Дую на вітер• 01 февраля 2024

Таролог, свічки

В інсті декілька разів на очі потраплялись різні обрядові свічки які роблять тарологи, ясновидиці. Що це за свічки? Вони дійсно допомагають?
Тут надолго• 01 февраля 2024
Заробляти їм вони допомагають ))) додаткова копійчина не зайва їм))

автор Дую на вітер • 01 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Теж така думка проскочила. Думаю якщо дійсно треба - то шукати священника, який допомагає
Нафаня Маня• 01 февраля 2024
Погоджуюсь з першим коментарем. Я тому підтвердження. Купувала. Не допомогли.
Але я не втрачаю надію))
Тут надолго• 01 февраля 2024
Ответ дляДую на вітер
Ну вас і «телепає» від тарологів до священників
Акуна_Матата• 01 февраля 2024
Це ви у Діани надивилися тих свічок?
Невидимка Майя• 01 февраля 2024
Всі свічки можна купити в інтернет магазинах
Загугліть
Купіть запалюйте вдома читайте молитву
Все то саме , лише безкоштовно
Слово ваше - сила
автор Дую на вітер • 01 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Це тільки припущення. Я в цьому не розбираюся
автор Дую на вітер • 01 февраля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Це ви у Діани надивилися тих свічок?
Різних дівчат (чи жінок) бачила
автор Дую на вітер • 01 февраля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Але я не втрачаю надію))
В кого чи де купували ?

Нафаня Маня• 01 февраля 2024
Ответ дляДую на вітер
В кого чи де купували ?
В когось із тарологів-астрологів. Їх зараз повний інтернет. Головне - результат 🤷‍♀️
автор Дую на вітер • 01 февраля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Ой цікавить чи дійсно буде результат чи ні ?
Нафаня Маня• 01 февраля 2024
Ответ дляДую на вітер
Ну я вам написала свій досвід. Інші коментарі як бачите взагалі скептичні) я просто в таке вірю. Але не справдилося поки)
juliyadorosh• 01 февраля 2024
допомагають сатані увійти у ваше життя
Olya-6c17• 01 февраля 2024
Просто заработок !
Мудробаба• 01 февраля 2024
Я покупала в инсте в Экомастерской, там тарологша продает. На финансы точно помогли. Там была свечка с девяткой на срочные деньги. Прожгла ее, а уже через день позвонил риелтор и сказал, что нашел покупателя на квартиру. А мы с мужем ее год не могли продать. Так и продали, уступили правда. но думаю, сработала. Но я ж не сама по себе ее прожигала. Мне давали описание, как делать. И я сама всё делала.
Лика-прилипка• 01 февраля 2024
Обожаю свечки! Вот буду тоже делать. С травами и просто. И соль всякую люблю