Джерело: Зеленський оголосить про звільнення верховного командувача України протягом кількох днів через розбіжності навколо війни
Навіщо це все?(((
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Кацапам? Не розумію навіщо їм Авдіівка і тд.
Яйца по 17 грн шт забыли?
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Усі хто вкладає позитив відставки, Ваші очікування і позитивні зміни?
Лучше ужасный конец, чем ужас без конца.
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляОксана-1939
Ой Буданов вже контрнаступ на весну анонсує
Кофе в Крыму уже попили.
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
тцк , силовики , их больше миллиона .
Вот вам и ротация .
Точно
Ответ дляlady.dziu2011
В стране должен был быть герой который будет поднимать патриотизм народа, сейчас уже патриотизм спал, люди открывают глаза и снимают розовые очки. У Залужного хорошие пиарщики , а сейчас Зе увидел что перепиарил , что некоторые начали орать За наш президент, явно это ему не во благо. А сколько мы еще не знаем правды.
Всей правды мы не знаем
Пиарщики и боты на зарплате это у Зе и Порошенко сейчас. Исида у Зе, Реверанс у Порошенко
А уровень Залужного можно по его интервью увидеть. Даже пищущим тексты Зеленскому далеко
Оксана-1939• 01 февраля 2024
Ответ дляherba fresca
Точно
Вони не доторкані з одного пункту в інший переписали в законопроекті і все, плюс ще добавили купу керівників в еліту яка не підлягає мобілізації
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляОксана-1939
Конечно, ворон ворону глаз не выклюет.
Себя они очень любят.
Ответ дляok1904
Це зрозуміло давно. При Трампі українці отримали перші джевеліни в зону ато, до Трампа максимум спальні мішки і провіант в зону ато
Він був президентом з 2017 і до 2021. І дав всього лиш джевеліни, як якимось партизани курдам чи сирійцям, що проти асада. Замість артилерії, хаймерсів, бронетехніки, гарпунів, іншого обладнання та врешті решт авіації.
Ответ дляlady.dziu2011
Оце рівень, коли неіснуючі піарщики переплюнули всіх піарщиків Зеленського
Взагалі так цікаво спостерігати за цим цирком.
Якщо Подоляк розказує про менеджера, то нехай нагадає і своєму шефу що він всього лише менеджер і рано чи пізно доведеться залишити цю посаду.
Тим часом Безугла досі на своїй посаді, а знімають Залужного.
Смішно і печально водночас.
Ответ дляsunholder
ну і наші реалії...
’Указ #37/2024:
«Звільнити СЕМЕНЧЕНКА Романа Юрійовича з посади начальника Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України».
Для розуміння: це департамент, котрий відповідає, зокрема, за моніторинг соцмереж.
’Указ #37/2024:
екатериналуиза• 01 февраля 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Сестра працює в росії в авіації говорить що було 2 літака, збили той що був з нашими, нас так підставили і про цю тему всі різко замовчали, навіть екстрасенси кажуть наші були, цілий ранок вони кричали що збили, а потім до вечора всі замовчали, це жахлива ситуація, мені здається після цього у Зеленського зʼявився привід поперти Залужного
віримо однозначно.
Не про Зе і не про За.
Хоч тут гарна новина
«Усі 27 лідерів погодили додатковий пакет допомоги Україні розміром 50 млрд євро в рамках бюджету ЄС. Це забезпечує постійне, довгострокове, передбачуване фінансування для України. ЄС бере на себе лідерство та відповідальність у підтримці України. Ми знаємо, що поставлено на карту», – сказав Шарль Мішель
Хоч тут гарна новина
Ответ дляМанула
Не про Зе і не про За.
Хоч тут гарна новина
Как это не про Зе? А кто это все выбивал, по-вашему?