Аноним_1858• 02 февраля 2024
Грип. Всі захворіли.
Спочатку син. Через тиждень дочка. Сьогодні я. Температура під 40. Але треба йти до лікаря. Сходили. Додому елі доповзли. Лежимо. Нічого не можу робити(((Тільки ліки і чай роблю. Не можу зварити поїсти дітям. Та вони і не хочуть. Тільки чай пьемо.
Я просто понить(
Вилосипедниця• 02 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Це ті, що Юлька в 2010 для України притягнула?
Це ті, що п´є весь світ при грипі
Аноним_1858
• 02 февраля 2024
Ответ дляВилосипедниця
А тест в поліклініці безкоштовно роблять?
Так безкоштовно. Одразу в кабінеті мазок з носа
Луноходик_Ик• 02 февраля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Через 2 дні теж працює, але ефект менший. Краще пізніше ніж зовсім без нього
2 дні то ж і є 48 годин))
Звісно, тут ситуація або вилікуватися нормально, але жахливі наслідки.
Вилосипедниця• 02 февраля 2024
Ответ дляАноним_1858
Бляха, у нас вічно нема цих тестів
MacOS-ница• 02 февраля 2024
Ответ дляВилосипедниця
В мене одноклассниця в 2010 приймала в 2015 рак крові і смерть. В Польщі лікувалася, лікарі сказали що таміфлю міг бути причиною
Василина Семеніч• 02 февраля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Звичайно. Ви як не розбираєтесь, то не пишіть брєд не брєд
Вы врач?
MacOS-ница• 02 февраля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Це ті, що п´є весь світ при грипі
Про весь світ ви загнули
Луноходик_Ик• 02 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Та це якби зрозуміло))
Але з нашими все можливо
Мені здається тоді вперше в Україні і зʼявилися ліки для лікування грипу.
Я брала аналоги, тому що 4 пачки по 900 грн якось не дуже вигідно. В мене ще донька на АСІТ - це окреме фінансове «задоволення». Але і аналоги працюють добре.
Почемучечка• 02 февраля 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
А у нас в Черниговской области сегодня уже школы были закрыты на карантин😔
Ніжин, школа на карантині, син уже майже перехворів, а я просто зараз лежу конаю ...
Аноним_1858
• 02 февраля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Бляха, у нас вічно нема цих тестів
Погано. У нас одразу роблять. Ось сьогодні
Вилосипедниця• 02 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Ви прямо вразили мене цією новиною. Піду читати
Кукусик• 02 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Большего бреда я не слышала. Врачи в Польше проводили какие-то собственные исследования в 2015 году? Ибо как раз в то время, наоборот, начали проводить исследования (и довольно таки успешные) по лечению рака тамифлю!
4есотка• 02 февраля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Препарат проникає в клітину і може викликати її зміни.Я теж про це читала.
MacOS-ница• 02 февраля 2024
Ответ дляКукусик
Ну хто ж вам винен, що ’нє слишалі’. В інструкції до препарату це було написано. Що можливі зміни в крові. Тоді ще видавали строго в лікарні під наглядом лікаря
4есотка• 02 февраля 2024
Ответ дляКукусик
Ви спочатку почитайте матеріали на цю тему а потім кричіть що це брєд.
Пригощаю кашею• 02 февраля 2024
Ответ дляАноним_1858
Так сину краще стало. Він бігає коло нас. Чай нам носить. Я навіть не очікувала що він так може переживати
Дорослий вже
Обращеница• 02 февраля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Я б меняла врача
Его же с года можно. Грипп очень опасен для детей, дети и старики тут сильно в зоне риска. Озельтамивир - единственный препарат, признанный эффективным в случае гриппа А.
Мама Остапа• 02 февраля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Я б меняла врача
Лікар все правильно призначив.
Свій варік• 02 февраля 2024
Муж тоже резко , температура высокая и не сбивалась, кашель, сейчас тоже ещё и очень частый, страшный, у меня все нормально, на работе у него половина работников на больничном с ковидом, но подозреваем это опять Омикрон, но мы им уже болели перед войной в январе-феврале, я пока нормально, думаю как лечить кашель.. таблетки не помогают
Дивне створіння• 02 февраля 2024
Ответ дляАноним_1858
Тому що зараз не приходять як раніше. Я спитала, що робити як 39,7. Збивайте і проходьте. І би не пішла, але я працюю в мені потрібен лікарняний
Такі кози бувають ті сімейні... Деколи просто по телефону можна попросити відкрити лікарняний.
