А я кумедна• 01 февраля 2024
А що буде якщо не зробити дитині паспорт у 14 років?
Ми за кордоном, поки приїхати не маємо можливості.
ПультОт_БМВ• 01 февраля 2024
Нічого. Головне, встигнути зробити до 18 років. Можна зробити і закордоном в ДП Документ.
А я кумедна
• 01 февраля 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Дякую. Цей що у 14 роблять потрібно змінювати у 18 років?
_Alekssandra_• 01 февраля 2024
Ответ дляА я кумедна
Так
А я кумедна
• 01 февраля 2024
Ответ дляТа прям багіня
Не зроблять потім закордонний без цього паспорта
Закордонний є.
АнтиТроль• 01 февраля 2024
Ответ дляА я кумедна
Закордонний є.
Коли доведеться міняти закордонний, треба буде й id
Та прям багіня• 01 февраля 2024
Ответ дляА я кумедна
Закордонний є.
Але коли його срок вийде , вже не зробите новий без паспорта українського
А я кумедна
• 01 февраля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Міняти через майже 4 роки, думаю до того часу українські документи вже не потрібні будуть
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 февраля 2024
Ответ дляА я кумедна
так чего вы тогда переживаете, забейте по полной
Пишу вірші, дорого• 01 февраля 2024
Ответ дляА я кумедна
он же на 4 года выдается детский. т.е. ві его вчера получили или как ?
Така бойова Я• 01 февраля 2024
Ответ дляА я кумедна
в якій країні можна отримати громадянство менше ніж за 4 роки?
#Пойду_кгадалке• 01 февраля 2024
Ви впевнені на 100%, що в довгому житті вашої дитини не настане той час, коли буде потрібен український паспорт? Для осіб, які вперше отримують паспорт після досягнення 18-річного віку, в обов’язковому порядку проводиться процедура встановлення особи і це трохи марудно. Простіше отримати паспорт до 18 років і не економити, тим паче там не такі великі гроші.
Зроблено у 80-х• 01 февраля 2024
Ответ дляА я кумедна
Закордонний є.
До якого року закордонний?
Просто можуть не продовжити закордонний без внутрішнього
Зроблено у 80-х• 01 февраля 2024
Ответ дляА я кумедна
На днях отримали?
Принцепесочка• 02 февраля 2024
Я в ДП ’Документ’ працювала. А потім плачете на оформленні, і проклинаєте Україну та її закони, бо не можете вчасно зробити документи.
ПультОт_БМВ• 02 февраля 2024
Ответ дляА я кумедна
Ні, вперше його роблять на 4 роки. Якщо ви зробите у 16 років, то обмін потрібно робити у 20. Тобто він до віку не прив´язаний, термін його дії буде зазначений на паспорті. А в подальшому на 10 років.
ПультОт_БМВ• 02 февраля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Штраф 52 грн
Неповнолітніх не штрафують, тільки попередження.