Техпаспорт на медузу• 01 февраля 2024

Довіреність на батька для продажу мого будинку

Дівчата, може є нотаріуси тут або хто знає, якщо я випишу на свого батька довіреність на продаж мого будинку і помру до того, як він його продасть - чи потрібно буде йому відкривати спадщину? Чи зможе продати по довіреності навіть після моєї смерті? Прошу без підколів, бо здоров’я і так немає.
Мотористка• 01 февраля 2024
Почему нельзя просто на него сделать дарственную и он уже продаст как нужно будет?
ВыФсеВрете• 01 февраля 2024
звичайно, як довіритель помер, довіреність втрачає юридичну силу
автор Техпаспорт на медузу • 01 февраля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Дякую, саме цього і не знала!
Ответ дляМотористка
Дякую за підказку, напевно так і зроблю!
ВыФсеВрете• 01 февраля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дякую, саме цього і не знала!
ну це ж логічно
довіреність це письмовий документ, що підтверджує повноваження довіреної особи, яка діє на підставі договору доручення з довірителем.
а як нема однієї сторони правочину - то немає і правочину
Ответ дляВыФсеВрете
ну це ж логічно
Дякую вам за розʼяснення ❤️
В рот не ложи• 01 февраля 2024
Міцного здоровʼя і довгих років життя Вам!
Ответ дляВ рот не ложи
Дякую)