Ластовиння• 02 февраля 2024

Секреты красивых и здоровых волос.

Поделитесь, как ухаживаете за волосами, какую косметику используете, может быть какие-то витамины принимаете?
Мороженная курица• 02 февраля 2024
Ответ дляОбнемашечка
Ой, что вы лепите эту генетику куда ни надо и абы куда.
Она улетает нафиг после ковида и его последствий. Абы ляпнуть
Я колись дивилася відгуки на російському айрекоменді про догляд за волоссям - там всі дівчата, що відростили здорове, густе і блискуче волосся мали його і відпочатку. Просто через пологи, стрес, хвороби - вони його втратили. Але я ніколи не бачила перевтілення з трьох волосин до гриви, якщо волосся таким було завжди. Тут без шансів, бо генетично не закладено. Я от особисто чого тільки не перепробувала - натуральну косметику, кокосові олії, дорогий люкс,проф - моє волосся було +/- таким як від природи, просто трошки щільнішим, більш блискучим, гладеньким.

Анонимус Я• 02 февраля 2024
Ответ дляОбнемашечка
Ляпаете здесь, похоже, вы только. Как раз то, что является триггером алопеции после вируса и есть то, что проснулась генетика, та что должна была лет в 50-60 проснуться.
julia_kid• 02 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Вже не вірю ні в вітаміни, ні догляд. Як воно січеться, то хер щось допоможе. Хіба стало менше трохи сіктися
А я верю , особенно когда у корня норм и кончики тонкие - это уход 💯 %
У меня густота именно на витаминах регулярных появилась, много лет пью - есть результат .
Королева ганделику• 02 февраля 2024
Ответ дляjulia_kid
так воно в мене теж не рідке, але січеться завжди. Саме волосся не погане, живе й блискуче, але довжину я не можу відростити. Вітаміни, біотин на постійній основі
julia_kid• 02 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Уход внешний меняете , расчески , мытье правильное . Шампуни и бальзамы .
Королева ганделику• 02 февраля 2024
Ответ дляjulia_kid
Думаєте, я не змінюю догляд😂😂😂
julia_kid• 02 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Думаєте, я не змінюю догляд😂😂😂
🤷‍♀️ Можливо не знайшли свій .
Можливо вода , це також важливо . Я змінила воду з жорсткої на м’яку - 1.5 роки волосся майже не січеться , і кінчики густі і обьемні . Дивно але так - вода має значення .

Королева ганделику• 02 февраля 2024
Ответ дляjulia_kid
🤷‍♀️ Можливо не знайшли свій .
звісно, вода грає важливу роль, але де ж я візьму іншу))) Яка вже є. Стосовно догляду задовбалася шукать. З останнього davines. Волосся гарне, але полізло до залисин. Ну його нафіг все. Бажання перейти на щось дешеве та і все
julia_kid• 02 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
На воду фільтр можна поставити.
Амбасадор щастя• 02 февраля 2024
Ответ дляОбнемашечка
Как будто до ковида у всех подряд волосы шикарные. На школьниц внимание обратите, у одних хвост в кулак, а у других три волосины в два ряда итого шесть.
Щедрик ведрик• 02 февраля 2024
В мене від біотину волосся почало рости густіше….на ногах. Все.
А на голові як був пушок, так і лишився (((

А вам де треба більше волосся? )))))
Каркуша Клара• 02 февраля 2024
Ответ дляМороженная курица
от 10000%. Генетика вирішує все
якщо волосся початково було густим, а потім стало тоншим, може і є шанс відновити, а якщо з народження три волосини - то не бачила випадків перетворення в шикарне волосся
Каркуша Клара• 02 февраля 2024
Ответ дляjulia_kid
Що з вітамінів приймали?
julia_kid• 02 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Що з вітамінів приймали?
Комплексные для беременных несколько лет , потом стабильно Магне в6 курсом , омега курсом , Д3 4000 тыс курсом , потом комплекс витаминов - по все очереди все .
К примеру Д3 только зимой