Dumky• 01 февраля 2024

Зеленський все-таки звільнить Залужного?

Джерело: Зеленський оголосить про звільнення верховного командувача України протягом кількох днів через розбіжності навколо війни
Навіщо це все?(((
https://www.cnn.com/2024/01/31/europe/zaluzhny-ous...
Mangoskin• 01 февраля 2024
Ответ дляmymoly
Так, а ротація тих хто на нулі?
тцк , силовики , их больше миллиона .
Вот вам и ротация .

Ирина-bbd0• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
кому напомнил?
Новорегу матрюгану
vikohka• 01 февраля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Новорегу матрюгану
это точно!
автор Dumky • 01 февраля 2024
Від Єрмакового каналу
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Кацапам? Не розумію навіщо їм Авдіівка і тд.
Яйца по 17 грн шт забыли?
Mangoskin• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Усі хто вкладає позитив відставки, Ваші очікування і позитивні зміни?
Переговоры на наших условиях .
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Лучше ужасный конец, чем ужас без конца.
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляОксана-1939
Ой Буданов вже контрнаступ на весну анонсує
Кофе в Крыму уже попили.
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
тцк , силовики , их больше миллиона .
Вот вам и ротация .
Точно

vikohka• 01 февраля 2024
Ответ дляil-mari
цікаво, як вона вам її озвучила...
тeлeпатичeски)))
tetnes• 01 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
В стране должен был быть герой который будет поднимать патриотизм народа, сейчас уже патриотизм спал, люди открывают глаза и снимают розовые очки. У Залужного хорошие пиарщики , а сейчас Зе увидел что перепиарил , что некоторые начали орать За наш президент, явно это ему не во благо. А сколько мы еще не знаем правды.
Всей правды мы не знаем

Пиарщики и боты на зарплате это у Зе и Порошенко сейчас. Исида у Зе, Реверанс у Порошенко
А уровень Залужного можно по его интервью увидеть. Даже пищущим тексты Зеленскому далеко
Оксана-1939• 01 февраля 2024
Ответ дляherba fresca
Точно
Вони не доторкані з одного пункту в інший переписали в законопроекті і все, плюс ще добавили купу керівників в еліту яка не підлягає мобілізації
vikohka• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Так вона вже якось передала Вам інфо. Якщо вона має доступ до такої важливої інформації то за нею бдять і за Вами також)
да повторяeт она за своими сми.
vikohka• 01 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
А вы бы за что проголосовали? При условии, что с осени 2024, например, мобилизация будет реально всеобщая, включая женщин?
шо? опять?
автор Dumky • 01 февраля 2024
Ответ дляherba fresca
А якщо безкінечність?
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
А якщо безкінечність?
До последнего украинца тогда
begovelik• 01 февраля 2024
Ответ дляDumky
Наверное, видят Кошевого на месте Залужного
herba fresca• 01 февраля 2024
Ответ дляОксана-1939
Конечно, ворон ворону глаз не выклюет.
Себя они очень любят.
Nasta9019• 01 февраля 2024
Ответ дляok1904
Це зрозуміло давно. При Трампі українці отримали перші джевеліни в зону ато, до Трампа максимум спальні мішки і провіант в зону ато
Він був президентом з 2017 і до 2021. І дав всього лиш джевеліни, як якимось партизани курдам чи сирійцям, що проти асада. Замість артилерії, хаймерсів, бронетехніки, гарпунів, іншого обладнання та врешті решт авіації.

Манула• 01 февраля 2024
Ответ дляОксана-1939
Без мобілізації?

А взагалі не смішно, ми вже пам´ятаємо чим закінчився минулорічний піар контрнаступу, історія цих людей нічому не вчить ((
sunholder• 01 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Оце рівень, коли неіснуючі піарщики переплюнули всіх піарщиків Зеленського
Лето72• 01 февраля 2024
Підтримую Залужного
sunholder• 01 февраля 2024
Взагалі так цікаво спостерігати за цим цирком.
Якщо Подоляк розказує про менеджера, то нехай нагадає і своєму шефу що він всього лише менеджер і рано чи пізно доведеться залишити цю посаду.

Тим часом Безугла досі на своїй посаді, а знімають Залужного.
Смішно і печально водночас.
Клементина• 01 февраля 2024
Навіть по Телемарафону вже про цю статтю щойно сказали
Еленнн• 01 февраля 2024
Ответ дляsunholder
ну і наші реалії...
’Указ #37/2024:
«Звільнити СЕМЕНЧЕНКА Романа Юрійовича з посади начальника Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України».
Для розуміння: це департамент, котрий відповідає, зокрема, за моніторинг соцмереж.
alenka3108• 01 февраля 2024
Ответ дляВетерВпопе
Удалено администрацией...
Isidda• 01 февраля 2024
Может Залужный хочет в политику.Может вброс это все от порохоботов.Может сам уйдет или уволят.Может наоборот все там отлично и прекрасно .Мне лишь бы кацапов побыстрее выгнали с нашей земли.
екатериналуиза• 01 февраля 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Сестра працює в росії в авіації говорить що було 2 літака, збили той що був з нашими, нас так підставили і про цю тему всі різко замовчали, навіть екстрасенси кажуть наші були, цілий ранок вони кричали що збили, а потім до вечора всі замовчали, це жахлива ситуація, мені здається після цього у Зеленського зʼявився привід поперти Залужного
віримо однозначно.
Манула• 01 февраля 2024
Не про Зе і не про За.
Хоч тут гарна новина
«Усі 27 лідерів погодили додатковий пакет допомоги Україні розміром 50 млрд євро в рамках бюджету ЄС. Це забезпечує постійне, довгострокове, передбачуване фінансування для України. ЄС бере на себе лідерство та відповідальність у підтримці України. Ми знаємо, що поставлено на карту», – сказав Шарль Мішель
begovelik• 01 февраля 2024
Ответ дляМанула
Не про Зе і не про За.
Хоч тут гарна новина
Как это не про Зе? А кто это все выбивал, по-вашему?