ЗдесяЯ• 02 февраля 2024
Цікаві робочі зошити 10 років (5 клас)
Може хтось купляв дітям щось цікаве? Поділіться, будь ласка. Не з якогось конкретного предмету, а для розвитку уваги,логіки і т.д. Коли донька була маленька, купляли кумон. Цікаво чи є щось подібне для великих. В інтернеті мільон різного, але хочеться щось перевірене.
Все і одразу• 02 февраля 2024
Коли моя донька була маленька, то такі зошити сприймалися спокійно. А зараз істерична десятирічка з проявами раннього пубертату не хоче навіть необхідний мінімум шкільної програми виконувати. Я стану самою поганою мамою коли таке їй проанонсую.
Все і одразу• 02 февраля 2024
А по темі, то для розвитку уваги, логіки та усного рахування ми вдвох охоче змагаємося в додатку NeuroNation. Якщо вже в гаджетах сидіти, то хай хоч з користю.
ЗдесяЯ
• 02 февраля 2024
Ответ дляВсе і одразу
🤣🤣 це теж є. Але шкільна програма,то обязаловка, а цікаві завдання може і буде)
ЗдесяЯ
• 02 февраля 2024
Ответ дляВсе і одразу
О, дякую