Засомневаю• 01 февраля 2024

Почему сейчас так много говнистых детей?

Нет, я понимаю, что из кого-то же должны выростать говнистые взрослые... Дочь учится в 3м классе, то, что она рассказывает - дико для меня. Дети (особенно девочки) постоянно "дружат против" кого-то, какие-то интриги, подковерные игры и ещё не пойми что... Я вспоминаю себя в этом возрасте (35 лет тому назад) - у нас не было такого. Ну, может, было на весь класс пару человек, которые "мутили воду", но это не носило массовый характер. Я смотрю на этих девочек - и как будто вижу целый отдел змей из пенсионного фонда - томное закатывание глаз, вечно недовольные презрительные лица, что-то спросить - ответы цедят сквозь зубы....Откуда это все у детей? Вы такое тоже замечаете?
наКоблучках• 01 февраля 2024
да я сама в шоке.... с мам девочек
Коник-стрибунець• 01 февраля 2024
Не, слава богу у дочки в классе все адекватные.
задумчивая мордочка• 01 февраля 2024
які батьки, такі і діти
автор Засомневаю • 01 февраля 2024
Ответ длянаКоблучках
да я сама в шоке.... с мам девочек
Мам я вообще избегаю.
Капитанша• 01 февраля 2024
Зайдіть на Батьки Сос і зрозумієте
Коник-стрибунець• 01 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Мам я вообще избегаю.
Скорее это они вас избегают.
Качка в тапцях• 01 февраля 2024
Виховання таке.
Діти копіюють поведінку батьків в більшості випадків
Коник-стрибунець• 01 февраля 2024
Ответ дляКапитанша
Зайдіть на Батьки Сос і зрозумієте
А шо там?
наКоблучках• 01 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Мам я вообще избегаю.
ага - особенно девочек... отдел змей из пенсионного фонда - томное закатывание глаз, вечно недовольные презрительные лица
автор Засомневаю • 01 февраля 2024
Ответ дляКапитанша
Зайдіть на Батьки Сос і зрозумієте
Ой ні, я якось зайшла, це не для моєї слабкої психіки :))
автор Засомневаю • 01 февраля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Скорее это они вас избегают.
И это прекрасно.
Мона Лиза• 01 февраля 2024
Потому что в детстве вам казалось, что это нормально. И томное закатывание глаз, и дружба против кого-то.
Варена цибуля• 01 февраля 2024
Мені 43 роки і все таке було і в моєму дитинстві! Ви просто забули якими ми були...і не варто сперечатись.
Мию вікна у мороз• 01 февраля 2024
Мій в 3му класі,сьогодні вже ходила до школи. Клас як зграя вовків травить 1-2 дитини , а батьки заохочують своїх бубочек, ростять ’лідерів ’
автор Засомневаю • 01 февраля 2024
Ответ дляМона Лиза
У нас такого не было. Все были на порядок проще и дружелюбнее.
Николай-b526• 01 февраля 2024
пойдите на разборки с ними!)
Tammy21• 01 февраля 2024
’Дети (особенно девочки)’...
Ви точно любите дітей та у вас не має мізогінії. Прям 100 відсотків)
КарамбОлька• 01 февраля 2024
Це у матрьошок нове правило: під кожною темою ліпити ржачні смайли?
КарамбОлька• 01 февраля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Я молодша за вас, і у мене в колективах такого не було
Ласунка• 01 февраля 2024
Согласна с автором. И их родители не видят ничего такого. Вот где ужас.
Мона Лиза• 01 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Вы просто не любите детей.
Tammy21• 01 февраля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
У вас проблеми, не з дітьми, а з вчителькою та адмін составом. Ви це розумієте?
Варена цибуля• 01 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Просто весь негатив з дитинства забувається- специфіка дитячої психології..хіба щось дуже погане трапляється..це на все життя.
Козяка-маляка• 01 февраля 2024
У мене таке враження було в попередній школі, в якій син навчався до 4 класу. Було декілька подруг у нього - дуже хороші і веселі дівчата, але таких було всього 2-3.
А в новій школі - навпаки більшість дівчат веселих, кмітливих, не зарозумілих, але є 2-3 таких, як Ви кажете з ПФУ. Висновок: все залежить від батьків і виховання кожної конкретної дитини.
Мию вікна у мороз• 01 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Сьогодні зустрічалася з директором,психологом та завучем. Подивимось. Вчителька викладає добре але тут не справляється
Мона Лиза• 01 февраля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Вы просто не попали под раздачу. Повезло.
Я 1977 г р. И подобное помню. Меня не булили, но я была поборником справедливости и защищала тех, кого булили. Потому и запомнилось.
автор Засомневаю • 01 февраля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Нічого я не забула. Тоді таких були одиниці. А зараз - кожна друга. Їдеш ліфтом вранці - бачиш обличчя не дівчаток, а жінок, стомлених життям, що їдуть на ненависну роботу, де їх дістав керівник, в яких чоловік вчора прийшов п´яний, а діти - шибеники. Звідки стільки драми в дитячому житті?
Морковна• 01 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Было
Мона Лиза• 01 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Наверное, Вы судите по себе.
Tammy21• 01 февраля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Дякую вам, що звернулися! Багато батьків просто очі на травлю закривають, думають ’ну, не мого ж булять’. А від цього страждають усі, і жертва, і агресор, і спостерігачі.