ТаПрямТам• 01 февраля 2024

Ходила мама на поминки

До своєї подруги найліпшої.
Я її не переварюю як і її доньку, дружили з самого дитинства.Не подобалась вона мені ніколи.
Мама моя така що всі на їй їздили усе життя , особливо ця подруга.Очі відкрились коли старість прийшла і коли народилась онучка.( була одна ситуація після якої у мами відкрилися очі на цю її подругу)
На поминках згадувала ця подруга свого чоловіка який помер, але так якось , нормальний чоловік тай усе.
Чоловік обеспечив їх сімʼю дуже добре , дав все можливе, слухайте що видала донька - він був ніякий , як тато і як чоловік.Ну і там далі тексту дала …
Це батько який дав єдиній дитині усе, квартиру , машину , освіту , будинок .
І таке доня бере і каже перед усіма родичами і друзями
🫤
Мама каже чуть не провалилась під стіл від цих слів, іноді не знаєш як на таке реагувати .
Певно треба було їй батька алкоголіка , який бив би маму та дитину, нічого в житті би не зробив для сімʼї певно такого хотіла батька ?!
Треш люди добрі …
Що думаєте ?
Тема просто поговорити
Амелі на мілені• 01 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Діти більше згадують і цінують не подарунки і щось матеріальне, а час, проведений разом
Да,конечно
Дети вспоминают,что им не купили или у кого-то было а у них нет.

БоВжеВільна• 01 февраля 2024
Це все той батько після смерті ’дав’? А як можна дати освіту... А сам студент тут ні до чого? Батько освіту дав???
Ленивица-красавица• 01 февраля 2024
Думаю що Вас це не обходить, за собою дивіться
автор ТаПрямТам • 01 февраля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Так оплатив освіту що не так?
Накладні мюслі• 01 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Он пахал всю свою жизнь.
И был прекрасным человеком это и так все знают .
Каждый вечер жену с работы забирал , готовил кушать, любил животных
Ай да толку это говорить
Вы у них там жили, что все знаете?
Можно кучу вариантов накидать. ’Хотел на людях быть идеальным мужем и отцом’

Забирал жену- ревнивый.

Готовил еду- убеждал жену в ее несостоятельности.

Ну по поводу любви к животным - разве Вы никогда не встречали зоолюбителей, которые параллельно ненавидят людей?
БоВжеВільна• 01 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Так оплатив освіту що не так?
То був його прямий обов´язок!
автор ТаПрямТам • 01 февраля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
То був його прямий обов´язок!
🤣🤣🤣
БоВжеВільна• 01 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
🤣🤣🤣
А хто має платити за навчання дитини? Невже ніхто?))
Амелі на мілені• 01 февраля 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Терпіти не можу ці церемонії після смерті.
Поприходять чужі люди і роздивляються, хто як плакав, де що в хаті, хто що сказав, як подивився, а чи помолився...
Меню обсудить, то саме інтересне на похороні.
А потім ще місяць те пережовують, тьху.
Развлєкуха така у баб недалеких.
Это в деревнях.В городе-все по-другому.Никто домой не ходит,а некоторые вообще поминки не устраивают.В лучшем случае в кафе.

Амелі на мілені• 01 февраля 2024
Ответ дляФайно Замало
Автор
Хто ваша вчителька в школі по укр мові чи рос мові
Дайте її профіль у ФБ
Я оцей скрін на її сторінку виставлю
Хай дивиться , як вона безграмотно вчила дітей диктанти писати
Придумайте что-то новое,а то уже это было в других темах.Отож нечем заняться человеку
Амелі на мілені• 01 февраля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
То був його прямий обов´язок!
почему не всем такие обовязки могут дать? Сейчас многие не могут и оплатить и содержать детей,пока они учатся.Спуститесь на землю.
автор ТаПрямТам • 01 февраля 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Хороший батько так.
Не всі можуть забезпечити …
Мамина подруга інша,з донькою в Словаччині , доньці 17 років , тікали від війни.
Немає нічого, бувший чолвік навіть аліментів не платить .
Знайшли безкоштовне навчання у коледжі для доньки , інакше ніякої освіти мати не буде.
БоВжеВільна• 01 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Так оплатив освіту що не так?
Від цих прогнилих божевільних фраз таких як ’батько дав освіту’, ’мати дала життя’ або ’ та вона не працює, нічого не робить, а СИДИТЬ! з дитиною’ пора вже включати свідомість та відмовлятись.
Тут я з Холоденко погоджусь що багато кого ростили і виховували в паранойї.
І виходить по ситуації батько дав освіту, що батько тут лише молодець, а тим часом студент спав і ні палець об палець він там ні до чого взагалі, батько освіту дав!
автор ТаПрямТам • 01 февраля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Хто така холоденко
Чучело ось це 😱
Я їх не слухаю.
Холоденко 🤪сама собі раду не може дати
жінка незаміжня• 01 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Он пахал всю свою жизнь.
Ай да толку это говорить
Це та подруга, що закордону приїхала но похорон?
БоВжеВільна• 01 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Хто така холоденко
Чучело ось це 😱
Я їх не слухаю.
Холоденко 🤪сама собі раду не може дати
Давайте не будемо людей ображати навіть якщо ви їх не знаєте чи мало знайомі.
Накладні мюслі• 01 февраля 2024
Может и такое быть, что дочери говорилось: ’ты тут никто и звать тебя никак. Я тебя кормлю/пою,/ одеваю’, потому засунь язык в ж... и слушайся. Учиться будешь там-то , домой возвращаться в столько то, с парнями общаться нельзя и т.п.

