Метелик• 02 февраля 2024

Ширина тумби під мийку в кухні, 60 чи 80?

Добрий день, маю практичне питання з приводу ширини тумби під мийку в кухні, 60 см достатньо чи краще 80 см? Мийка планується в кутку, кухня пряма, невелика, 3 м довжина.
ПрипоРошенная• 02 февраля 2024
Мені вистачає 60 помити деко з духовки 60 см. Більшу не брала б.
У вас всі будуть тумби по 60 чи 80?
Злюка бобер• 02 февраля 2024
Якщо можна, то в куток краще розвернути крило мийки, а сама мийка щоб була ближче. Тому що вашій спині буде важко
Оце фіфа• 02 февраля 2024
Зависит, что туда ставить. Если фильтры, диспоузер и еще что-то хранить, мусорка и тд, то конечно 80 хорошо, если есть место.
автор Метелик • 02 февраля 2024
Ответ дляПрипоРошенная
У вас всі будуть тумби по 60 чи 80?
По 60
Царевна в уггах• 02 февраля 2024
У меня тумба под мойку 50 см. Тоже в углу.
Влезли две мусорки (а надо три) и фильтры. Измельчитель не влез, хотя хотели.

Но у меня и не было варианта другого.
Завжди недо...• 02 февраля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Кухня буде пряма, не читали?
Коко На Страже• 02 февраля 2024
Ответ дляМетелик
По 60
Тут питання не так в ’60 чи 80’, а яка плита і чи є посудомийка.
Якщо звичайна плита (типу 60*60) і без посудомийки, то вибір не великий - мийка не більше 60.
Якщо плита ’доміношка’ на 2 конфорки і без посудомийки краще мийку 80 з великим крилом. Щоб було куди посуд поставити і т.п.
Царевна в уггах• 02 февраля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Кухня буде пряма, не читали?
Так на прямой кухне мойка в углу. Что не так?
И совет развернуть крылом к стене.
Хотя у меня крылом не к стене и нормально, но я посуду не мою.

И тоже считаю что если есть возможность крылом к стене то это удобнее
Злюка бобер• 02 февраля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Кухня буде пряма, не читали?
Так, не додивилась
Коко На Страже• 02 февраля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
И совет развернуть крылом к стене.

Крилом НЕ до стіни - це НЕ нормально )))
Царевна в уггах• 02 февраля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Мне нормально.
Я другой вариант и не хотела.
Но у меня уже третья кухня и я все делала так как мне надо и удобно. Чтоб мне было комфортно на моей кухне.
Бешене сарі• 02 февраля 2024
60, мойка обычно 40-48, остальное крыло и противень влазит.
Болтушка Му• 02 февраля 2024
Это зависит только от того, что вы хотите под мойкой расположить. От этого и отталкивайтесь. У меня 60см, стоит выдвижное ведро, фильтр для воды, лоток с моющими. Всё
автор Метелик • 02 февраля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Посудомийка буде, біля мийки відразу, але 45 чи 60 не визничилась ще, плита 60
ТаПрямТам• 02 февраля 2024
В мене мийка з 2 чашами і крилом, тумба 1м під розмір мийки. Від стіни глуха стінка, а створка на 60см. Це так в квартирі, де живемо. На іншій кухні роблю проект, мийка з крилом 76см, дві тумби під нею. Від кутка 35см, там буде видвіжне відро для сміття, зверху над відром теж видвижна шухлядка для хімії, потім тумба на 60см під саму чашу мийки. Крило розворотом до стіни звичайно). Бачила що розворот роблять в сторону плити, але для мене це якось не правильно. Загальна довжина робочрї зони 2,70м, варочну взяла 45см на 3 конфорки.
ТаПрямТам• 02 февраля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Дуже спірне твердження. І в чому не нормальність?
Коко На Страже• 02 февраля 2024
Ответ дляМетелик
Тоді мийка 60.
Там чаша ще більш-менш. Зменшення за рахунок крила.
З меншими мийками - це лише яблуко чи огірок помити)))
Шиворот Навыворот• 02 февраля 2024
Я поставила мийку на два відділи, тумба 80, майстер казав малувата тумба, від стіни хотів щоб було більше простору. У мене кухня довга майже 4м і вузька.
delphoto
Шиворот Навыворот• 02 февраля 2024
Мноогим в ремонте недовольная, но мойка радует.
автор Метелик • 02 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Дякую за деталізацію!
автор Метелик • 02 февраля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Тоді мийка 60.
Дякую за відповідь!
автор Метелик • 02 февраля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Дякую за відповідь!
автор Метелик • 02 февраля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Дякую за відповідь!
автор Метелик • 02 февраля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Дякую за відповідь!
автор Метелик • 02 февраля 2024
Ответ дляБешене сарі
Дякую за відповідь!
До• 02 февраля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
А що Ви ховаєте у шухляді з замочком?)
До• 02 февраля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Удалено администрацией...
Завжди недо...• 02 февраля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
И совет развернуть крылом к стене.

Там щось про біль у спині писали. З прямою кухнею спина буде почувати себе однаково, незалежно від того, куди те крило розвернути.
Коко На Страже• 02 февраля 2024
Ответ дляДо
Удалено администрацией...
До• 02 февраля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Удалено администрацией...