Анчо Ус• 02 февраля 2024
Всім у кого опустилися руки!
Я НАПИЛЯЛА! на квартиру та машину і ти зможеш😉
Ксерокопия ночи• 02 февраля 2024
А тоже на днях в оч взяла))) страшно, но иначе никак(((
А вас поздравляю!
Сиджу тихенько• 02 февраля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
А вас поздравляю!
Шо это? В оч...
Борода• 02 февраля 2024
Молодеееец!
Я взахваті від таких людей!
Я не можу досі зрозуміти чим хочу займатися по життю. Поки інші вже на квартиру заробляють!
Я взахваті від таких людей!
ТаЕщеОптимистка• 02 февраля 2024
Ответ дляАнчо Ус
Нігті
А мне подарили две квартиры. Вы сколько лет пиляли?)))
Natalia505• 02 февраля 2024
Ответ дляБорода
Молодеееец!
Я взахваті від таких людей!
Займайтесь тим, що найкраще виходить.
Барбітта• 02 февраля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
А вас поздравляю!
Оч..ко?😳😳
Девальвация• 02 февраля 2024
Квартира в каком городе? Есть же и по 5000 уе. Тогда я напиляла ещё 20 лет назад
Сама вумна тутички• 02 февраля 2024
Ответ дляБарбітта
Оч..ко?😳😳
в оч...ко и правда страшновато, но с этой доп. услугой сильно быстрее получается)
Я такая - жду трамвая• 02 февраля 2024
Ответ дляАнчо Ус
Нігті
Ну, на маникюры вы жили это понятно. На это жить можно. А кто все-таки на квартиру и машину в это время зарабатывал?
Только не надо про маникюры:):) Втирать:):)
ПодругаМужа• 02 февраля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
В оплату частями
Все вийде у вас! Здоров´я, терпіння і підтримки
Без образів• 02 февраля 2024
я не зможу що стосується нігтів в мене криво виходить, рукожоп, хоча вишиваю і малюю рівненько
Без образів• 02 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
я на квартиру і на машину і без пиляння за 5 років заробила, а руки всеодно опускаються, якесь вигорання чи що
на роботі чи бізнес?
Без образів• 02 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
На роботі. Бізнес не моє. Люблю стабільність
як добре, я в банку і за 15 років не заробила(
Ответ дляБез образів
Банк занадто специфічна сфера. Я дуже рада що посеред першого пробного дня пішла. Карʼєру там вибудовувати довго і складно, зп, не ахті, якщо ви не в керівництві, а коли пропрацював певний проміжок часу, в інших сферах складно себе знайти, і досвіда шкода і заробітки не ті які хочеш. І починати все знуля в іншій сфері -бʼє по самооцінці. Суджу по друзям та знайомим в цій сфері
Без образів• 02 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
це точно, ще й після 30 ти там робити нічого, після декрету не виходила буду освоювати нову професію