ПЛЮС-МИНУС• 03 февраля 2024

Видео с известными личностями, которые против войны.

Пожалуйста, если у вас есть подобные видео, поделитесь в ответах.

Анна Виленская, теоретик музыки. Уехала из России, против войны.
ura1981• 03 февраля 2024
І на якому місяці/році війни вони заявили що проти війни???

Dumky• 03 февраля 2024
Якщо чесно, я не можу дивитись відео де кацапи говорять, що проти війни.
Чи ви про кого?
Але в Ютубі знайшла. Не знаю хто там і що говорять
Odilie• 03 февраля 2024
Эта Анна, теоретик, о котором никто не слышал. Нетребко, оперная певица со всемирной известностью, любимица пуйла, каталась в днр и весь сезон 2024 у неё расписан в Миланской опере.
Незламна• 03 февраля 2024
Канал Скажи Гордеевой на ютубі
автор ПЛЮС-МИНУС • 03 февраля 2024
Ответ дляura1981
какое это имеет отношение к моей просьбе?
видео у вас нет? тогда чего флудите?
автор ПЛЮС-МИНУС • 03 февраля 2024
Ответ дляOdilie
ещё один флуд. перечитайте стартпост.
vikohka• 03 февраля 2024
Ответ дляDumky
Чи ви про кого?
https://youtu.be/I2jkzoIPQPE?si=XCELdux9MlNV2Lic
у мeня нeт звука, что нажать?

Tasya-Natusya• 04 февраля 2024
Актор, що грав шефа в Кухні, Ахєджакова, вони з перших днів проти були і активно висловлювали свою позицію.
Belle Cherie• 15 февраля 2024
яке нам діло до них?
Вони, не за Україну, вони свою шкуру рятують. Втікають закордон, бо там жити норм можна, ще й натягують на себе маску жертви.
Нам від цих фраз нуль користі.
Евга-9246• 15 февраля 2024
Ответ дляBelle Cherie
яке нам діло до них?
Нам від цих фраз нуль користі.
А мені цікаво, що б робили всі ті, хто так пише, якби ситуація була навпаки) Шось думаю процентів 80 сиділи б на попі рівно. Зате як зараз нівелювати чужі вчинки - то такі герої))