Також на днях захворіла, може і на той самий грип, не перевірялася, але за симптомами схоже. Якщо не брати до уваги закладеності вух, нічого страшного, важко перших два дні, потім як грві. До речі, мені вуха трохи попускає від спрею для носа (в ніс), можете також спробувати.
Свій варік• 02 февраля 2024
Ответ дляАноним_1858
Такого ще не було. Я ні разу так хворіла. Щоб вуха боліли, позакладало. Зазвичай я не хворіла, і лікувала як треба. Але зараз це щось страшне. Я встаю і голова обертом.
Тоже самое было
Секс-Бомба• 02 февраля 2024
Автор, може ще встигнете озельтамівір. Одужуйте!
Ольга Голубовская
26 январь в 19:47 ·
Шановні колеги та друзі,
дуже велика кількість хворих на грип, у т.ч. тяжких, у т.ч. із коінфекцією ковід+грип. Зростає летальність. На жаль, як завжди, всі летальні випадки обумовлені відсутністю специфічної терапії в перші дні хвороби.
Що можна порадити хворим в наших умовах?
- при підвищенні температури тіла - тестування на ці обидві інфекції, бажано експрес-тести мати вдома.
- якщо результат позитивний - приймати відповідну терапію; для грипу це озельтамівір (його теж бажано мати вдома); для ковіду - паксловід найкращий варіант, скоро він буде доступний в нашій країні;
- якщо тести негативні (або немає їх в наявності), є висока температура тіла, нежить - треба також прийняти озельтамівір, звернутися до лікаря;
- краще все це мати вдома (експрес-тести, противірусні препарати), тому що захворіти може зразу вся сімʼя, аптека може бути закрита, зруйнована, хвороба розвинутися вночі тощо;
- у будь-якому випадку своєчасно звертайтесь до лікаря, не тягніть, особливо якщо стан не покращується або прогресує, це ваша відповідальність.
На що треба звертати увагу лікарям?
- будь-які діагностичні тести тільки підтверджують наш діагноз, АЛЕ НЕ ВИКЛЮЧАЮТЬ ЙОГО, тобто в разі негативних тестів (експрес, ПЛР) діагноз встановлюється на підставі визначення випадку (Наказ 905 МОЗ України від 28.12.2015 р.); своєчасний діагноз - це наша з вами відповідальність;
- не перебільшуйте токсичність противірусних препаратів, памʼятайте, що реанімація або наслідки хвороби коштують дорожче в прямому та переносному сенсі;
- грип - дуже швидке захворювання, вже з ТРЕТЬОГО дня хвороби може спричинитися ГРДС, попередити це можна ТІЛЬКИ шляхом своєчасної терапії, саме тому і призначається озельтамівір емпірично з перших часів (!) хвороби, він не має лікарських взаємодій з препаратами проти COVID-19.
Більш детально про грип я багато писала в свій час, наприклад, тут -
Ольга Голубовская
26 январь в 19:47 ·
Шановні колеги та друзі,
На що треба звертати увагу лікарям?
Секс-Бомба• 02 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Не поняла пакетик терафлю 1000грн?
Мова не про терафлю (звичайні пакетики), а таміфлю від грипу (діюча озельта)
Брюлик в стразах• 02 февраля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Ольга Голубовская
26 январь в 19:47 ·
Шановні колеги та друзі,
На що треба звертати увагу лікарям?
Ольга Голубовская
26 январь в 19:47 ·
Шановні колеги та друзі,
На що треба звертати увагу лікарям?
Капец, а якщо тільки чаями і фервексом вилікувались , то не грип значить був ?
Секс-Бомба• 02 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Окрім грипу купа всіляких вірусів ходить. Це ж як ковід, одні вдома чай пили, інші якось лікувалися, ще хтось в лікарні потрапив, далі не будемо. Добре, що одужали, що там гадати, грип чи що інше.