Кіма кепка• 02 февраля 2024
Посоветуйте сыворотку с Вит С
Чтоб не липкая. Какая вам нравится
Кіма кепка
• 02 февраля 2024
Ответ дляSo_so
У меня крем. Удобно, что можно нанести его после умывания и больше ничего не нужно (+спф, если утром).
У меня крем Ренью тоже есть. Хочу еще сыворотку
Кучерявочка• 02 февраля 2024
Мені ця сподобалась ( фото1) , тепер вже 3 роки користуюсь цією фірмою. Ще раджу крем після сиворотки з віт С цієї ж фірми. Все не липке, ще і м´язи обличчя розлаблює остання сиворотка голуба бутилка. Її не під крем, а окремо можна наносити. Обличчя чудове вже через неділю.
Кучерявочка• 02 февраля 2024
Ответ дляКолишня муза
У мене Сесдерма, дуже задоволена
В новій померанчевій бутилочці? Я її теж купувала, приємна.
Кіма кепка
• 02 февраля 2024
Ответ дляSo_so
А как Вам ренью? У меня тоже есть, увлажняющий с спф, в оранжевой банке, очень тяжелый для меня
Очень нравится! А вот от холи ленда с вит с аллергия
Mrs.Sexuality• 02 февраля 2024
В мене крем ренью з віт с спф 25
І анна лотан сиворотка. Дуже вирівнює тон шкіри
Ответ дляcombs
давно смотрю на этот крем. можете подсказать, как он Вам по лействию? Повторили бы его ещё раз?
Да. Мне 43, у меня кожа ближе к сухой. Я не умею использовать многослойные уходы. Мне важно умыться гелем и нанести крем под глаза и для лица. И всё. Поэтому мне он подходит. Достаточно легкий, кожа увлажненная.
МЧСница• 02 февраля 2024
Ответ дляКолишня муза
У мене Сесдерма, дуже задоволена
а мені вона як хворому припарки.. До того інститутум була- так обличчя вже після 2 використань сяє, пігментацію круто відбілює, а сесдермою 3 місяці щодня і от взагалі ніяк..просто зволоження трохи і все, ні сяяння, ні відбілення.. Не гірше, і на тому добре. Мені 38р.
Ответ дляМЧСница
А какая именно?) Тоже так хочу))
МЧСница• 02 февраля 2024
Ответ дляSo_so
А какая именно?) Тоже так хочу))
така, пошукайте в інеті де дешевше, я на шафі купувала минулого року, біля 3тис ціна була. вона і вбирається чудово, і не липка..
Купувала 2шт з айхербу по порадам - ефекту нуль, а липке капєц на обличчі.. схоже, що ті, хто рекомендують нічим кращим не користувалися
Ответ дляМЧСница
Спасибо! Вижу за 3000 и вижу, что бывают пробники. Поищу!
МЧСница• 02 февраля 2024
Ответ дляSo_so
я саме пробники спочатку купила, мені 1 пробника на днів 9 вистачало, вранці наносити. Спробуйте.
Колишня муза• 02 февраля 2024
Ответ дляМЧСница
А мені дуже зайшла разом з кремом. Після моря трохи пігментації було - прибрала ідеально. І шкіра сяюча. Косметолог запитувала, чим користуюся. Сказала, що значить моє)
МЧСница• 02 февраля 2024
Ответ дляКолишня муза
Треба все пробувати, я теж сподівалася що підійде..ось. щоб ви не думали що брешу) сиворотка на дні лишилася, і крем їхній.
Крем їх непоганий. Але на зиму мені слабкий, шкіра дуже суха з ним все рівно, аж стягує.
Колишня муза• 02 февраля 2024
Ответ дляМЧСница
Та ну, чого брешете - звісно, все індивідуально ) У мене зараз таке на зиму. Теж підійшло все
Кіма кепка
• 02 февраля 2024
Ответ дляМЧСница
У меня сейчас пробник такой. Очень классная сыворотка. Но цена
Хотя наверное лучше сразу купить хорошую)
дама_из_декрета• 02 февраля 2024
Ответ дляМЧСница
Я нею користуюся. Класна. Купувала окремо то 3400, а в парі з ретиноловою то 3100. Але інститутум з 6 лютого здорожчає десь на 20 %(
Кіма кепка
• 02 февраля 2024
Ответ длядама_из_декрета
Значить треба купувати