Перекус беру завжди• 01 февраля 2024

Ану скажіть мені

Подруга виносить моцк мені що дитину треба кормити груддю чим довше тим ліпше
До двох років імунітет до троьох інтелект
А до 10 то краще і не придумаєш .
Коли в мене пропало молоко , то вона казала прикладай і молоко появиться . Бо в якоїсь баби у них в селі в 50 років молоко появилося , після того як вона дитину прикладала до грудей
О я не можу слухати такі історії
Ms. Анонимная• 01 февраля 2024
Тоді чого слухаєте
Якщо не можете ?
Скіфська пектораль• 01 февраля 2024
Подругу в дурдом, терміново
автор Перекус беру завжди • 01 февраля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Тоді чого слухаєте
Якщо не можете ?
Образиться
Гостра на язик• 01 февраля 2024
Годувати бубочку треба до весілля, а потім передати невістці)
Коханозадовільна• 01 февраля 2024
Дрочер с темы писек , перешел на тему сисек.
Ответ дляСкіфська пектораль
Подругу в дурдом, терміново
Та ні я серйозно 😟
Скіфська пектораль• 01 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Та ні я серйозно 😟
І я)
Ответ дляГостра на язик
Вона подзвонила дуже зла. Була у лікаря , лікар каже що треба відлучати , вже два роки .
А вона -ні , і давай свою пісню)
Б´ю байдики• 01 февраля 2024
Спросите до сколько кормили ее и ужаснитесь как мало, но потом порадуйтесь что в принципе она достаточно умна чтоб раздавать советы и дожить до своего возраста.
Ответ дляСкіфська пектораль
І я)
Я просто не годувала довго.
Але наслухалась від неї.
Особливо прикладай і молоко зʼявиться
Кубик Рубика• 01 февраля 2024
Ви своє гв вже завершили?
Б´ю байдики• 01 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Я просто не годувала довго.
Але наслухалась від неї.
Особливо прикладай і молоко зʼявиться
И вас это до сих пор тригерит? Вообще совет прикладывать совершенно нормальный. Но тут каждая мама вправе сама решать что ей делать с своей грудью.
Скіфська пектораль• 01 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Я просто не годувала довго.
Але наслухалась від неї.
Особливо прикладай і молоко зʼявиться
Ну якщо дитині 2-3 місяці, то звісно прикладайте. А якщо 1+ рік, то заспокойтесь і не партесь. Фізіологічно материнське молоко розраховане на 9 міс. Потім воно не таке поживне, немає заліза і багато чого. Звісно, воно корисне, але не є первинною потребою. Це все за бажанням. А з точки зору здорового формування психосексуального розвитку, хлопчик не має памʼятати мамині груди.
Хоча мого тата бабуся кормила до 6 років, але це післявоєнне село, біднота, тож так.
Ответ дляКубик Рубика
Ви своє гв вже завершили?
Молоко зникло
Якби да завершила.
Але поради 😱
Замрійлива• 01 февраля 2024
Мені ГВ не сподобалося двічі... А оце все треба. Кому треба той хай і годує скільки влізе
Ответ дляЗамрійлива
Та блін
Просто коли хворіє дитина чи ще щось так це тому що ти не годувала грудьми
Кубик Рубика• 01 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Молоко зникло
Якби да завершила.
Але поради 😱
Ну то й усе. Не слухайте її. Один раз скажіть, типу «мені неприємні ці розмови».
СережкинаЯ• 01 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Та блін
А шо, її діти здорові і отримали Нобелівську?
Замрійлива• 01 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Та блін
Да-да вічна пісня. Син 1.1 дочка до 7м в обох докорм з 4-5м мало молока було, але я і не намагалася його збільшити. Мене бісило що я просто ходяча ціцька...а оте смоктання більше 5-10хв я не витримувала, витягала з рота, крик. А по 40хв спина болить не в туалет ні в душ ні поїсти....як згадаю. Якби ще народила то максимум до 3х місяців і то навряд може дотягнула б а далі суміш
Син хворів коли пішов в садок, дочка ні.
Ответ дляСережкинаЯ
Дочка хворіла її як і усі діти
Але там таке згущення було .
Кожна температура це постійна клізма.
Вже коли народила малого то не займається клізмами та і донька підросла вже дуже 😃
Ответ дляСережкинаЯ
Хворіють
Але каже здоровіші ніж інші )
Крим мій• 01 февраля 2024
Ну історії про відновлення лактації в старших жінок - правда, бо це фізіологія)) он в африканських племенах часті ситуації, коли купу дітей в сім´ї роками годують грудьми одночасно і мама, і бабуся. Але це зовсім не означає, що ви чи я повинні так само хотіти робити. Ваша подруга дивна і нетактовна, шліть її подалі)
Ответ дляКрим мій
А ну тоді я не права
Бо я такого не чула реально щоб у старших зʼявлялось молоко
постою_послушаю• 01 февраля 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Подругу в дурдом, терміново
А что она не правильно говорит? Кормить до трех лет это рекомендация ВОЗ. Про 10 лет, я уверена, автор придумала сама. Лучший способ наладить лактации если пропало молоко действительно частое прикладывание. Что не так?
Ответ дляпостою_послушаю
Говорит то можно но не быть фанатиком.
И навязывать свое ..
Мы все взрослые, самостоятельные имеем свои границы и надо это уважать.
постою_послушаю• 01 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
А ну тоді я не права
Я думаю вы вообще очень много чего в жизни не слышали. Это не значит, что этого не бывает
постою_послушаю• 01 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Говорит то можно но не быть фанатиком.
И навязывать свое ..
А когда она советовала вам частые прикладывания вы сказали ей, что знаете, что это может помочь, но просто по каким-то своим причинам не хотите продолжать ГВ?
Ответ дляпостою_послушаю
И даже на массажи по её совету ходила
молоко не появилось , не одной меня а и у других девушек.
Скіфська пектораль• 01 февраля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Ви годували до 3-х?