Love_Love_Love_• 03 февраля 2024

Купувала IPhone, запропонували скло за 5000 грн, захисне))

От згадую інколи той випадок, трохи смішно, але ж реально на це хтось велеться.
Захисне шверцарське скло за 5 тисяч і такого море.
Розкажіть ваші схожі історії?
TaFo• 03 февраля 2024
гарантия на гарантию на планшет).
гарантия того, что гарантия сработает
автор Love_Love_Love_ • 03 февраля 2024
Ответ дляTaFo
гарантия на гарантию на планшет).
гарантия того, что гарантия сработает
Аха, теж прікольно😂
Vailly• 03 февраля 2024
Где покупали? Не верю, работаю в этом))
FireKitten• 03 февраля 2024
Може не смішно, але мені запропонували чохол еппл оригінал. За 3 тищі. Я відмовилась, на що отримала здивовано обурене «Ви ж такий дорогий телефон купуєте, невже не можете і чохол взяти?» )
Vailly• 03 февраля 2024
Ответ дляTaFo
гарантия на гарантию на планшет).
гарантия того, что гарантия сработает
Вот это уровень, я вам скажу 😂
Vailly• 03 февраля 2024
Ответ дляFireKitten
Но тут я, как продавец, тоже понимаю разницу кожаного чехла и чехла с алика)))
автор Love_Love_Love_ • 03 февраля 2024
Ответ дляVailly
Где покупали? Не верю, работаю в этом))
В 2021 році 13 про в мережі Ябко за адресою вул. Мазепи 1 б, ТЦ Спартак, можу вам день і час сказати і як упаковка виглядала.
Але ви можете не вірити.
Totka• 03 февраля 2024
Мне муж осенью покупал айфон, предлагали разные цены от 500 до 10 тысяч
В итоге наклеили за 2 с чем-то + работа
автор Love_Love_Love_ • 03 февраля 2024
Ответ дляTotka
В итоге наклеили за 2 с чем-то + работа
Мені теж пропонували три на вибір, я не двох дешевших ціну не паʼята, а от швейцарський запав в душу
Vailly• 03 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Але ви можете не вірити.
Я в другой сети))) завтра, ради интереса, спрошу, что это за стекла у них такие))
автор Love_Love_Love_ • 03 февраля 2024
Ответ дляVailly
Ну от вище відписали що і за 10 к є скло
FireKitten• 03 февраля 2024
Ответ дляVailly
Мені шкіру не пропонували. Там силіконові висіли. Так, оригінальні. Але воно не залишається красивим постійно (як і ремінці), фіг помиєш нормально..
я собі пізніше взяла прозорий і ще один з малюнком. Мене влаштовують )
Totka• 03 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Мы тоже покупали и клеили стекло в Ябко, только в Одессе
Vailly• 03 февраля 2024
Блин, мне бесплатно клеят как сотруднику, переустановили винду за бутылку виски))) экономлю, однако)))
автор Love_Love_Love_ • 03 февраля 2024
Ответ дляVailly
Та я собі теж на аліку от пачку на новий вже замовила, якраз щойно клеїла і знадала цю історію
Totka• 03 февраля 2024
Ответ дляFireKitten
У меня оригинальный силиконовый непрозрачный - мою, спиртом протираю, выглядит как и при покупке
Vailly• 03 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Сами клеите? У меня руки косые (((
FireKitten• 03 февраля 2024
Ответ дляTotka
Треба буде ремінець від годинника так спробувати помити. Тільки спирту купити )

У мене на самсунгу оригінал був. Затерся. Місцями не відмився. То я вирішила не переплачувти, знайшла собі те, що зручно і подобається. І користуюсь )
Vailly• 03 февраля 2024
Ответ дляFireKitten
Да я тоже беру на алике, но как то 7ку обувать в оригинал уже не то))) вот поменяю телефон, когда то))) вот тогда и куплю оригинал😂
та самая• 03 февраля 2024
Ответ дляVailly
Где покупали? Не верю, работаю в этом))
Мне тоже в ябко предлагали стекло швейцарское за 5 тыс, купила обычное одесское за тысячу, разбилось через неделю(
FireKitten• 03 февраля 2024
Ответ дляVailly
У мене прозорий з Комфі, а з малюнком з інсти (але думаю що основу той магазин в інсті теж десь на алі бере) :)

Мене просто продавець здивував ) яка йому різниця куплю я оригінальний чохол, чи ще якийсь, чи зовсім без того чохла буду? )))
та самая• 03 февраля 2024
Кто то покупал то стекло швейцарское отпишитесь, может оно правда какое то волшебное)
FireKitten• 03 февраля 2024
Ответ длята самая
Я сину купувала в ябко телефон і скло одразу ліпили. Теж, напевно, як у Вас. Скло витримало десь 2 місяці. Кілька разів телефон падав. Все було ок. А потім якось не так впав.. і скло добряче гепнулось. В магазині замінили на нове, таке ж саме. Вже от третій місяць - політ нормальний.
Vailly• 03 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Экран стоит столько, наверно услуги навалили, стекло ну максимум 200-500 грн стоит по базе
Vailly• 03 февраля 2024
Ответ дляFireKitten

Ну это же аксессуар))) план на него)))
Totka• 03 февраля 2024
Ответ дляFireKitten
Я уронила телефон на второй день и появилась трещина на стекле
Вот сейчас нашла чек, а там гарантия 90 дней на замену стекла) Надо было пару недель назад глянуть и поменять, уже поздно
Totka• 03 февраля 2024
Ответ дляVailly
https://jabko.ua/aksessuari/aksessuari-dlja-iphone...
Vailly• 03 февраля 2024
Ответ дляTotka
Мати Василева?! Жесть какая то!))
Chinchilla25• 03 февраля 2024
Ответ дляTaFo
гарантия на гарантию на планшет).
гарантия того, что гарантия сработает
Сьогодні ледь відбилась від такої гарантії. Пробула фраза від консультанта - що вона йде обовʼязково на битову техніку )). Зовсім вже дурість
FireKitten• 03 февраля 2024
Ответ дляVailly
Ну это же аксессуар))) план на него)))
Великі плани ))))