимо, що довірливих стосунків у сімї немає, тож і не дивуємось, що якщо є стрес, то немає з ким ділитись.

Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Дійсно? А дорослі навіщо мастурбують?
Хто для чого, сексуальне задоволення, зняття стресу...
Salsa-24da• 01 февраля 2024
Ответ дляЧервона рута
В 15 лет сатурация уже может иметь сексуальный, а не невротический характер
Love_Love_Love_• 01 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
А я знайшла у сестри презервативи. В туалеті їх відкривала подивитись
Ну ви хоч приблизно зналищо це?
ЛисаЛилу• 01 февраля 2024
Ответ дляЧервона рута
Золота мама
да если бы))у меня много косяков в воспитании.
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
так был и подростковый возраст, я ж росла) это к тому что рано бывает. В 15 взрослая девица уже и это лучше чем парень) Но с другой стороны не считаются ли действия с этим прибором дезадаптивной мастурбацией? может лучше по старинке
А ми як можемо знати про дезадаптивну мастурбацію? Може, дитина раз спробувала і ї не сподобалось, а ми тут дебати влаштували.
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Запросто, але все це наші здогадки, бо з дитиною ми не говорили, мама сама в собі, хто зна що там

Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляЛисаЛилу
Всі ми не ідеальні, але ви прийняли це достойно.
Бесбардак• 01 февраля 2024
Троллик
Сегодня сержусь• 01 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ви хоч приблизно зналищо це?
Так знала, просто було цікаво. Було мені десь 10 років))
Одяг та сумки• 01 февраля 2024
щось для самозадоволення мабуть- дитина познае себе. Покладіть на місце і промовчіть!
Угги_в_горошек• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Жах, їй тільки 15… як з нею про це говорити.мені здається що ще зарано такі штуки купувати
Вам ЗДАЄТЬСЯ. Це її справа. Може купила бо цікаво.
Пусин Кукин• 01 февраля 2024
Ответ дляАннуитет
жах, что мне 50, а пришлось гуглить, что это такое
Аналогічно!
Ось де справжній жах
ЛисаЛилу• 01 февраля 2024
Ответ дляЧервона рута
Я нашла его случайно, еще и при ней)
у нее в ящике есть маленькие коробки с НП, некоторые сложенные , вот я ей говорю, ’я возьму у тебя коробку, ок? ’Ок’ Во второй коробке, в своей упаковке он мне и попался. Я ее закрыла, взяла следующую и ушла))
У нее было перед этим др и я почти уверена, что это ей подружка прислала, в какой-то степени как прикол. Но, даже если она им пользуется - это ее личное дело.
Гага Газу• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Поговорите ещё о том, почему у вас такой грязный подоконник. Или на чем это оно лежит....
Чорт і Шо• 01 февраля 2024
троляча тема, очередная, от одного и того же автора.
я Кукарача• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Не перебільшуйте будь ласка, я вас прошу. Я вважаю що ці іграшки занадто рано використовувати дитині, от було б їй 18 я б не дивувалась. Найнеприємніше те, що вона приховала від мене цю річ, а у нас дуже довірливі стосунки між іншим
Вы больная ? Вы своей маме после первой маструбации побежали рассказывать куда свои пальцы пихали ? Ну доверие же в семье . А еще лучше с папой бы поделились
Чорт і Шо• 01 февраля 2024
Ответ дляАннуитет
и как вы так живете, что не знаете о таких вещах. на советчице мильон тем про эти штуки было
Чорт і Шо• 01 февраля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
наконец-то Юра вернулся со своми темами - Нашла у сына/мужа/дочки 18+, застукала сына/дочь/мужа.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3203614

Скучный троль Юра стал без фантазии(
так то Юрка таке клипав, ой Юра.

Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Людині це не потрібно от і не знає
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляя Кукарача
А якщо і поділилась би з татом, але не в такій формі, як ви пишете? А просто поговорити без бруду? Скільки різних сімей і тато вже не родич...
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Для того, щоб говорити, ознайомтесь самі з темою, прийдіть в себе, а вже на свіжу голову говоріть
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Виросла в 15 років? Ви серйозно?
Виросла і в 15 років) Дитина кожен день росте. Ви не помічали? Чи вашій дитині в садок йти?
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляАнаномчикус
она может и сексом уже занимается
Не пишіть таке страшне, спочатку автору треба попити карвалолу
Ні грама• 01 февраля 2024
Сейчас бы я послала маму на фиг, если бы она нашла у меня такую штуку, но в свои 15 сгорела бы со стыда и думала бы про самоубийство.
Автор, сколько юных жизней, закончилось из-за менее дурных ситуаций в семье? Не смейте сообщать дочери, что нашли у нее эту штуку
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
І що? То може їй піти вже з чоловіками кохатися. Для вас це нормально я бачу
1) Чого вона має бігти до чоловіків? 2) Мастурбація це пізнання свого тіла, вона може бути не повязана з сексом просто зараз, але в майбутньому людина буде знати, що їй подобається, отримувати задоволення від сексуальних відносин
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Я займалась,але тільки використовуючи руки. А це боюсь що може нашкодити їй, мало куди вона його пхати збирається, вона ще ж не така доросла
Читати вміє? І куди його засунешь?)
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляГоворилка
Ближе к 50 стОит такое приобретать?
А чого ні? В 50 теж кохаються, що за єйджизм
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Я незнаю чи буду з нею говорити, але не розумію нащо він їй, якщо є пальці. Це якось занадто
Купіть собі і будете в курсі)
Червона рута• 01 февраля 2024
Ответ дляНі грама
Якщо ви були в такому не стабільному стані, це не свідчить, що інші так роблять. Стосунки з дитиною треба налагоджувати, а не замовчувати. Просто поступово