И жене: я все тут заработал и на мне все держится, ты даже готовить нормально не можешь, и уродка, никому не нужна, потому сиди и не выступай.
На_оба_рот• 01 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Донечка завжди що хотіла то робила могла мамку післати матом.Нормального спілкування не було. До батька вона була більш ніжна і нормально спілкувалась
ну тогда может просто притрушенный человек, такое тоже бывает
Метелик• 01 февраля 2024
Став чоловік старий ,в тягість,перестав заробляти-кохана родина швидко забула його старання.
Перевертні!

Накладні мюслі• 01 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Процентов 90, что муж жену не уважал и дома при дочери тоже посылал. Отца дочь просто опасалась и использовала.
Новопоштинская• 01 февраля 2024
Я вас умаляю .. моей матери всю жизнь отец жопу прикрывал , рано ушла с работы , ( сложно ей там было ) , все вопросы решал он , живет на пенсии с его доходов которые ей оставил , на широкую ногу ( я только все это делаю / обслуживаю и деньги отдаю ). И вечно слушаю какой он плохой был . Нервы не выдерживают, но заткнуть ее не могу типа ж мать (( и отца не уберегла могли спасти .. но скинула на меня и я не увы не справилась ((
Сама в быту она полный инвалид показания света тяжело передать , не может . Сантехника вызвать не может .
Так и дочь в вашей теме поймёт позже что никто больше ей ничего не заработает и не даст , просто не благодарная .
Анчо Ус• 01 февраля 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Сім´я за місяць не забуде рідну людину.
А по традиції на поминки запрошують всіх, хто присутній на похороні, і приходять не свої/чужі, а хто захоче.
А захотять оті вічно голодні і недопиваючі, яким просто цікаво.
Я настолько голодных людей не вспомню. Даже бездомные перебирают едой
автор ТаПрямТам • 01 февраля 2024
Ответ дляМетелик
Перевертні!
Та, вони не працюють .
Схоже що збереження можливо є.
Накладні мюслі• 01 февраля 2024
Ответ дляМетелик
Перевертні!
Ну не верю я в такое. Хороших людей просто так не бросают.
Знаю историю бабульки-божьего одуванчика, которая своим сыну и дочери хотела других спутников жизни и сказала: Раз женился/вышла замуж, то вали отсюда, я тебе больше не мать. И выбл..ков(то есть внуков) своих ко мне не приводи. Они несколько раз пытались помириться, но безуспешно.
Но на людях она была совсем другая.
Так всю старость провела одна: такая милая, приветливая, адекватная, брошенная неблагодарными детьми.
После ее смерти дети просто похоронили и поделили квартиру.
Лівий Локіть• 01 февраля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
То був його прямий обов´язок!
Платити за освіту? Ні. Утримувати, поки дитина здобуває освіту - так.
Железобетон• 01 февраля 2024
Дочка потолстела небось? На поминках хорошо угощали, не жмотились?
автор ТаПрямТам • 01 февраля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Нет. Прекрасно выглядит.
Поминки от души
КонхфЭдкаТузик• 01 февраля 2024
а потім деякі панночки дивуються чому чоловік йде від них, не хоче бачити і чути, ні її, ні дітей, і платить мін. аліменти
Файно Замало• 01 февраля 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Не хочу , ви придумуйте , а мені ваші команди ні про що
Да , немає чим зайнятись , сьогодні я гуляю
А ви не заздріть🤪🥸🥸🥸

А вам є
Чим зайнятись , як оце по другіх тємах плигати ?