ФруктЕщеТот• 02 февраля 2024

Прадницi, хто має магазин на Etsy, два питання до Вас

1) де Ви переглядаєте останнi актуальнi новини по змiнам у Etsy, може фейсбук група або гарний форум чи канал, щоб продавцi спiкувалися, або хочаб останнi новини свiжi регулярно постилися.

2) чи переходили Ви вже на Etsy Payments, та чи були у Вас проблеми або блокування через те? Я чула на ютубi багато вiдукiв що блокували магазини при переходi на нього у кiнцi 2023 року. Як у Вас?
Заикальница• 02 февраля 2024
Вам напевно на якомусь форумі з рукоділлям потрібно таке запитувати. Там якраз люди продають свої вироби і напевно в курсі. Але може і тут відгукнуться.
Сладкий лимончик• 02 февраля 2024
Ооооо, етсі.... )))))).
Вибачте, нестрималась. Блогершу одну чудну згадала і її недолугі відео про етсі
Відморожена• 02 февраля 2024
Конечно, все магазины перешли на пейменс.
Вчера в 12 часов (по штаб-квартире Этси) суспендили тех, кто не перешел
Проблем с переходом не было, там все просто : пайонир и полностью совпадающая с этси инфа

Блокировали тех, кто переходил как попало. Блокирует бот, просто не совпадают данные - сразу блок. Он не вникает
автор ФруктЕщеТот • 02 февраля 2024
Ответ дляЗаикальница
на Etsy не тiльки ексклюзив-рукодiлля продають, там i бiзнеси, i типографiї друкують принти\чашки, i перепродаж всього чтого завгодно включно за того ж алi, i цифровi товари\файли. Багато чого
Відморожена• 02 февраля 2024
Ответ дляЗаикальница
На этси продают свои изделия серьезные компании с большим оборотом.
Это давно не бизнес домохозяйки
Крапипопка• 02 февраля 2024
Я тут читаю
Відморожена• 02 февраля 2024
группа ФБ по этси только одна дельная E-commerce Україна (EEA)
Все топчики в ней

Все остальные группы тетки-сплетницы и гуры-аферистки, которые не смогли дать ума своим магазинам
вечно несут в группу какие-то сплетни, вечно побираются на чашку кофе или ’мандаринки’. При этом со своими собственными магазинами беда
автор ФруктЕщеТот • 02 февраля 2024
Ответ дляВідморожена

дякую, якось так я i пiдозрювала, але вiдкладала перехiд на всяк випадок, хоча данi в порядку.
Всi проблеми вiд недороблених ботiв, куди зараз не плюнь - реєстрацiя з перевiркою ботом або ШI на спiвпадiння з фото i т.iн. А потiм доводь що ти не верблюд ))
Якщо ти у перших рядах, тим бiльше шансiв що бот ще недороблений, а доведуть його до ладу тiльки пiсля купи перших заблокованих ))
Сладкий лимончик• 02 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Это давно не бизнес домохозяйки
Та ні, якраз домохазяйку одну знаю, правда справи кепські
Відморожена• 02 февраля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Домохозяйки, особенно те, которые что-то кустарное делают и не меняют постоянно магазин, не выдерживают конкуренцию
автор ФруктЕщеТот • 02 февраля 2024
Ответ дляКрапипопка
Я тут читаю
Дякую, гляну
Відморожена• 02 февраля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Так если у вас все ок, переход занимает секунды
Відморожена• 02 февраля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А вы уверены, что у вас данные в порядке?
Я не помню точно, там 3 или 4 раздела в этси надо сверить
На семинарах показывали, где их искать
автор ФруктЕщеТот • 02 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
На семинарах показывали, где их искать
ну, ’вiд балди’ персональнi данi не вбивала, але роздiли з даними перед переходом перевiрю, звiсно, ще раз. Правда крiм персональних даних та фiнансового роздiлу не пам´ятаю де ще може бути щось пов´язане з документами. Пройдуся по роздiлам, подивлюся
Відморожена• 02 февраля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
вот такое еще есть, открывается внизу
Заикальница• 02 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Это давно не бизнес домохозяйки
Удалено администрацией...
Відморожена• 02 февраля 2024
Ответ дляЗаикальница
Удалено администрацией...
Я в закрытом чате, там есть эти топчики
Но в любом случае, нет одного решения для всех магазинов. У каждого своя история, и чужие рецепты у вас работать не будут
автор ФруктЕщеТот • 02 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
вот такое еще есть, открывается внизу
так, обов´язково перевiрю, дякую
автор ФруктЕщеТот • 02 февраля 2024
Ответ дляЗаикальница
Удалено администрацией...
Заикальница• 02 февраля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Удалено администрацией...
Читала, тому і відповіла вам.
«Поржати»? Хто ж так вас образив в житті, що ви переходити на особистості і ображаєте інших?
На все добре.
автор ФруктЕщеТот • 02 февраля 2024
Ответ дляЗаикальница
Читала, тому і відповіла вам.
На все добре.
тобто ваш ’ржущий’ смайлiк був як дань поваги до питання?
Хто Вас так образив, що Ви зразу вiдповiдi на свiй смiх адмiнами видаляєте
автор ФруктЕщеТот • 02 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Я в закрытом чате, там есть эти топчики
так я ж не про секрети питаю, звiсно що в кожного бiзнесу свiй шлях - це вже на професiйнi форуми. Я про новини маркетплейсу (змiни у вимогах, налаштуваннях, змiни через новi закони наприклад, та iнше). Я подiбне дивилася на ютубi, але там нерегулярнi були оновлення.
Відморожена• 02 февраля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
***Это не вам был ответ****на ютубе как раз и выступают эти гуры)
на фб E-commerce Україна (EEA) все новости выкладывают и обсуждают.

просто в закрытых чатах делятся личным опытом, скринами ревеню и прочим