Сапай вазони• Изменено 01 февраля 2024
Программа
Добрий ранок. Я переселенка з Херсонської обл з окупованої территорії - лівий берег. З чоловіком і дитиною переїхали в Кривий Ріг, там знайомі знайомих надали нам безкоштовно житло - приватний будиночок на 2 господаря, тобто пів будинку (2 кімнати). Там ми оформилася як переселенці + власник оформив нас по програмі ’прихисток’ тож ми не платили комунальні - світло, воду, опалення.
Так як згодом почалися прильоти поруч з будинком - ми виїхали в Кіровоградську обл в село. Там нам добрі люди надали безкоштовно старий будинок. Власник і тут оформив нас трьох по програмі ’прихисток’. Живемо значить ми тут пів року і раптом заявляється власник (якого ми пів року як не бачили) і свариться що ми за світло не платимо (село не газифіковане, вода - в криницях). Я кажу так то ж ви маєте платити, ви ж компенсацію отримуєте))) Він же сказав що надав нам безкоштовно житло тож за це программа ’прихисток’ перераховує йому гроші, а не за компенсацію комуналки за нас.
Ми разом пішли до голови сільради і яким було моє здивування коли голова сільради (і всі інші робітники сільради що були присутні в кабінеті) сказали що ми маємо платити за світло бо живемо безкоштовно, а те, що в Кривому Розі ми не платили комуналку - так в селах це оформлення ’ПРИХИСТОК’ діє по-іншому - це компенсація власнику будинку за надання безкоштовного житла переселенцям.
Тож якщо хтось пускає безкоштовно жити - то за це треба доплачувати??? Та й виходить доплачують за мене, за чоловіка, за нашу дитину - за трьох відразу, майже 3000 грн? Це- безкоштовно? Чому не оформили припустимо лише мене? Нащо отоимувати компенсацію за щедрість ще й за мою родину? Чому влада доплачує за щедрість за кожного члена родини, а не просто ’за родину’ - ну тобто що один - що п´ятеро а сумма буде одна фіксована?
Наптшіть будь ласка хто з переселенців проживає в селах КІРОВОГРАДСЬКОЇ області і кому безкоштовно надали житло та оформили ’прихисток’ - ви платите за світло та іншу комуналку? Бо закон на gov.ua пише що ЦЕ - компенсація за ком.послуги, а в сільраді конкретно мене обманюють.
Тишком_нишком• 01 февраля 2024
Автор, зверніться з письмовим запитом щодо Вашої ситуації до цієї сільської ради і нехай вони Вам також письмово нададуть відповідь. Ну а далі з цим листом - на гарячу лінію і в інші компетентні органи.
жижифреймут• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Піч - оце єдиний ’обогрєватєль’. Їсти готую на електроплиті. Який бойлер в старій порепаній хаті... миску купили митися то нашо до миски бойлер?
Автор, а де ви дрова берете?
Сапай вазони
• 01 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Я просто из Ирпеня выезжала под взрывы и зарево и знаю, что это такое. А до этого 8 лет не могла к бабушке поехать, обнять ее, увидеть. Потому что в оккупации город мой был. Я хорошо знаю, что такое - терять корни. Многим тут этого не понять. Берегите себя, ищите силы. Старайтесь наладить свою жизнь - мой горький опыт показывает, что нет ничего более постоянного, чем временное. Мужайтесь. Обнимаю Вас от всей души!
Дуже вам дякую. Бажаю щоб у вас життя наладилося і все було добре.
Стрекозей• 01 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Ну видимо было к кому переехать? Это раз. Два - как давно вы тут? Что с вашим домом? Я думаю, если копнуть, ситуации разные бывают!
Не було до кого їхати. Просто місто було на слуху, Буча, побачила вакансію (я вчитель). Взяла клас+групу продовженого дня. Переїхала в Бучу в серпні 2022, з Оріхова. До того 4 місяці жили в Києві в безкоштовному готелі. У нас зруйновано 80 відсотків житла, в тому числі мій будинок.
Сестра переїхала в глухе село на заході і так само як автор сидить і ниє що їй всі винні, в тому числі я, бо я влаштувалась, а вона ні.
Will_Be...• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Перечитайте ВИ. Я писала що як жили в Кривому Розі то чоловік працював. Кидати 4річну дитину в садок під бомби, щоб мені заробити зайві кілька тисяч... Та й де в Рогу садки і школи працюють? Чи взагалі по Україні? Дуже багато?
