Вкаблучках• 02 февраля 2024

Нарешті «поспілкувалися» з неадекватними сусідами…

От ситуація, що б ви робили на нашому місці? Ніч. Знов тусіч, звуки бухача, бухі крики з перетіканням на сходи. Виходить чоловік (втретє за всю історію), стукає у двері. Накурений сусід одразу лізе з кулаками, піднімається ор матом, чоловік теж підвищує голос, але намагається ввічливо пояснити, що вони заважають. Виходе його дружина, теж накурена, і буха (!) сусідка. Я теж виходжу, бо починаються крики матом. На виході от що маємо: неадекватні сусіди живуть у бабусиній квартирі і роблять все, що хочуть. Дві самотні жінки - їхні сусідки - іноді з ними прибухують, і їх все влаштовує, а неадекватні тут ми, бо нам бачте, шум вночі заважає. А бухі сусідки теж місцеві, народилися тут, і за їх словами від них теж потерпав весь під’їзд, і вони цим страшенно гордяться. Не матом розмовляти не вміють. З накуреною дружиною сусіда наче вдалося домовитися, пообіцяла вести себе тихіше, але це вже третя обіцянка, після якої все одно постійно одне і те саме. Що б ви зробили? Переїжджати - крайня міра, бо за останній рік і так було два переїзди… Що порадите?
Красавица писяная• 02 февраля 2024
Переїзжати. Або забити болт

КоКоКоКоКоКо...• 02 февраля 2024
поліцію викликати
Ніколи не збрешу• 02 февраля 2024
Полицию вызвать.
karinaanik• 02 февраля 2024
Полиция
автор Вкаблучках • 02 февраля 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
поліцію викликати
Ми попередили, що викличем, а вони з іздьовкою кажуть, що ми зробимо вигляд, що тихенько сидимо, а сусідки нас прикриють, а нам типу вліплять штраф за «ложний визов»….
Покорительная• 02 февраля 2024
А откуда вы узнали, что накуреные?
Salsa-24da• 02 февраля 2024
В кликати 102 системно.
Ми так викликали компанії на шкільному подвірʼї в травні.
Вікна на школу.

Ми з сусідами до війни кожний вечір викликали 102 на групу підлітків.
Сенсу пояснювати їм нема.
2 тижні викликів і двіжуха перестає збиратися.

Тільки викликати кожного разу треба.

автор Вкаблучках • 02 февраля 2024
Ответ дляПокорительная
А откуда вы узнали, что накуреные?
Не при собі, але запаху алкоголя від них не було. Був штин від бухої сусідки.
Покорительная• 02 февраля 2024
К нам постоянно сосед снизу ходил и ругался, что мы до утра пьянки устраиваем, а типа как только открывается дверь лифта у нас на этаже, то мы все выключаем, поэтому когда он подходит к двери, то тишина у нас в квартире. Потом начал к консьержке ходить, что мы шумим, надо полицию вызвать. Задолбал нас, капец как.
Эт не в вашу сторону, автор, просто вспомнилось
Покорительная• 02 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
Так может синтетика, почему сразу курево)
автор Вкаблучках • 02 февраля 2024
Ответ дляПокорительная
Ну може, не знаю…та і пофіг мені, чим вони обдовбалися
КоКоКоКоКоКо...• 02 февраля 2024
Ответ дляПокорительная
видать у него шиза была)
Покорительная• 02 февраля 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
видать у него шиза была)
Наверное)) или может из его соседей кто-то шумел. Типа снизу или сбоку
автор Вкаблучках • 02 февраля 2024
Ответ дляПокорительная
Вони нам у відповідь: типу а попередні жильці у вас на піанінє грали і ремонти робили, що ми типу кінчались. Я питаю, а до нас які питання? Вони: так у вас типу дитина сходить з розуму і собака гавкає постійно. Якщо що, собака постійно гавкає в бухої сусідки, а дитина сходить з розуму поверхом вище. У нас же ні дітей, ні тварин.
Соображалочка• 02 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
Вы надеюсь записали это все на телефон хотя бы?
автор Вкаблучках • 02 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Самий розпал нажаль ні, а коли почала знімати, то вони одразу стали тихіше себе вести і не так активно матюкатись…)
Сало не люблю• 02 февраля 2024
Вас не приглашают накурится того ви й бісетесь 😂
Соображалочка• 02 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
Ну ловите момент, учитесь снимать чтоб не видели и снимайте постоянно теперь, как будет достаточно материала уже не отвертятся от полиции и вам будет проще доказатьчто-то...

Вообще странно, если это не впервой уже, что вы не подстраховались видеофиксацией происходящего вот когдамуж пошел надо было уже снимать и крики на лестнице и т.д.
Покорительная• 02 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
Та я думаю, что в вашем случае, если шумят после 11 вечера, то только регулярно вызывать полицию. Наш то был или причарованный, или его соседи там буянили, а думал на нас

автор Вкаблучках • 02 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка

Треба було, але ніколи так не робила, немає такої звички знімати на відео подібне
df364tye3• 02 февраля 2024
вызывайте полицию при каждом, любом шуме ,
’соседи шумят , мешают ’ ,,,
записываете номер патруля , кто приезжал на вызов , после второго , третьего пишете (на украинском) отдаете патрулю заявление ,,,
пишите коллективное 20% от проживающих , письмо с уведомлением , участковому , начальнику райотдела ,,, нет действий, районная прокуратура ,,, не забудьте указать , угрозы расправы ,,,
не трогайте и пальцем , иначе потом будете , платить , содержать ,,,
в письменном указывайте , все , шум , маты , угрозы , мусор в подъезде , наркотики , алкоголь , пенсионеры в доме , семьи вийсковослужбовцив , все ,,, письменно только с уведомлением о вручении , а пока полиция хоть 10раз за ночь
Соображалочка• 02 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
Ну то вчиться фіксувати те що вам заважає та порушує закон, бо якшо вони такі хітрозроблені, то це вам тре доказувати шо то не ваші фантазії і наклепи.
Спілий баклажан• 02 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
Зробіть висновок
Значить чогось вони все ж таки бояться

А викликати поліцію - нормально

Ми викликали багато разів. При перших коли приїжджали - тихо було вже. Ніяких ’ложних викликів’ . Наступного разу знову приїжджали. Врешті зробили їм вліваніє і таки впаяли штраф. Після того було тихо.

Можна ще на телефон зафіксувати у себе в квартирі, що голосно, а потім під їх дверима - щоб було зрозуміло що шум від них. Одним відео. Це як доказ що недарма викликали поліцію
МаксХмара• 02 февраля 2024
у меня такой сосед. бухает жесть. музыка орет до 3 ночи... даже если не орет - у него пустая квартира, пропил все. когда музыка играет громко - у нас очень слышно... а мне в 6 на работу вставать... вызывала полицию, он двери не открывает, звонок отключил. двери с тамбуром - стучи не стучи - ему по литру... в итоге полиция дала добро вырубать ему свет. несколько раз - если музыка орет после 23:00 - свет вырубили, только так и дошло. бухает как раньше, но хоть тише уже.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 февраля 2024
если есть возможность, лучше переехать. их трактором)