Бабця в мештах• 31 января 2024

Знайшла це у доньки в спальні

Вона пішла до школи зранку, а я прибирала. Відкрила шухлядку і побачила ось цю річ. Я сподіваюсь це не те про що я подумала …??
автор Бабця в мештах • 01 февраля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Думаете лучше если бы голого парня нашли на дочке, вернувшись домой в неподходящее время?
В неї немає хлопця зараз

автор Бабця в мештах • 01 февраля 2024
Ответ дляБольшой секретик
Як захочете якусь цікавинку для дорослих , теж покупочками перед дитиною хвалитись будете ? Що , зовсім ніяких секретів не маєте?
Я мама і я маю право щось знати про життя дитини
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Іграшка для дорослих
Зачем вы свой писькосос выставили ?
Дочки, ага , поверили
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Хватит заливать про дытыну.
Подрюкали на ночь и выставили дрюкалку , чтоб потроллить .
Или ваша дочка ночью в школу пошла ?
Думаете тут лохи сидят ?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Я мастурбувала пальцями. І якщо інколи буває то роблю це ними. Неправильність в тому , що дитина рано почала дорослішати і цікавитись сексуальним життям. Я розумію що цьому має бути місце але в такому віці вона має трішки думати про свій саморозвиток, про навчання. Вона у мене волейболістка також. А вона забиватиме голову такими речима і не бачитиме нічого крім цього
Ну тепер вже знаєте , сідайте поруч , порнуху увімкнули і погнали , хто пальцями , хто куском пластику .
автор Бабця в мештах • 01 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Хватит заливать про дытыну.
Или ваша дочка ночью в школу пошла ?
Думаете тут лохи сидят ?
Дуже смішно вам, я бачу. Здається я написала що дочка пішла «зранку до школи».
Девальвация• 01 февраля 2024
Ответ дляАннуитет
жах, что мне 50, а пришлось гуглить, что это такое
А что это?
Не вижу на Вашем фото.
А мне гугл ниче не нашёл.
Это наушник?

Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Електронні цигарки зараз кожна друга дитина курить а от таким не займаються
Удалено администрацией...
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
И вы сидели ждали до ночи , чтоб тему создать ?
Верим , ага
к.Буланова• 01 февраля 2024
Запам´ятайте, автор, якщо Ви почнете про це з донькою говорити, вона може зненавидити Вас на все життя. Це неадекватно, це занадто особисте. Під Вашими нігтями у 14 років скакало набагато більше мікробів, ніж від пластику, який донька скоріш за все миє. Приклейте собі уявний скотч на рота, покладіть іграшку, та забудьте, що бачили. Мама, це про заботу та піклування, а не про то, що вона повинна у труси лізти. Я пам´ятаю, як моя мама нав´язливо намагалась ’спіймати’ мене на мастурбуванні, постійно довбала мене, що хороші дівчата тількі про рожевих поні думають, та про навчання. Це настільки токсично було і жахливо, що ми складно спілкуємось до сих пір. У мене три сина вже, я їм в труси не лізу, і вони не жахаються мене, як я маму. Бабуся і до них хоче добратись, щоб про хороших хлопчиків розповісти. Не ламайте дитині психіку!!!
автор Бабця в мештах • 01 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Удалено администрацией...
автор Бабця в мештах • 01 февраля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Верим , ага
Уявляєте, справи були весь день
Salsa-24da• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ні. В мене руки чисті були завжди
Ці руки нічого не крали!😇
Леплю из пластилина• 01 февраля 2024
Троляка нашла фото в инете и троллит,не ведитесь нв юру
автор Бабця в мештах • 01 февраля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Знайдіть мені таке фото. У вас на все одна відповідь
Фляшка на трьох• 01 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Думаєте гормони в 15 років повинні покірно спати?)))
А як ви збираєтесь з нею говорити?
І як ото люди раніше справлялися з гормонами без усяких гаджетіа
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Удалено администрацией...
Нет , мы не маргиналы , у нас дети в 14 не курят .
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Уявляєте, справи були весь день
Батарейка не села , целый день дрюкать ?
Ширли-Мырли• 01 февраля 2024
Сексуальність повинна мати вихід

15 - чудовий час дозрівання

Не псуйте дитині настрій.
Мене колись намагалася мама сварити за мастурбацію. Швидко обламалася, але мені було жахливо тоді. Відстоювати своє право на задоволення самою з собою!

автор Бабця в мештах • 01 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Сексуальність повинна мати вихід

15 - чудовий час дозрівання

Не псуйте дитині настрій.
Я не говорила з нею про це. Тільки тут поділилась
Ширли-Мырли• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Розумію, що вам складно. Що це ваша дитина.

Можете спробувати порадіти, що вона дорослішає, розвивається і знатиме насолоду)
+ у 15 мастурбація - це найкращий шлях до задоволення. Найбезпечніший)

Як на мене
Куратор дебошей• 01 февраля 2024
Йклмн. А що це за гаджет? Як воно називається? Яка я стАра Андатра, я вперше бачу такий девайс))
все по ГОСТу!• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
В неї немає хлопця зараз
Та мы уже поняли
Love_Love_Love_• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
А чому вона не бачитеме нічого крім цього? Ви теж не бачили нічого крім сексу?
Попа как у Кардашьян• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
14 років
Ну,коли ви в 14 отримували задоволення-це норм,а донька в 15 ні-ні,справедливо однако:)))
Альфред Шнитке• 01 февраля 2024
Ну вот, я теперь тоже такое хочу
Попа как у Кардашьян• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Трохи спізнилися
автор Бабця в мештах • 01 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні просто в такому віці гормони пляшуть через край і хочеться всього і одразу
Love_Love_Love_• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ну от вона їх і приборкує цілком нормальним методом, накінець ми з вами до цього дійшли.
Альфред Шнитке• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Объясните. Почему пальцами в 14 можно, а этой штукой в 15 нельзя? И раз вы руки мыли, то почему думаете, что она свой прибор не моет? Раз девочка разобралась, что, как и где купить, то наверное ж и про гигиену в курсе, и как его правильно использовать знает