Пффф 100%• 01 февраля 2024
Затримка менструації 7 днів, тест негативний
Йти до гінеколога? У вас таке було?
33й день циклу
Сиреневая цапля• 01 февраля 2024
В мене тест негативний і у вагітність був. І цикли інколи 34-37 днів теж були. Якщо знаєте, що це не норма і вагітність не потрібна, звісно йти.
Невгамовна шахиня• 01 февраля 2024
Было ,пошла к врачу киста ,с последующими циклами рассосалась
Пффф 100%
• 01 февраля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Як так 😧 і у мене були такі цикли вже, але зараз якось не до лотереї. Живіт колов як перед менструацією. Застудилася, нервувала трохи більше.
Пушкининиана• 01 февраля 2024
А сколько Вам лет?
Мне 42. Летом начались сильные задержки. Я уже и не психую.
И.О. человека• 01 февраля 2024
В мене зараз так, але затримка вже більше 2 тижнів.
Фолікулярна кіста
Пффф 100%
• 01 февраля 2024
Ответ дляПушкининиана
А сколько Вам лет?
Сиреневая цапля• 01 февраля 2024
Ответ дляПффф 100%
Ну так було. Організм жінки загадковий)). Якщо для Вас це не норма і турбуєтеся, краще зверніться до свого лікаря.
Пушкининиана• 01 февраля 2024
Ответ дляПффф 100%
Беременность исключена?
Сходите к врачу. Дождитесь этих дней, лучше после них.
Сиреневая цапля• 01 февраля 2024
Ответ дляПушкининиана
А сколько Вам лет?
Вам начеб-то ще рано, хоча самій 40 і ще надіюся на не ранню менопаузу)) лікар назначила аналізи. Теж чекаю зараз, але оці скачки мене трохи не влаштовують, нічого спланувати не можна.
Пффф 100%
• 01 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
Фолікулярна кіста
О! Точно, вже було щось у мене доброякісне, і само пройшло. Дякую що нагадали!!
И.О. человека• 01 февраля 2024
Ответ дляПффф 100%
В мене теж до речі тягнуло і боліло, як перед менструацією, а так і не почалися.
Потім помітила, що після гарячої ванни і як багато бігаю, то більше починає «нити».
На трансвагінальному УЗД лише фолікулярна кіста, що має пройти з настанням циклу.
Раджу Вам також зробити, щоб не накручувати себе🌹
Советничаю тут• 01 февраля 2024
Зачекати, якщо тест негативний підуть, в мене була затримка 2 тижні, через гормональний збій і запалення. Пролікувалась, все повернулось до норми
Угги в горошек• 01 февраля 2024
Ответ дляПффф 100%
Возможно вирус так повлиял ?
У меня задержка 10 дней ,я переболела сильно (до сих пор кашляю ) ,у меня такое бывает про сильном вирусе .
Пушкининиана• 01 февраля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
У меня операция была, большей части яичника одного нет.
Ходила к врачу. Ответа на свой вопрос оно или еще не оно не получила.
Но приливов тттттт еще нет. Хз.
Сиреневая цапля• 01 февраля 2024
Ответ дляПушкининиана
Но приливов тттттт еще нет. Хз.
В мене теж один яєчник прооперований і дуууже малий. Я з ним завагітніла 2 рази нормально. Навіть другий раз мала б бути двійня, слава Богу один)).
Є аналіз, який показує саме запас овуляцій (забула назву, в назначені треба шукати), він дає відповідь на це питання. Не всі гінекологи чомусь відправляють на здачу саме цього аналізу. Я зараз теж розбираюся саме з цим питанням. Тому що один лікар кормить прогестероном, на який у мене побочка, то пішла до іншого. Ось чекаю дні коли потрібно його здавати.