Сапай вазони• Изменено 01 февраля 2024

Программа

Добрий ранок. Я переселенка з Херсонської обл з окупованої территорії - лівий берег. З чоловіком і дитиною переїхали в Кривий Ріг, там знайомі знайомих надали нам безкоштовно житло - приватний будиночок на 2 господаря, тобто пів будинку (2 кімнати). Там ми оформилася як переселенці + власник оформив нас по програмі ’прихисток’ тож ми не платили комунальні - світло, воду, опалення.
Так як згодом почалися прильоти поруч з будинком - ми виїхали в Кіровоградську обл в село. Там нам добрі люди надали безкоштовно старий будинок. Власник і тут оформив нас трьох по програмі ’прихисток’. Живемо значить ми тут пів року і раптом заявляється власник (якого ми пів року як не бачили) і свариться що ми за світло не платимо (село не газифіковане, вода - в криницях). Я кажу так то ж ви маєте платити, ви ж компенсацію отримуєте))) Він же сказав що надав нам безкоштовно житло тож за це программа ’прихисток’ перераховує йому гроші, а не за компенсацію комуналки за нас.
Ми разом пішли до голови сільради і яким було моє здивування коли голова сільради (і всі інші робітники сільради що були присутні в кабінеті) сказали що ми маємо платити за світло бо живемо безкоштовно, а те, що в Кривому Розі ми не платили комуналку - так в селах це оформлення ’ПРИХИСТОК’ діє по-іншому - це компенсація власнику будинку за надання безкоштовного житла переселенцям.
Тож якщо хтось пускає безкоштовно жити - то за це треба доплачувати??? Та й виходить доплачують за мене, за чоловіка, за нашу дитину - за трьох відразу, майже 3000 грн? Це- безкоштовно? Чому не оформили припустимо лише мене? Нащо отоимувати компенсацію за щедрість ще й за мою родину? Чому влада доплачує за щедрість за кожного члена родини, а не просто ’за родину’ - ну тобто що один - що п´ятеро а сумма буде одна фіксована?
Наптшіть будь ласка хто з переселенців проживає в селах КІРОВОГРАДСЬКОЇ області і кому безкоштовно надали житло та оформили ’прихисток’ - ви платите за світло та іншу комуналку? Бо закон на gov.ua пише що ЦЕ - компенсація за ком.послуги, а в сільраді конкретно мене обманюють.
Заместитель Анонима• 01 февраля 2024
Ответ дляПомидорина
А чи є в хазяїна документи належним чином оформлені на нього , щоб подати на ту компенсацію, може там хата ще на покійній бабі, то як господар оформить компенсацію, ці всі моменнти обговорюються при засененні, добре, що дали дах над головою я так вважаю.
ну автор же пише що він отримує кошти, значить оформлено

Мир Мир Мир!• 01 февраля 2024
Боже, яке ви к...
Мир Мир Мир!• 01 февраля 2024
Ответ дляMs. Android
Автор,а сколько ребенку?
Может лучше квартиру снять в большом городе и вы с мужем на работу?
оні не могут работать
Мир Мир Мир!• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
В Кривому Розі працював чоловік, я сиділа вдома. Якщо ви живете в Україні то маєте розуміти що таке ракети і прильоти, це біженці які виїхали з країни не знають яке тут життя. Залишити дитину десь в садочку щоб потім прийти з роботи і слухати що туди ракета попала? Садочки, школи - де вони працюють? Туди ж кацапи і стріляють.
Тут в селі є садок і малесенька школа але немає роботи.
якось всі ходять на роботу і діти в садочках/школах, оце дивина
Мир Мир Мир!• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
А Ви з якої обл? Чому її не захопили? Ви живете в своєму будинку, ви не бомжі як ми, і винен путя... Хто розмінував Херсонську обл? Путя?
оооооооооооооо руська консерва тута
Мир Мир Мир!• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Перечитайте ВИ. Я писала що як жили в Кривому Розі то чоловік працював. Кидати 4річну дитину в садок під бомби, щоб мені заробити зайві кілька тисяч... Та й де в Рогу садки і школи працюють? Чи взагалі по Україні? Дуже багато?
декрет до 3 років, а далі на роботу
Моська-слон• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Знаєте... оце ’житло’ таке порепане, тріщини по хаті, піч розвалена, туалета - немає, довелося самим копати і будувати, в хаті срачі які тиджень вимивали а сморід 2 тиждні вивітрювали; чоловік ремонтує по хаті двері, шафки бо все висить на соплях...І я маю бути вдячною... ЩО ВЛАДА ЗДАЛА ХЕРСОНСЬКУ ОБЛ І МЕНІ ТЕПЕР НЕМАЄ ДЕ ЖИТИ? Чи ви не знаєте що Херсонську обл за 2 тиждні до вторгнення розмінували і до обіду майже вся обл була під окупацією??? І ЗА ЩО і КОМУ мені ДЯКУВАТИ?
Тим, хто пустив вас безкоштовно жити

Мир Мир Мир!• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Ви своїх дітей можете водити куди хочете, я свою дитину не піддаватиму ризику щоб потім серце розривалося.
до 18 рочків будете труситися над дитинкою?
Та_шо_ж_таке• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Автор
Советую Вам написать заявление на имя голови Сильрады , в котором укажите все данные с какого периода проживаете , что по программе, что согласно закона и в конце : прошу надати розʼяснення и пищите все ваши вопросы, заявление в двух экземплярах , и зарегистрировать их в сильраде
Щось не спиться• 01 февраля 2024
Ответ дляКастрюлька
Але ж господиня Вам ці кошти не повернула? Ви вважаєте це нормально?
Ні. Ми не підіймали це питання.
Мир Мир Мир!• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Удалено администрацией...
руський бот
Сегодня я не я• 01 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Удалено администрацией...
А що автор не правду пише. На кожному кроці у країні обман і щоб щось вибороти, то треба у 150 інстанцій сходити/написати. У нас рука руку миє. І це стосується кожної сфери. Чому вона повинна щось доводити в сільській раді, якщо закон єдиний?. Ну і по політичній складовій все правда-і розграбування бюджету і розмінування, а Зе гарні спічі читає. А не всі такі напористі, що готові зубами землю гризти, щоб добитися свого, то ти не людина?
Мир Мир Мир!• 01 февраля 2024
Ответ дляСегодня я не я
а чого не порох з яником?
Стебель березы• 01 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
На 3000 света накрутить??
У нее там пилорама???

Не придумывайте!
Може опалення?