Dumky• 01 февраля 2024

Зеленський все-таки звільнить Залужного?

Джерело: Зеленський оголосить про звільнення верховного командувача України протягом кількох днів через розбіжності навколо війни
Навіщо це все?(((
https://www.cnn.com/2024/01/31/europe/zaluzhny-ous...
elenze66• 01 февраля 2024
Ответ дляebbi
Та он тут в темах вже писали,що Залужний повинен вийти і попросити які категорії населення мобілізувати,кого на фронт відбравити,кому бронь дати.’ну мог бі пропросить’
А що він має до мобілізації , і до ТЦК ? Там Зе командує. Коли розігнав досвідчених працівників ТЦК, і призначив чорт зна кого, то Залужного не питав.

vikohka• 01 февраля 2024
Ответ дляЕлена1265
За счет моих близких и родных, и за счет тех, кого, как рабов, отловят и насильно отправят на фронт - нет, не нужна
к чeму эти громкиe лозунги?
liss• 01 февраля 2024
Ответ дляebbi
Убеждение,что во время войны для вас ничего не поменяется-ложное и может стоить жизни.А в остальном для остального мира-да,пока ничего
Меня мы убеждали что войны не будет , поэтому расстановка важных деятелей местами ничего не поменяет . Все одна контора .
elenze66• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
иx eщe обучить нужно.
Основне зброя, якої зараз не вистачає тим, хто вже воює. А на 500 тис де візьмуть зброю ? Ще й одяг, харчування, навчання.
ebbi• 01 февраля 2024
Ответ дляelenze66
Людині 10 постів пояснювали,так відповідь отримали,що у нас немає відповіді і аргументів,він міг би покомандувати,як би хотів.І таких людей у нас багато
rivara• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
а кто говорит, что будут наступать?
Как выяснилось никто, но на фоне обязательной большой мобилизации ( которую хочет Залужный а Зеленский против, постоянно идут вкиды то командира который хочет простреливать колени, то ещё там кого то кто уклонистов хочет давить как крыс, то вот наше наступление ’ нарисовали’ на ровном месте. Как говорится все для мотивации!! Вопрос зачем это делают?
lilu1990• 01 февраля 2024
Ответ дляelenze66
А людей в окопах вистачає? Це вперше за півтора року моєму зятю сказали що їм невдовзі дадуть два тижні відпустки бо навчають нових операторів дронів їм на заміну
rivara• 01 февраля 2024
Ответ дляok1904
Я за нього не голосувала, коли оприлюднили результати, то перша думка: першоквітневий гумор, сайт виборчої комісії ліг.
Я тоже так подумала..и в новый год первая мысль шок, ну ничего себе- вторая думаю, юморист он и есть юморист, шутит наверное
vikohka• 01 февраля 2024
Ответ дляelenze66
нe xватаeт снарядов и дронов, всeго остального навалом.

ebbi• 01 февраля 2024
Ответ дляrivara
Ну звісно проти.Повернути навчених,злих і маючих багато претензій до влади на вулиці міст.Влада спати перестане.Згадайте історію-вже навчену армію треба подалі від влади тримати.Нічого новоо
your style• 01 февраля 2024
Ответ дляДжеральдина.
Вы плохо знакомы с мнением военных о Залужном)
Ваш один військовий, як приклад, - це не все мнение о Залужном
elenze66• 01 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Моєї подруги чоловік недавно загинув, коли дзвонив їй, то казав, що їм хана, бо мають всі по автомату і по 2 гранати. Зброю потрібно, а не чоловіків на смерть в окопи відправляти.
vikohka• 01 февраля 2024
Ответ дляelenze66
Порушення прав людини.
пусть нe нарушают законы.
elenze66• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Не тільки, почитайте, вже декілька днів пишуть, що не вистачає зброї.
elenze66• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
пусть нe нарушают законы.
Які закони порушують ? В нас не оголошена війна, в нас воєнний стан.
Irina-5d24• 01 февраля 2024
Ответ дляVivaForever
цю версію офіс президента виригнув тільки вчора, а перед цим мовчали. невже ви не розумієте що інша причина чому Зе попросив написати заяву на звільнення
Я не розумію. Чому?
Елена1265• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
к чeму эти громкиe лозунги?
К тому, что я отвечала на вопрос
ebbi• 01 февраля 2024
Ответ дляelenze66
Читаешь и в душе все переворачивается.Мы -страна разбитых сердец и израненых душ
vikohka• 01 февраля 2024
Ответ дляelenze66
мнe нe нужо читать, у мeня сын занимаeтся оружиeм.

vikohka• 01 февраля 2024
Ответ дляelenze66
войну оглашаeт государство, котороe напало, мы ни на кого нe нападали.
rivara• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
А чего именно навалом? Танки, самолёты, артустановки?? Или без снарядов и дронов пофиг, главное что бы автомат был. Чего именно навалом?
Ирина-bbd0• 01 февраля 2024
Пока матрюганы балаболят.наши котики не спят и работают работу

🔥Ракетний катер ворога на дні: успішна операція ГУР

Сьогодні вночі воїни спецпідрозділу ’Group 13’ знищили ракетний катер ’івановєц’ чорноморського флоту рф.

Внаслідок влучань у корпус ворожий корабель зазнав пошкоджень, не сумісних із подальшим рухом і затонув.

Вартість втраченого державою-агресором катера становить орієнтовно $60-70 мільйонів доларів.

📲 Надіслати фото/відео

💻 Сайт 🕊 Instagram 📹 YouTube
your style• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
перепродає?
tetnes• 01 февраля 2024
Ответ дляrivara
Зеленский против мобилизации? Когда это он стал против?
elenze66• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Чому ж зараз не йдуть в наступ, як пояснюють, через нестачу зброї, а чекають весну, коли будуть нові поставки ?
Министр обороны Умеров написал своим коллегам из ЕС, что у ВСУ критическая нехватка артиллерийских снарядов — РФ каждый день размещает на линии фронта в три раза больше огневой мощи.

Дефицит оружия в Украине с каждым днем становится все хуже. Обычно побеждает сторона, у которой больше боеприпасов для борьбы.
vikohka• 01 февраля 2024
Ответ дляyour style
перепродає?
выдаeт.
rivara• 01 февраля 2024
Ответ дляtetnes
Вы не так меня поняли. По его словам, и невзирая на то что вся его ’ дружная команда’ (включая безуглую у которой давно в мозгу заворот кишок но при этом не не увольняют), пишут странные законы по поводу этой самой мобилизации. Это ведь он говорит, что он против а Залужный требует людей.
ArtPix фотовышивка• 01 февраля 2024
Ответ дляNataliaero
Зачем здесь эта тема?
Все увидите в свое время
Цікаво, це у Вас треба тепер питати які теми можна створювати на форумы? Не багато на себе взяли, шановна?
your style• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
выдаeт.
тю, а чого ви мені палець вниз зразу ліпите?
vikohka• 01 февраля 2024
Ответ дляelenze66

так я за снаряды и писала,