Бабця в мештах• 31 января 2024

Знайшла це у доньки в спальні

Вона пішла до школи зранку, а я прибирала. Відкрила шухлядку і побачила ось цю річ. Я сподіваюсь це не те про що я подумала …??
Божий одуванчик• 31 января 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Якась була не так давно, але не злетіла.
Перед новим роком бачила тему, що діти похворіли, в лікарню їх класти будуть.
Потім бачила тему недавно , ’жалкую грошей витрачати на побутові речі’
І ’мій чоловік - показушник’

автор Бабця в мештах • 31 января 2024
Ответ дляБольшой секретик
Вы такая зашоренная ... Себя , помню , в 14 уже изучала , интересовалась , с парнем с совершеннолетия всё было . Нет в этом ничего плохого , наоборот , в жизни и без мужчины сможет обходиться.
Я якраз нормальна і я за правильне виховання дітей та адекватне дорослішання а не ось це все
Фляшунька• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви можете пояснити в чому неправильність і для яого ви мастурбували в 14?
Донька виявилася більш продвнутою у іграшках , ніж мама. Мамі соромно за своє невігластво)
Эт вернячОк• 31 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
А якщо вона незнає цього?
Покажіть їй на собі як правильно і спіть спокійно
Леся Українка• 31 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Разврат
Проработник• 31 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
А якщо вона незнає цього?
По ходу вам треба поговорити з донькою, хай вам пояснить , а то ви ще багато чого в тому житті не знаєте, хоч мама це ви.
Заспокійтесь , краще хай мастурбує з кліторальним масажером на здоров´я, ніж на гормонах дурниць наробить.
Играю_на_кларнете• 31 января 2024
как эта штука работает? впервые вижу и слышу о таком. не могу понять механизм.

Большой секретик• 31 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ок, в якому віці Ви своїми чистими руцями теребонькали ?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 31 января 2024
Хоть от дочек советчиц узнаю че это )))
Фляшунька• 31 января 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Працює вібраціями,просто надзвичайно
автор Бабця в мештах • 31 января 2024
Ответ дляPrervana
В следующий раз спать не ложитесь, подкараульте, оно звуки такие издает ’вуп-вуп-вуп’. Вламываетесь в спальню и начинаете вещать, что негоже бесовской машиной пользоваться, надо перенимать опыт предков и по старинке, пальцами!
Господи ну я ж серйозно. Ну в 15 років вона тільки починає мастурбувати, ну невже не краще почати з рук а не використовувати всякі іграшки пластмасові де повно мікробів
Блиск думки• 31 января 2024
Опять тролль извращенец
И_В_офигительных_штанах• 31 января 2024
Ответ дляЛеся Українка
Разврат
Срамота! (С)
автор Бабця в мештах • 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І яким чином ви планували дізнатися? Риючись в речах?
Ні, питаючись. В нас довірливі відносини
Инстагра_мерша• 31 января 2024
дочка вже повернулась зі школи?що ви їй сказали?
лаМпочка• 31 января 2024
Удалено администрацией...
Кондуктор троллейбуса• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Звісно те, але ви завчасно не кіпішуйте. В мене мама теж колись знайшла презервативи і насварила дуже жорстоко, а я поняття не мала що це, знайшла їх у дядька, ми бомбочки з води з них робили
Я как-то жёсткий скандал получила из-за ребристых презервативов. Рылась по быстрому в сумке, все вывернула, не могла нужную вещь найти. Вывалились парочка ребристых презервативов. Парень такой скандал закатил, и попробуй докажи, что это другу надували ещё вместе 3 года были, иногда ради галочки переспрашивал, точно ли для этого покупала)
ротцвеники• 31 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Чому рано? Їй 15 всього лиш, я все розумію але це якось зарано, я ще незнаю де вона гроші на нього взяла, воно ж напевно недешеве
Может хватит шоблаться .
То свекровь за мастурбацией застукала то теперь дочка.
А шо сталося?• 31 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Удалено администрацией...
А шо поганого в мастурбації? Вона стала непорядна?)
Дівчинка знає своє тіло, як зробити собі добре. І це збс

Кондуктор троллейбуса• 31 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Жах, їй тільки 15… як з нею про це говорити.мені здається що ще зарано такі штуки купувати
Богатый у вас подросток
автор Бабця в мештах • 31 января 2024
Ответ дляЛизочек
Вам дите аист принес? Вагинальные приборы не опознаете
Ви думаєте в мене є досвід в цьому? Я ніколи не користувалася подібним і не думала про це. Мене у всьому чоловік задовільняє
Эт вернячОк• 31 января 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Тріль ще не вигадав))
Квітка Миру• 31 января 2024
Это массажер для лица для снятия отечности)
Alice_Sherman• 31 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Тю вы странная ?
автор Бабця в мештах • 31 января 2024
Ответ дляНайщасливіша
У вас секс був один раз 16 років тому?)
З чого ви взяли?
А шо сталося?• 31 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Правильне виховання - це дрочити пальцями?
Фляшунька• 31 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Довірливі відносини виключають заглядання до трусів
Инстагра_мерша• 31 января 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Тріль ще не вигадав))
чекаємо
Кондуктор троллейбуса• 31 января 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ну значит не получилось у вас воспитать согласно вашим правилам вот такое у вас правильное воспитание
Эт вернячОк• 31 января 2024
Автор, а ви знали що тими пальцями можна і у вагіну залізти? Забороніть їй пальці