Теперь понятно - Вы врете. В Кривом Роге работают садики,школы - не все, но, тоже работают. Кто не верит - открываем ФБ,страничку Александра Вилкула и смотрим.
То-то я думаю,хрень у Вас, автор с ответами... Это где в КР прям прилеты-прилеты?
Сапай вазони
• 01 февраля 2024
Ответ дляЛукава Кішка
а ви за кого голосували?
якщо по темі, то я не на стороні вашого власника, якщо програма передбачає компенсацію за комунальні, то ви не повинні за це сплачувати, якщо вкладаєтесь в ліміти. Але і ваша позиція мене теж трошки дратує, ви жертва, тому вам всі винні. Знаю дуже багато родин з Херсонської, Запоріжської, Харківської, Донецької областей, які почали життя с початку, деякі навіть вже другий раз. Всі з дітьми, всі все втратили, але живуть далі, працюють, виховують дітей. Так, важко, дуже важко, але це їх вибір не сидіти нити у ’вимираючому селі’. Я їх дуже поважаю і ними пишаюсь!!!
Не за Клоуна. Бо зараз багато хто кричить що він найкращий президент.
Я ще ніколи при жодному президенту не втрачала житло і взагалі все своє життя.
Соображалочка• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Дякую, все добре, перші роки було дуже важко і боляче, часто снилась кімната моя дитяча, бабуся, вулиця, школа, друзі. Коли сталось таке вдруге, я тільки подумала «й…ана русня, і тут дістали» і зібрала спокійно речі. Час лікує, все у вас налагодиться!
Меломанка Маланка• 01 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Вы ей свою квартиру предлагаете? Или будете с дивана нотации писать? Вы, похоже, даже близко не понимаете, что у нее а голове и на душе творится. И дай Бог не понять и не прочувствовать «на своей шкуре». Что за бессердечность и злоба?
Моя квартира разбита и дача в Макарове тоже, это раз. Во вторых, я в Украине и не выезжала и знаю что тут творится. Но я выбрала продолжать жить, а не позицию жертвы как автор
А вы со своими претензиями к посторонним людям полегче на поворотах, вас заносит
Сапай вазони
• 01 февраля 2024
Ответ дляWill_Be...
Я жила на Карачунах, поруч - одна школа, друга, садок. І працювала там лише церков масковського патріархату.
Сапай вазони
• 01 февраля 2024
Тему видалити не можу. Якщо хтось хоче - поскаржіться. Я відповідати більше не буду. Хто міг мене почути той почув, всім іншим як завжди - пофігу, бо вони через таке не пройшли. Але не забувайте - може бути різне, і не дай боже вам опинитися в моєму становищі.
Will_Be...• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Аха-ха, на Карачунах за 2 года были прилеты: раз по Констару, раз по дамбе это далеко друг от друга, даже,по криворожским меркам. . Пару раз над ними сбивали, было громко, а не как Вы рассказываете ’прилеты-прилеты’, и все рядом с домом.
Что касается садов и школ, работают, и на Карачунах, тоже. Это один город,и в ЦГ районе больше всего школ и садов открыли.
Нет,по-людски жаль тех, кто лишился дома, но,вот так по хамски качать права, как Вы,обманывать - это мерзко.
Соображалочка• 01 февраля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Не верю. Вы лучше подумайте как назвать того, кто под анонимом в интернете травит человека, прошедшего ад?
Вы ракеты видели в новостях, а в ее дом солдаты вошли. Так что это ЕЕ право переживать это так, как ЕЙ нужно. И не ваше дело, как, сколько и кому она пожалуется. Вы за собой следите и за тем, чем вы занимаетесь и почему ваша жизнь так ужасна, что вы скатились до анонимной травли.
сЛАдКОежКА• 01 февраля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Ну в селе нет. Езжайте в большой город. В Киев например
Там житло безкоштовно не дадуть і автор на роботу не піде,бо дитина.На всі пропозиції буде відмазка
В танке• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Мила автор, нічого не пораджу, просто від всього серця шкода вас.
Ви 100% праві, шапіто здало південь країни, те що київська область встояла це заслуга лише простих людей. У вашій ситуації я чесно кажучи не знаю що і робила б. Їхати закордон, а чоловіка куди? В армію? Стільки зруйнованих доль через вибір шайки Коломойського до влади
ИМХОля• 01 февраля 2024
У нас в КР в квартире по этой программе живут два человека, сумма которая приходит с большим опозданием за двоих 800 грн.
Меломанка Маланка• 01 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Вы вообще не в себе такое писать???!!!! И да, травите сейчас вы меня. Бог вам судья.
