СкиниУскачи!• 01 февраля 2024
Как избавиться от зависимости от сладостей?
Как вы ограничиваете сладкое?
Как перестать его есть ??
Знаю что вредно - могу сидеть на ПП но срываюсь на шоколадке .......
Это невыносимо ......
Как просто избавиться от этой зависимости ?
И вот тянет на шоколад - покупала на стевии - не вкусный
Чёрный - ну такое ....
Как вы ограничиваете сладкое?
Как перестать его есть ??
Это невыносимо ......
Чёрный - ну такое ....
СкиниУскачи!
• 01 февраля 2024
Ответ длябибизяна
Мне хорошо помогает пиколинат хрома
а для чего он?
Завтра не пью• 01 февраля 2024
Может стоит позволить себе 1 оаз в неделю шоколадку?
Когда диета очень строгая и без послаблений иногда - шанс сорваться увеличивается в разы
Хочу на Балі• 01 февраля 2024
На стевії є смачний, але він зараз дорогий дуже.
По темі - важко, я гризла моркву і їла мандарини.
Треба два тижні протриматися, тоді легшає.
Кіна не буде• 01 февраля 2024
Прямо от плитки шоколада за месяц - все конец жизни. Еште по чуть чуть и не будет срывов
СкиниУскачи!
• 01 февраля 2024
Ответ дляХочу на Балі
оооо споробую так
може вийде
Хочу на Балі• 01 февраля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Це так не працює. Залежність схожа на алкоголізм.
У мене аж руки трусилися, коли кидала.
Ряженка• 01 февраля 2024
Кориця снижує потяг до солодкого. А взагалі варто перетерпіти перший тиждень, потім стає простіше.
СкиниУскачи!
• 01 февраля 2024
Ответ дляКіна не буде
так если бы плитка в месяц.....
я могу не кушать еду - сижу работаю и могу просто пол плитки съесть
вместо нормальной еды ....
бесит это ужасно
сама бурчу на отца что курить кинуть не может - а сама от шоколада не могу отказаться ...............
вместо нормальной еды ....
бесит это ужасно
СкиниУскачи!
• 01 февраля 2024
Ответ длябибизяна
Уменьшает тягу к сладкому
ооо почитаю
спасибо
Хвильоватиша• 01 февраля 2024
углеводы сложные ешьте, не будет на сладкое так тянуть, если хочется кусочек черного шоколада, сьешьте его, но не полплитки)
Знакомая рассказывала, похудела на 20 кг, самое сложное было понять, что шоколадку можно и я ее сьем, но завтра утром, никуда она от меня не денется
Ответ дляСкиниУскачи!
так если бы плитка в месяц.....
вместо нормальной еды ....
бесит это ужасно
вместо нормальной еды ....
бесит это ужасно
Автор, я зараз на кето, тобто не їм солодкого, мучного, фруктів, картоплі і подібного. Чесно кажучи, не вірила, що і тиждень протримаюсь. Тут основне зробити запаси і не бути голодною. Продумайте і готуйте смачні продукти, прям щоб так нормально наїстися, і щоб обов´язково були жири. Я кілька років тому майже не їла жири. КОли почала додавати, набагато менше стала їсти. Щоб на кожний прийом були якісь - лосось, авокадо, масло\сало, сири, що любите. Також продумайте якісь десерти - творог там з ягодами, сир з варенням/медом. Шоколад закупіть, який можна і який подобається. Коли відчуваєш ситість, то на перекуси і на всякі гадості не тягне.
Скромняшка• 01 февраля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
так если бы плитка в месяц.....
вместо нормальной еды ....
бесит это ужасно
вместо нормальной еды ....
бесит это ужасно
не покупать
барабанщица• 01 февраля 2024
Була на марафоні з такою залежністю
Зменшувати дози
Купувати правильне содке
І зводити до мінімуму
Треба зрозуміти що для вас солодке,
Зменшувати дози
Купувати правильне содке
І зводити до мінімуму
Треба зрозуміти що для вас солодке,
Борода• 02 февраля 2024
Харчування без перекусів. Солодке тільки після основного прийому їжі. Багато не з´їсте :) Я теж думала неможливо, але почала дуже набирати вагу під час вагітності і ввела собі ці правила. Налагодите мікрофлору, буде легше. Для цього овочі, зелень, фрукти обов´язкові і можна пропити пробіотики. За кілька тижнів побачите результат.