Пожалуйста, если у вас есть подобные видео, поделитесь в ответах.
Анна Виленская, теоретик музыки. Уехала из России, против войны.
Ответ дляura1981
І на якому місяці/році війни вони заявили що проти війни???
какое это имеет отношение к моей просьбе?
видео у вас нет? тогда чего флудите?
Ответ дляOdilie
Эта Анна, теоретик, о котором никто не слышал. Нетребко, оперная певица со всемирной известностью, любимица пуйла, каталась в днр и весь сезон 2024 у неё расписан в Миланской опере.
ещё один флуд. перечитайте стартпост.
Tasya-Natusya• 04 февраля 2024
Актор, що грав шефа в Кухні, Ахєджакова, вони з перших днів проти були і активно висловлювали свою позицію.
Belle Cherie• 15 февраля 2024
яке нам діло до них?
Вони, не за Україну, вони свою шкуру рятують. Втікають закордон, бо там жити норм можна, ще й натягують на себе маску жертви.
Нам від цих фраз нуль користі.
Ответ дляBelle Cherie
яке нам діло до них?
Нам від цих фраз нуль користі.
А мені цікаво, що б робили всі ті, хто так пише, якби ситуація була навпаки) Шось думаю процентів 80 сиділи б на попі рівно. Зате як зараз нівелювати чужі вчинки - то такі герої))