Джерело: Зеленський оголосить про звільнення верховного командувача України протягом кількох днів через розбіжності навколо війни
Навіщо це все?(((
екатериналуиза• 01 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Инфа неправдивая. Но можете посмеяться, мне-то что
о чем неправдивая?что его не допустят до выборов ?не допустят.имхо.
Клементина• 01 февраля 2024
Ответ дляМанула
BILD: Зеленский действительно хотел уволить Залужного, однако против выступили Буданов и СырскийПо данным издания, президент Украины действительно пытался отстранить главнокомандующего ВСУ Валерия Залужного. Глава разведки Кирилл Буданов и командующий Сухопутными войсками ВСУ Александр Сырский выступили против этого решения.
Источник издания отмечает, что именно Зеленский, вопреки воле Залужного, настаивал на удержании Бахмута летом 2023 года, хотя с военной точки зрения в этом уже не было смысла.
Мені ще цікаво хто наполіг на контрнаступі, коли в нас не було достатньо зброї.
І щось мені здається, це був Зе.
Бо Залужний ще тоді дав інтерв´ю, де розказав, наскільки нам всього не вистачає. І що з такою кількістю зброї просто не можливо виграти.
От саме з провального контрнаступу і закінчилась біла смуга наших перемог.
І щось мені здається, це був Зе.
Дана-Нирвана• 01 февраля 2024
Ответ дляекатериналуиза
Вы разницу между не допустИЛИ и объявиЛИ и не допустЯТ и объяВЯТ улавливаете? Еще ничего не произошло. Может, и не допустят. Может, он еще хуже путина, кто знает
Ответ дляКлементина
І щось мені здається, це був Зе.
Вам не здається ( так і було..
Ответ дляnezhinka
Після сумнозвісного літнього контрнаступу уже можна було б подумати про кадрові зміни, якщо чесно. Що це було взагалі і навіщо
А це Залужний піарив контраступ?
Чи, може, він мовчав, як партизан?
Це (фото) ВЧОРАШНЯ ЗАЯВА БУДАНОВА!!!
Історія повторюється!
Засікайте, хто починає говорити про новий контрнаступ!
І дивіться, наступного разу не переплутайте
Чи, може, він мовчав, як партизан?
Це (фото) ВЧОРАШНЯ ЗАЯВА БУДАНОВА!!!
Історія повторюється!
Ответ дляКлементина
І щось мені здається, це був Зе.
Ну а тепер Залужного знімаємо і винний на майбутнє вже є.Кому повірять-президенту чи тому,кого вже давно десь засунули?
Ответ дляMetelitsa
А це Залужний піарив контраступ?
Чи, може, він мовчав, як партизан?
Це (фото) ВЧОРАШНЯ ЗАЯВА БУДАНОВА!!!
Історія повторюється!
Чи, може, він мовчав, як партизан?
Це (фото) ВЧОРАШНЯ ЗАЯВА БУДАНОВА!!!
Історія повторюється!
Хоча і тут -заголовок є,а дослівно я у Буданова цього не бачу.А про наступ на Бахмут ще тоді говорили,що Залужний проти форсувати події,а президент вимагав результат,бо у світ їхати з перемогами треба.
екатериналуиза• 01 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
вот совершенно не играет никакой роли - допустят или нет.результат предсказуем.
Ответ дляMetelitsa
І Вас нічого не насторожує в тих минулих подіях? Синхронність і схожість заяв нашої влади і рашистів про паніку від ´какіх-то та учєній´?
зараз все дуже вашко зрозуміти логіка у цьому всьоу не присутня. всі планували плескати лаврушці в долоні на асамблеї оон у лютому 2022, ,більше нічого на думку не спадає
Ответ дляebbi
през дуже самовпевнений був , є і буде. такий дурнуватий в людини характер.
Джеральдина.• 01 февраля 2024
Ответ дляBe_me
Останні слова звучать більш сумно, як смішно( Ви ж уявіть, що таке армія, на чому тримається мотивація, витримка і загалом «слухняність» військових. Особливо, через 2 роки війни, особливо без необхідної кількості зброї. Отак взяти і забрати авторитетну постать у них, там може початись хаос. Людям потрібне хоч якесь відчуття стабільності і розуміння, кому можна довіряти-кому ні. З психологічної точки зору- це дуже-дуже погана ідея, звільнити того, кому військові вірять (та й ми, цивільні, теж).
Вы плохо знакомы с мнением военных о Залужном)
Ответ дляMangoskin
И еще важная деталь , народ против мобилизации 500 тыс людей , так как воевать нечем , а Залужный требует , при этом , до этого мобилизация не прекращалась и давали чем бить по раше , но контрнаступление провалилось . Сейчас же дают в разы меньше , поэтому набрать 500 тыс и опять наступать- это их угробить .
Логика почему хотят снять Залужного , вроде понятна .
а кто говорит, что будут наступать?
Ответ дляДжеральдина.
А вони не розуміють, що не все від Залужного залежить. Сьогодні читала, що він хотів відвести наших хлопців від Авдіївки, щоб не було стільки втрат, а Зе сказав ´ні´. Ще й сам поїхав в Авдіївку піднімати бойовий дух. Може пам´ятаєте, він відосик записав біля в´їзду в Авдіївку. Так що не все так просто, не все дають зробити Залужному щовін хоче.
Ответ дляelenze66
Та он тут в темах вже писали,що Залужний повинен вийти і попросити які категорії населення мобілізувати,кого на фронт відбравити,кому бронь дати.’ну мог бі пропросить’
Ответ дляebbi
Я не знаю,я скріншот прокоментувала .заголовок і самі цитати
Точно! Буданова не говорил о том что весной будет наше наступление. Дословно из последнего интервью в программе вікна’ нам не хватает боеприпасов, в ближайшее 6 месяцеа выдохнется российское наступление. На вопрос’ что будут развиваться действия у наших военных’ - он сказала- это вопрос к генштабу, я слежу за противником’на вопрос что у противника и какие наши действия, он сказал что ’ ты делаешь ход, противник делает ход. Сейчас ход противника, он закончится начнется наш’ по прошлым интервью он постоянно говорит о поражении противника в глубине рашке, по ее инфраструктуре. Так что эта цитата перекручена. А если ее дали в инфосреду, значит это кому то нужно(( инфовойна против нас