Меломанка Маланка• 01 февраля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Согласна с вами.
Соображалочка• 01 февраля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
А, то есть это не травля человека, который пишет, что вырвался из оккупации и потерял дом? Это сопереживание ближнему в беде, да?
Меломанка Маланка• 01 февраля 2024
Ответ дляWill_Be...
Ну да. Влада сдала ее село, а путя не виноват. Мне тоже противно от наративов автора.
Щось не спиться• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Цей власник - отримував все як положено, щомісяця. Він сам підтвердин. Але це не за комуналку він сказав.
Тоді дійсно ватро шукати щось більш пристойне. Ви ж розумієте, навіть як і добєтесь свого , то життя в таких умовах то дуже сумно. Вам правильно радять шукати житло там де є робота. Та і дитині треба соціалізація.
Сарафанное радио• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
А я лише описала ситуацію і питаю хто з переселенців живе в Кіровоградські обл чи в них так само? А вам - срачі.. Ну правильно, кому ще переселенці бомжі потрібні...
Живемо в Полтавській області. Знімаємо за 4 тис трьохкімнатну. Постійно щось ремонтуємо за свій кошт. Комуналка зимою до 4500 набігає плюс до оренди. Бойлер покупала і вішали самі, бо в нас діти , а в місті відключають гарячу воду з червня по майже жовтень. На коменсацію хазяїн не захотів подаватися
Але знаю що за містом є безкоштовні мобільні будинки, в місті безкоштовна общага. Комунальні і за то, і зато платять самі.
В вашому випадку хазяїна ви непереробите. Шукайте потихеньку щось нове для себе. Сходіть в соцзахист у місті і сільраду у селі. Можливо підкажуть вам інші варіанти. Шукайте фонди що вам можуть допомогти. Мамі в минулому році Карітас на компенсацію комунальних дав 16000. Ми змогли онлайн оформити домомогу від Норвежської ради. Від ООН прийшла сама допомога, соцзахист сам подав за нас данні в ООН.
Меломанка Маланка• 01 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Уже два года война. Кто хочет жить, тот живет. Кто не хочет, тому все должны.
Сарафанное радио• 01 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Обіймаю вас
Соображалочка• 01 февраля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
В некоторых ситуациях лучше промолчать. Потому что то, ЧТО вы пишете и КАК вы это пишете - это запределье просто.
Вы на ровном месте обесценили все переживания автора («ой, ее семье хуже всех тут»), посмеялись над тем, что она из села («боитесь, что вас назад в село ваше не выпустят из большого города?»), потроллили и что, чувствуете себя лучше теперь? Зачем-то соврали, что вам в квартиру и дачу разбомбили (прямо двойное попадание - из 417 поврежденных жилых объектов в Киеве (по версии Кличко) - два ваших. Вы чувствуете себя более значимой, или что? Ну вот зачем такое делать с людьми в беде, в яме моральной? Ну фу просто.
ВыФсеВрете• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
А Ви з якої обл? Чому її не захопили? Ви живете в своєму будинку, ви не бомжі як ми, і винен путя... Хто розмінував Херсонську обл? Путя?
а я з Луганської області,а є тут і з Бахмута, та Маріуполя(доречі моя рідна сестра),хАроЖ вже жалітися тільки за Херсонську!!!
ВыФсеВрете• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Ви самі тут срач розводити,своїми дивними умозаключеннями
Ms. Android• 01 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Вы, блин, из Киева пишете из своей квартиры. Вам не стыдно? Дай Бог вам не пройти через то, через что автор прошла. И не вкусить всей прелести остаться бездомной.
В смысле,у всех тоже разные ситуации,я свою квартиру последний раз видела 27.02.22
Куплю орехи• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Знаєте... оце ’житло’ таке порепане, тріщини по хаті, піч розвалена, туалета - немає, довелося самим копати і будувати, в хаті срачі які тиджень вимивали а сморід 2 тиждні вивітрювали; чоловік ремонтує по хаті двері, шафки бо все висить на соплях...І я маю бути вдячною... ЩО ВЛАДА ЗДАЛА ХЕРСОНСЬКУ ОБЛ І МЕНІ ТЕПЕР НЕМАЄ ДЕ ЖИТИ? Чи ви не знаєте що Херсонську обл за 2 тиждні до вторгнення розмінували і до обіду майже вся обл була під окупацією??? І ЗА ЩО і КОМУ мені ДЯКУВАТИ?
То тема про зраду,чи про комунальні?