ТаПрямТам• 01 февраля 2024

Ходила мама на поминки

До своєї подруги найліпшої.
Я її не переварюю як і її доньку, дружили з самого дитинства.Не подобалась вона мені ніколи.
Мама моя така що всі на їй їздили усе життя , особливо ця подруга.Очі відкрились коли старість прийшла і коли народилась онучка.( була одна ситуація після якої у мами відкрилися очі на цю її подругу)
На поминках згадувала ця подруга свого чоловіка який помер, але так якось , нормальний чоловік тай усе.
Чоловік обеспечив їх сімʼю дуже добре , дав все можливе, слухайте що видала донька - він був ніякий , як тато і як чоловік.Ну і там далі тексту дала …
Це батько який дав єдиній дитині усе, квартиру , машину , освіту , будинок .
І таке доня бере і каже перед усіма родичами і друзями
🫤
Мама каже чуть не провалилась під стіл від цих слів, іноді не знаєш як на таке реагувати .
Певно треба було їй батька алкоголіка , який бив би маму та дитину, нічого в житті би не зробив для сімʼї певно такого хотіла батька ?!
Треш люди добрі …
Що думаєте ?
Тема просто поговорити
Сижу_и_плачу• 01 февраля 2024
Ото вам посплетничать охота

Морская свинка• 01 февраля 2024
Удалено администрацией...
Анчо Ус• 01 февраля 2024
Ничего не поняла . Подруга на собственных поминках что-то рассказывала? Поток сознания
Ні за холодну воду• 01 февраля 2024
Чужая семья-потемки,если вы не в курсе
Накладні мюслі• 01 февраля 2024
Материальное это очень хорошо. Но может он дочку дома постоянно гнобил и унижал и врядли ей то материальное сильно компенсирует психологические травмы.
Дюагональ• 01 февраля 2024
тетку мою всю жизнь муж лупил, с топором за ней и детьми гонялся - а умер так Мишенька мой любимый....конфетки с чекушкой носит на могилку...беее
Я только за!• 01 февраля 2024
Ходити на поминки треба вміти.
Накладні мюслі• 01 февраля 2024
А как отреагировала подруга?
Лівий Локіть• 01 февраля 2024
Діти більше згадують і цінують не подарунки і щось матеріальне, а час, проведений разом

Марфа Українівна• 01 февраля 2024
Я думаю, что вы сплетница
тогдалия• 01 февраля 2024
Я думала буде - шо подавали на стіл)
автор ТаПрямТам • 01 февраля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Он пахал всю свою жизнь.
И был прекрасным человеком это и так все знают .
Каждый вечер жену с работы забирал , готовил кушать, любил животных
Ай да толку это говорить
автор ТаПрямТам • 01 февраля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Я думаю, что вы сплетница
И что ) беда то какая
Обнемашечка• 01 февраля 2024
Ответ дляАнчо Ус
Ото ж 🤷‍♀️
автор ТаПрямТам • 01 февраля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Я думаю, что вы сплетница
Почему не тролль ?
Зупка_цем• 01 февраля 2024
Ответ дляАнчо Ус
Я три раза текст перечитала. Ничего не поняла
Марфа Українівна• 01 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
И что ) беда то какая
Беда у вас больше, чем в той семье.Вот и все.Вы спросили’ что вы думаете’ ,я вам отправила
годовасик• 01 февраля 2024
В каждой избушке свои погремушки.
Вы не знаете, что было, когда закрывалась дверь. Для всех он мог быть идеальным отцом и мужем, для своей семьи - совсем другим человеком
Детские_Будут?• 01 февраля 2024
Терпіти не можу ці церемонії після смерті.
Поприходять чужі люди і роздивляються, хто як плакав, де що в хаті, хто що сказав, як подивився, а чи помолився...
Меню обсудить, то саме інтересне на похороні.
А потім ще місяць те пережовують, тьху.
Развлєкуха така у баб недалеких.

Файно Замало• 01 февраля 2024
Так подруга ж померла ???
Чи з гроба вєщала про чоловіка ???
Детские_Будут?• 01 февраля 2024
Ответ дляФайно Замало
Так подруга ж померла ???
Чи з гроба вєщала про чоловіка ???
Це ж і возмутітєльно автору!)))
Файно Замало• 01 февраля 2024
Автор
Хто ваша вчителька в школі по укр мові чи рос мові
Дайте її профіль у ФБ
Я оцей скрін на її сторінку виставлю
Хай дивиться , як вона безграмотно вчила дітей диктанти писати
Анчо Ус• 01 февраля 2024
Ответ дляДетские_Будут?
А потім ще місяць те пережовують, тьху.
Развлєкуха така у баб недалеких.
Я считаю, важно вспомнить о человеке. Через месяц почти все о нем уже забудут. Пофиг, кто смотрит и сплетничает. Чужих можно не звать
На_оба_рот• 01 февраля 2024
толку это мусолить, не зная, что на самом деле в той семье творилось? уверена, что дочери есть что сказать о папочке (а может и о мамочке), раз она такое выдала на поминках
Хтомолодець? Я!• 01 февраля 2024
Я не одразу зрозуміла хто вмер …
Автор, якщо вам неприємні якісь люди, то не спілкуйтесь з ними. А то виходить ви теж лицемірите
автор ТаПрямТам • 01 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я не одразу зрозуміла хто вмер …
Не спілкуюсь.
Але в дитинстві хіба хтось слухав ? Що кому подобається і хочеться
автор ТаПрямТам • 01 февраля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Донечка завжди що хотіла то робила могла мамку післати матом.Нормального спілкування не було. До батька вона була більш ніжна і нормально спілкувалась
Дюагональ• 01 февраля 2024
Ответ дляФайно Замало
Автор
Дайте її профіль у ФБ
Я оцей скрін на її сторінку виставлю
не диктант,а сочинение
автор ТаПрямТам • 01 февраля 2024
Ответ дляДюагональ
не диктант,а сочинение
Почти рэп
Детские_Будут?• 01 февраля 2024
Ответ дляАнчо Ус
Сім´я за місяць не забуде рідну людину.
А по традиції на поминки запрошують всіх, хто присутній на похороні, і приходять не свої/чужі, а хто захоче.
А захотять оті вічно голодні і недопиваючі, яким просто цікаво.