Белоснежко• 01 февраля 2024

Тема від старої бабці на лавці

Тема для старих олдскульних дам, якою я також являюся
Попадається мені часто в тік тоці блог стриптизерка в Америці. Іноді інтерв´ю з порноактррами.
Поясніть старій жінці, коли то стало нормою? Що про це так відкрито почали говорити і ще й показувати неначе це щось престижне.
Може я випадково проспала пару років чи відстала від життя?
Я б ото не хотіла, щоб підлітки дивилися і " блін, так можна не вчитися, а так легко заробляти гроші"
Прилипало• 01 февраля 2024
Воно ніколи нормою не було. Потрібно просто фільтрувати контент.

автор Белоснежко • 01 февраля 2024
Ответ дляПрилипало
Та я іноді скролю стрічку. Треба мабуть прибрати.
Але ж питання не в тому. В основному то молодь дивиться
Нервогенератор• 01 февраля 2024
Ну камон, я б не сказала шо то легко заробляти, як на мене то гірший вид заробітку що тільки можна придумати
ПАЦАНКА О• 01 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
Розумна молодь і сама знає, що треба чогось добиватись в житті, не турбуйтесь
Прилипало• 01 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
Ну так це все давно вже доступне. У кого є мозок, той зможе розрізнити погане і добре.
So_so• 01 февраля 2024
Что именно нормой? Интервью? Не вижу в этом ничего плохого. Возможность взглянуть на реалии лучшая профилактика. Это сложная жизнь с множеством рисков и большим износом.
Парова машина• 01 февраля 2024
Не те щоб норма, але часи дійсно менш лицемірні і пуританські. Якщо підлітки настільки тупі - то це їх проблема, хай батьки думають, що пролюбили з вихованням.
ГейТуда• 01 февраля 2024
а кто вам сказал, что это норма и это воспринимают как норму?
это есть в нашей жизни, без этого никуда
правильно делятся и правильно, что берут интерв.ю, я тоже много смотрела и понимаю, что это такая же профессия как и другие, где нужно уметь себя продать и уметь заработать деньги и не все, кто метит..туда попадет и что это очень тяжелая работа
Розумна Губка• 01 февраля 2024
Срамота!

Шкідлива молекула• 01 февраля 2024
ну якщо це так легко, то підіть і так само заробіть
Наполеон Бонапарт• 01 февраля 2024
Ответ дляГейТуда
В таких интервью часто рассказывают и о последствиях такой работы. По этому те, кто думают что это легко и просто, увидев все это, уже задумаются ’а нужно ли ’
Гл. Амурная• 01 февраля 2024
А тысячи тупых аккаунтов утко-содержанок вас не смущают? Стриптизерши хоть физически работают, а не просто ###исдой.
НЛОша• 01 февраля 2024
Ответ дляГл. Амурная
а что вы делаете на этих аккаунтах?)
ГейТуда• 01 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
вот и я о том же
и они таки рассказывают и о жизни и о партнерах в жизни и о проблемах в семье и так далее
это очень познавательно
многие смотрят на екскортниц и вылизаную картинку и думают, что это просто кайф жизнь, в реалиях это страшно и имеет кучу последствий
Гл. Амурная• 01 февраля 2024
Ответ дляНЛОша
а что вы делаете на этих аккаунтах?)
Ничего. От этой кунсткамеры уже не скрыться.
Прибираю щодня• 01 февраля 2024
Воно ніколи не було нормою та не буде у деяких шарах населення. Але ви ж бачите, що суспільство у глобальному сенсі не розвивається, навіть деградує. І паралельно з цим падає рівень культури. Тому заглядати в труси та під ковдру вже видають за норму.
МЧСница• 01 февраля 2024
В Америці це майже норма. Тут взагалі секс немає високої ціни, як і жіноче тіло. Жінки дуже легко себе продають за аліменти, дуже велика статистика вагітностей по-зальоту починаючи з 14 років
Аноним_Русалка• 01 февраля 2024
Ну вы же помните видимо в 90е киоски и ларьки, все облепленные голыми тетками порножурналов. И порнокассеты в продаже на каждом углу. Это тоже самое.
Ку ка ку ка ку• 01 февраля 2024
Спрос рождает предложение. Жопами мы все крутить умеем, но нам за это не платят)

автор Белоснежко • 01 февраля 2024
Ответ дляНервогенератор
Ну от стриптизерка в Америці. Викладаєт’ порахуємо стільки я заробила за ніч ’ і там суми +/- 500-1000 долларів.
Які думки відразу у юних дівчат?
Прибираю щодня• 01 февраля 2024
Ответ дляНервогенератор
Чому? Спеціальної освіти не треба, спеціальних навичок теж. Процес навчання йде паралельно з роботою. То в чому складність? Психологічний аспект? Теж ні, бо в ці професії йдуть саме ті, хто до цього готовий, дехто навіть отримує задоволення від своєї роботи. А щодо проблем зі здоровʼям, то ви гадаєте їх немає в інших професіях?
Нервогенератор• 01 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Хто на шо вчився, як то кажуть, вам подобається - то йдіть
Прибираю щодня• 01 февраля 2024
Ответ дляНервогенератор
А я тут до чого?
Така бойова Я• 01 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
Які думки відразу у юних дівчат?
Я как-то смотрела подкаст на ютубе с онлифансщицей. Я, конечно, не подросток, но у меня не сложилось мнение что это так легко и приятно. Хотя она и говорила о заработках типа 20к долларов в месяц (девушка - американка), и это прям сумма.