Белоснежко• 01 февраля 2024
Тема від старої бабці на лавці
Тема для старих олдскульних дам, якою я також являюся
Попадається мені часто в тік тоці блог стриптизерка в Америці. Іноді інтерв´ю з порноактррами.
Поясніть старій жінці, коли то стало нормою? Що про це так відкрито почали говорити і ще й показувати неначе це щось престижне.
Може я випадково проспала пару років чи відстала від життя?
Я б ото не хотіла, щоб підлітки дивилися і " блін, так можна не вчитися, а так легко заробляти гроші"
Белоснежко
• 01 февраля 2024
Ответ дляПрилипало
Воно ніколи нормою не було. Потрібно просто фільтрувати контент.
Та я іноді скролю стрічку. Треба мабуть прибрати.
Але ж питання не в тому. В основному то молодь дивиться
Нервогенератор• 01 февраля 2024
Ну камон, я б не сказала шо то легко заробляти, як на мене то гірший вид заробітку що тільки можна придумати
ПАЦАНКА О• 01 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
Розумна молодь і сама знає, що треба чогось добиватись в житті, не турбуйтесь
Прилипало• 01 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
Ну так це все давно вже доступне. У кого є мозок, той зможе розрізнити погане і добре.
Парова машина• 01 февраля 2024
Не те щоб норма, але часи дійсно менш лицемірні і пуританські. Якщо підлітки настільки тупі - то це їх проблема, хай батьки думають, що пролюбили з вихованням.
ГейТуда• 01 февраля 2024
а кто вам сказал, что это норма и это воспринимают как норму?
это есть в нашей жизни, без этого никуда
правильно делятся и правильно, что берут интерв.ю, я тоже много смотрела и понимаю, что это такая же профессия как и другие, где нужно уметь себя продать и уметь заработать деньги и не все, кто метит..туда попадет и что это очень тяжелая работа
Наполеон Бонапарт• 01 февраля 2024
Ответ дляГейТуда
В таких интервью часто рассказывают и о последствиях такой работы. По этому те, кто думают что это легко и просто, увидев все это, уже задумаются ’а нужно ли ’
Гл. Амурная• 01 февраля 2024
А тысячи тупых аккаунтов утко-содержанок вас не смущают? Стриптизерши хоть физически работают, а не просто ###исдой.
НЛОша• 01 февраля 2024
Ответ дляГл. Амурная
а что вы делаете на этих аккаунтах?)
ГейТуда• 01 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
вот и я о том же
и они таки рассказывают и о жизни и о партнерах в жизни и о проблемах в семье и так далее
это очень познавательно
многие смотрят на екскортниц и вылизаную картинку и думают, что это просто кайф жизнь, в реалиях это страшно и имеет кучу последствий
это очень познавательно
Гл. Амурная• 01 февраля 2024
Ответ дляНЛОша
а что вы делаете на этих аккаунтах?)
Ничего. От этой кунсткамеры уже не скрыться.
Прибираю щодня• 01 февраля 2024
Воно ніколи не було нормою та не буде у деяких шарах населення. Але ви ж бачите, що суспільство у глобальному сенсі не розвивається, навіть деградує. І паралельно з цим падає рівень культури. Тому заглядати в труси та під ковдру вже видають за норму.
МЧСница• 01 февраля 2024
В Америці це майже норма. Тут взагалі секс немає високої ціни, як і жіноче тіло. Жінки дуже легко себе продають за аліменти, дуже велика статистика вагітностей по-зальоту починаючи з 14 років
Аноним_Русалка• 01 февраля 2024
Ну вы же помните видимо в 90е киоски и ларьки, все облепленные голыми тетками порножурналов. И порнокассеты в продаже на каждом углу. Это тоже самое.
Ку ка ку ка ку• 01 февраля 2024
Спрос рождает предложение. Жопами мы все крутить умеем, но нам за это не платят)
Белоснежко
• 01 февраля 2024
Ответ дляНервогенератор
Ну от стриптизерка в Америці. Викладаєт’ порахуємо стільки я заробила за ніч ’ і там суми +/- 500-1000 долларів.
Які думки відразу у юних дівчат?
Прибираю щодня• 01 февраля 2024
Ответ дляНервогенератор
Чому? Спеціальної освіти не треба, спеціальних навичок теж. Процес навчання йде паралельно з роботою. То в чому складність? Психологічний аспект? Теж ні, бо в ці професії йдуть саме ті, хто до цього готовий, дехто навіть отримує задоволення від своєї роботи. А щодо проблем зі здоровʼям, то ви гадаєте їх немає в інших професіях?
Нервогенератор• 01 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Хто на шо вчився, як то кажуть, вам подобається - то йдіть
Прибираю щодня• 01 февраля 2024
Ответ дляНервогенератор
А я тут до чого?
Така бойова Я• 01 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
Які думки відразу у юних дівчат?
Я как-то смотрела подкаст на ютубе с онлифансщицей. Я, конечно, не подросток, но у меня не сложилось мнение что это так легко и приятно. Хотя она и говорила о заработках типа 20к долларов в месяц (девушка - американка), и это прям сумма.