Коплю на груди• 01 февраля 2024

Чи може людина відчувати електрохвилі від побутової техніки чи смартфонів?

Добрий день. Два тижні тому замінили роутер від інтернету на більш потужніший і в мене почала крутитись голова і боліти у висках, і ніби "зводить зуби" від магніту.
Вимкнули роутер -все нормально.
Три дні тому купила телефон і від тоді як його вмикнула -такі ж самі відчуття, якась я чумна і зуби "зводить".
Не знаю , як пояснити цей стан.
Ще так було , при відключеннях світла , коли вмикали світло на 2 години і потрібно було все швидко заряджати. Тоді коли заряджався акумулятор було таке саме відчуття.
Чоловік каже ,що це просто щось психологічне.
Можливо знаєте подібні випадки в когось , або хтось так само щось відчуває -поділіться, будь ласка, бо я вже не знаю що думати .
Невже людина може так відчувати електрохвилі чи це я просто сходжу з розуму?
Miss Lisi4ka• 01 февраля 2024
Согласна в вашим мужем

Элька-Карамелька• 01 февраля 2024
Це від того, що при виключеному роутері ви менше в гаджетах зависали.
автор Коплю на груди • 01 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Та ні , коли вимкнули сильніший роутер ,то працював старий. І все було ок.
Навіть коли не тримаю телефон в руках , а він поруч лежить,то стан поганий.
І ще зі старим телефоном я ходила 5 років і теж було все ок.
Золота орда• 01 февраля 2024
Да. От телефона точно такое может быть, у меня так
Марс атакует• 01 февраля 2024
Пасічники останнім часом жалілися, що бджоли дурними стали, вилітають з вулика і не повертаються, пасіки вимирати почали.
Меня не звали• 01 февраля 2024
Зверніться до невролога, виключте медичні патології. Якщо тут все чисто, то дійсно психологічно накрутили себе.
Сунуся в чужі справи• 01 февраля 2024
Ответ дляМарс атакует
Маячня.
Сунуся в чужі справи• 01 февраля 2024
Авторко, у роутера і в смарт фона різні частоти випромінювання, Вони мають різні типи цифрової модуляції, яка ніяким чином не відчувається людиною. Це не ті електромагнітні хвилі, що завдають шкоди людському організму. Шкодить магнетрон в мікрохвильовці, але він заекоанований. Шкодить Радіолокатор на злітці, але зараз така техніка не працює. І шкода від потужної техніки на сотні метрів , не більше. У Вас вдома в яких пристроях магнетрони незаекоановані? Може шкодити ще базова станція моб зв´язку(але це не про головний біль) у Вас вона в житліі є?
автор Коплю на груди • 01 февраля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Немає нічого такого. Звичайна побутова техніка , звичайні роутери, телефон xiaomi .
Раніше ніяких проблем з цим не було (крім коли були відключення Світла і зараз помітила від нового телефону і роутера нового)

Бла бла бла• 01 февраля 2024
відчуваю вібрацію в трусиках
Сунуся в чужі справи• 01 февраля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Шукайте причину в іншому напрямку. Роутери і телефон не випромінюють настільки потужну електромагнітну хвилю, щоб її відчула людина. Це ж не ЛЕП. І то під ЛЕП в основному не відчувається небезпеки при короткочасному перебуванні
Марс атакует• 01 февраля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Маячня.
Чому маячня? Прошу конкретніше.
У знайомих пасічників боджоли не хворіли, потрави в цьому році не було і в минулому також, але в зиму ввійшло половина вуликів. Я про пасіки, пасічників яких я знаю, де було 40 і 100 бджолосімей ще два роки тому. Вже в них немає і половини, при тому що пасічники добре займаються пасіками і тримають пасіки не один десяток років.
автор Коплю на груди • 01 февраля 2024
Ответ дляМарс атакует
Чому маячня? Прошу конкретніше.
А як це все відноситься до теми електрохвиль і їх впливу на людину?
Марс атакует• 01 февраля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Обычно говорят что пчелы как экологический индикатор.
cheryl• 01 февраля 2024
Ответ дляМарс атакует
Чому маячня? Прошу конкретніше.
Це треба ж було вулики під лепами поставити, що дуже сумнівно.
Марс атакует• 01 февраля 2024
Ответ дляcheryl
Там сільська місцевість і лінії електропередач від постійного місця перебування пасіки ніби і далеченько.