Бабця в мештах• 31 января 2024

Знайшла це у доньки в спальні

Вона пішла до школи зранку, а я прибирала. Відкрила шухлядку і побачила ось цю річ. Я сподіваюсь це не те про що я подумала …??
Светка-пипетка• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Жах, їй тільки 15… як з нею про це говорити.мені здається що ще зарано такі штуки купувати
Я мастурбувала з 10, а ви про 15 рано

Луноходик_Ик• 01 февраля 2024
Мне иногда кажется, автор, что это форум дурдома. Обратитесь к специалисту пока не поздно
Коренная киевлянка• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Я займалась,але тільки використовуючи руки. А це боюсь що може нашкодити їй, мало куди вона його пхати збирається, вона ще ж не така доросла
Куди б не запхала, це безпечно, на відміну від матері, яка не має меж і не розуміє кордонів, яка вважає тебе своєю лялькою і думає, що має право лізти навіть до твого клітора. Така маман небезпечніша для психічного здоров´я дитини, ніж любий вібратор і фалоімітатор для фізичного.
Ліньки гуглить• 01 февраля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Какая прелесть,приспособление для дрочки в тумбе у несовершеннолетней.
Как же мы выросли,бедные несчастные,без писькотёрок и не померли, и замуж вышли,и детей родили , и первый раз никто не промахнулся мимо в ухо или нос.

А тут така обізнанність, профподход можно сказать

Афторко,за химию и физику хоть также шарит,как за дрочерские приколы? Тогда норм. Главное разумный баланс в увлечениях
Та не было пьськотерок. Не продавались они. Вот без них и росли
Моська-слон• 01 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Думаєте гормони в 15 років повинні покірно спати?)))
А як ви збираєтесь з нею говорити?
У вас є діти? От тільки чесно. Б´юсь об заклад,що немає
НичеНипанимаю• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Секс з однокласником - куди кращий варіант, ага?
Ваша дочка знайшла цілком безпечний спосіб задовольнити свої потреби. Покладіть назад і мовчіть.
НичеНипанимаю• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Я мама. Я маю знати що в дитини відбувається в її сексуальному житті . Ви за своєю дитиною не слідкуєте?
Ось з такою вашою поведінкою, копирсаючись в її речах, ви точно довіру втратите і нічого знати не будете.

Розумію, що тролль, але і в житті думаю такі жіночки теж є

НичеНипанимаю• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ви думаєте в мене є досвід в цьому? Я ніколи не користувалася подібним і не думала про це. Мене у всьому чоловік задовільняє
То думайте вже головою нарешті. Що краще, в 15 років мастурбувати вдома з іграшкою чи шукати вже чоловіка, який буде її задовольняти?
Малая еще та• 01 февраля 2024
А що це, хтось може пояснити?
Малая еще та• 01 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Розумію, що вам складно. Що це ваша дитина.

Можете спробувати порадіти, що вона дорослішає, розвивається і знатиме насолоду)
+ у 15 мастурбація - це найкращий шлях до задоволення. Найбезпечніший)

Як на мене
А що це, для чого?
Коник-стрибунець• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Удалено администрацией...
До этого комментария я була на вашому боці
Але цей коментар занадто
Сину 19 він не курив електронні цигарки, і взагалі ніякі. Його дівчина теж. З кола друзів лише один.
ОхиИВздохи• 01 февраля 2024
І Скількі їй?
ОхиИВздохи• 01 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Фу на вас, ритись в речах
’Прибирала вона’
Согласна, сразу все прям поверили
ОхиИВздохи• 01 февраля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ви ку ку? Оргазм у 15 це нормально
Оргазм и в 5 нормально, но это не значит, что надо покупать
ОхиИВздохи• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Їй 15 років! Я маю повне право
А для чого придумувати, що ви прибирали?
ОхиИВздохи• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Їй 15 років! Я маю повне право
А ви вели з нею розмову про статеве виховання колись?
ОхиИВздохи• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Чому рано? Їй 15 всього лиш, я все розумію але це якось зарано, я ще незнаю де вона гроші на нього взяла, воно ж напевно недешеве
Може на смітнику знайшла
ОхиИВздохи• 01 февраля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
наконец-то Юра вернулся со своми темами - Нашла у сына/мужа/дочки 18+, застукала сына/дочь/мужа.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3203614

Скучный троль Юра стал без фантазии(
Сомневаюсь, что это он
Яичница с беконом• 01 февраля 2024
А шо це таке?

ФрекенБок• 01 февраля 2024
Ответ дляАннуитет
жах, что мне 50, а пришлось гуглить, что это такое
Мне теперь надо гуглить как им пользоваться😏
ОхиИВздохи• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
І що? То може їй піти вже з чоловіками кохатися. Для вас це нормально я бачу
А для мастурбація це те саме, що з чоловіком?
Поліцейський патруль• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ні, ну хочаб у 18, я незнаю. Я взагалі в шоці з коментарів, для більшості людей це нормально знайти в своєї 15 річної дитини іграшку 18+. Якось це неправильно
странно было бы у 9-ти летки такое найти, а в 15 лет норм. В мое время некоторые девочки в 15 уже с мальчиками девственности лишались.
ОхиИВздохи• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Там треба розмовляти було про секс та статеве освіту
МЧСница• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ну так знайдіть дочці тоді чоловіка.
Ви впевнені, що їй він зараз треба?
Чи краще цим способом все-таки)) і не завагітніє.
З такою мамою після розмов дитина до 40 років не завагітніє
МЧСница• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
А якщо вона незнає цього?
Це ви цього не знаєте
ОхиИВздохи• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Господи ну я ж серйозно. Ну в 15 років вона тільки починає мастурбувати, ну невже не краще почати з рук а не використовувати всякі іграшки пластмасові де повно мікробів
А з чого ви взяли, що вона тільки починає?
ОхиИВздохи• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Електронні цигарки зараз кожна друга дитина курить а от таким не займаються
У вашої доньки від вас поширилась стадна думка?
ОхиИВздохи• 01 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Серйозно? А ви у скільки? В 4 роки?
Я да
Чарівне зіллячко• 01 февраля 2024
Троль, слабо
Love_Love_Love_• 01 февраля 2024
Ответ дляМоська-слон
Так, у мене є діти